Gönderen Konu: Uygun saç ekim fiyatı ve manuel ekim yapan yer ?  (Okunma sayısı 5665 defa)

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Uygun saç ekim fiyatı ve manuel ekim yapan yer ?
« Yanıtla #1 : 21 Mayıs 2017, 23:15:11 »
 Sanırım yok , biz fakirler İoh sonuçlarını bekliyoruz bakalım.
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

Berkcan91

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Mayıs 2017, 23:35:53 »
İoh' bile 13-14 milyar istiyor ki fakir bile değil yani..

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Mayıs 2017, 09:35:09 »
Serdar görkem var Manuel alım yapıyor 5500 TL

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Mayıs 2017, 17:38:28 »
Fiyatı uygun manuel punc ile alım yapan bir merkez yok maalesef.. dönorunuz kuvvetli ise sırf manuel alınsın diye binlerce euroyu baymanın lüzumu yok diye düşünüyorum. iyi araştırın micromotorla dönoru yıpramadan,10 günde yara bere,iz kalmayacak şekilde çalışan çok doktor/merkez var. ama illa manuel punc istiyorsanız ve belli bir meblağı gözden çıkardıysanız adresiniz istanbul ataşehir asmed koray erdoğan olmalı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Mayıs 2017, 19:52:44 »
fiyatı uygun manuel yapan yerler var aslında ama sonuclar başarılımı pek degil :) yanı parayı manuel ıcın vermıyoruz sonuc ıcın verıyoruz oyüzden manuel yapan yerlere kafayı takmayın sonuçlara odaklanın önce her manuel yapan başarılı degıl ayrıca manuel çok buyuk tecrube ıster tecrubesız bırı mıkro ıle alıp yaparsa saç cıkar ama manuel le alım yaparsa saç ya cıkmaz yada çok ince cansız cıkar örnekleri mevcut
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2017, 19:56:03 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 22 Mayıs 2017, 20:50:35 »
Taninmayan maunel kullanan birine para verecigine bence kendini kanitlamis zekeriya kul vrya erkan demirsoya ektir.

Berkcan91

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Mayıs 2017, 00:48:43 »
Arkadan alınan saçlar için mi dedin yoksa ekilen saçlar için mi@hintell çünkü bildiğim kadarıyla arkadan alınan saçlar bir daha çıkmıyor.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 25 Mayıs 2017, 11:57:37 »
Erkan demirsoya sac ektirmen için en kötü suriyede yaşaman lazim.Turkiyede yaşayanlara saç ekmiyor.ektiren sayili kişi var onlarda ajan gibi buldu adami.manuel ile ioh,koray hoca,hlc,hakan doğanay var fiyat olarak hlc-koray hoca ayni o yuzden hlc elenir. İoh da ektirenlerin yuzde 70i artik paylaşım yapmıyor yani patladi patlayacak..(bende oraya gitmeyi düşünüyordum) hakan doganay yeni manuele gecti ama micromotor mantığı ile alıyor tahminim..ayrıca akla yatmayan 2 ekimi var uzunca sonra yazarim.yani ya 5 sene daha kel gezip para biriktirip koray hocaya gidecez ya da manueli iyi yapan bir kurtarıcı bekleyecez :)

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 25 Mayıs 2017, 19:29:42 »
Erkan demirsoya sac ektirmen için en kötü suriyede yaşaman lazim.Turkiyede yaşayanlara saç ekmiyor.ektiren sayili kişi var onlarda ajan gibi buldu adami.manuel ile ioh,koray hoca,hlc,hakan doğanay var fiyat olarak hlc-koray hoca ayni o yuzden hlc elenir. İoh da ektirenlerin yuzde 70i artik paylaşım yapmıyor yani patladi patlayacak..(bende oraya gitmeyi düşünüyordum) hakan doganay yeni manuele gecti ama micromotor mantığı ile alıyor tahminim..ayrıca akla yatmayan 2 ekimi var uzunca sonra yazarim.yani ya 5 sene daha kel gezip para biriktirip koray hocaya gidecez ya da manueli iyi yapan bir kurtarıcı bekleyecez :)
Bende onu anlamiyorum Türkiyedeki hastalarina niye hekim yapmiyor. 

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 25 Mayıs 2017, 19:45:04 »
Bende onu anlamiyorum Türkiyedeki hastalarina niye hekim yapmiyor.
Olumsuz sonuçta uğraşmak istemiyordur baska bir şey gelmedi aklıma.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 26 Mayıs 2017, 12:59:26 »
Arkadan alınan saçlar için mi dedin yoksa ekilen saçlar için mi@hintell çünkü bildiğim kadarıyla arkadan alınan saçlar bir daha çıkmıyor.
Ekim yapılan bölgeyi kast ettım dostum.. ama donör bölgesındende bölerek  alma teknigi var kökü tamamen almıyorlar bu sistemi koray hoca yapıyor donerden alınan saçın %40 da bu işlemi yapıyor ortalama geri çıkıyor saçlar alınan bölgeden. Digerleride manueli mikro motor mantıgı ile kullanıyor kökü tamamen alıyor.
Global Moderator

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 26 Mayıs 2017, 13:26:19 »
Ekim yapılan bölgeyi kast ettım dostum.. ama donör bölgesındende bölerek  alma teknigi var kökü tamamen almıyorlar bu sistemi koray hoca yapıyor donerden alınan saçın %40 da bu işlemi yapıyor ortalama geri çıkıyor saçlar alınan bölgeden. Digerleride manueli mikro motor mantıgı ile kullanıyor kökü tamamen alıyor.

hintel hocam bunu ilk kez duydum. saç kökten alınmıyorsa alınan şey nedir. kökten değil de saç telinin belirli bir kısmı alınıyorsa o saç nasıl tutuyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 26 Mayıs 2017, 13:46:41 »

hintel hocam bunu ilk kez duydum. saç kökten alınmıyorsa alınan şey nedir. kökten değil de saç telinin belirli bir kısmı alınıyorsa o saç nasıl tutuyor

yanlış anlattım sanırım :) şöyleki misal 5 li bir kök olan saç kökünün kökü bölüp  3 nü alıp 2 sini bırakıyor kalan 2 si tekrar aynı kökten çıkıyor  aynı sekılde  4 lünün 2 sini alıp 2 sini bırakabiliyor yada 2 lilinin 1 ni alıp 1 ni bırakabılıyor bu sekilde  bütün kökleri tamamen almıyor %40 ortalama alımda bunu yapıyorlar  donör yogunlugunu koruyor işte kökün nasıl tuttugunu bende bılmıyorum ama tutuyo  nasıl yaptıklarını onlar bılıyo :) ekimin dogallı içinde bu çok önemli  1 li 2 li 3 li 4 lü istedigi kadar kök cıkarıp önden arkaya sıralı sekılde ekiyor ve dogal görünüm oluyor bu sistemde hemde donör bölgesı için çok iyi alınan kökler bölerek alındıgı için %40 alınan köklerden tekrar saç cıkıyor
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2017, 13:48:53 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 26 Mayıs 2017, 13:58:10 »

yanlış anlattım sanırım :) şöyleki misal 5 li bir kök olan saç kökünün kökü bölüp  3 nü alıp 2 sini bırakıyor kalan 2 si tekrar aynı kökten çıkıyor  aynı sekılde  4 lünün 2 sini alıp 2 sini bırakabiliyor yada 2 lilinin 1 ni alıp 1 ni bırakabılıyor bu sekilde  bütün kökleri tamamen almıyor %40 ortalama alımda bunu yapıyorlar  donör yogunlugunu koruyor işte kökün nasıl tuttugunu bende bılmıyorum ama tutuyo  nasıl yaptıklarını onlar bılıyo :) ekimin dogallı içinde bu çok önemli  1 li 2 li 3 li 4 lü istedigi kadar kök cıkarıp önden arkaya sıralı sekılde ekiyor ve dogal görünüm oluyor bu sistemde hemde donör bölgesı için çok iyi alınan kökler bölerek alındıgı için %40 alınan köklerden tekrar saç cıkıyor

haa şimdi anladım :) valla 4 lü greftin 2 sini alıp 2 sini bırakmak büyük beceri isteyen birsey olsa gerek. bu kadar detaya giren,ekim bölgesi dışında dönoru de düşünen biri aldığı parayı sonuna hak eder. boşuna demiyoruz bu adam saç ekiminde çok başka bir konumda. ama senin de dediğin gibi kökten saçını hepsini almayarak o saçı nasıl tutturuyor olayını anlamak güç. koray hocadan öğrenirsen bizimlede paylaşır mısın :)

Facebook Twitter Instagram