Gönderen Konu: Saç tipi dökülmeme uygun yer önerisi  (Okunma sayısı 806 defa)

m.ekin

• Yeni üye
  • *
Saç tipi dökülmeme uygun yer önerisi
« : 24 Ağustos 2021, 00:13:34 »
Herkese merhaba,.
27 yaşındayım, malesef saçlarımın büyük bir kısmını kaybettim. Minoxile yeni başladım fakat saç ekimi yaptırmak istiyorum.
Sanırım parça parça ekim mantıklı olacak, saç tipim hafif dalgalı.
Ankara içi nereyi önerirsiniz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç tipi dökülmeme uygun yer önerisi
« Yanıtla #1 : 25 Ağustos 2021, 13:15:44 »
Selamlar zor bir adaysınız saç ekimi için ancak çizdiğim alana kadar saç ektirmemiz gerek tepe kapanmaz boşa ektirmeyin oraya greftleriniz ziyan olmasın

Be medikal detekte almalısınız araştırıp
Global Moderator

m.ekin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Ağustos 2021, 18:59:29 »
Biraz daha açar mısınız zor aday olmakla ilgili olan durumu tam anlayamadım, yani alanın geniş ve düzensiz dökülme olması mı ? Ortaya kadar ekim yapılması beni ilk aşamada tatmin eder diye düşünüyorum belki iki defa saç ekimi yaptırmalıyım tepe bölgesi için.

Medikal detekte derken ilaç kullanımı mı (finasteride) kastediyorsunuz yoksa başka bir şey mi demeye çalıştınız :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2021, 10:31:57 »
Biraz daha açar mısınız zor aday olmakla ilgili olan durumu tam anlayamadım, yani alanın geniş ve düzensiz dökülme olması mı ? Ortaya kadar ekim yapılması beni ilk aşamada tatmin eder diye düşünüyorum belki iki defa saç ekimi yaptırmalıyım tepe bölgesi için.

Medikal detekte derken ilaç kullanımı mı (finasteride) kastediyorsunuz yoksa başka bir şey mi demeye çalıştınız :)

Selam finasterid evet alan geniş donör çok güçlü değil o yüzden planlama ortaya kadar olmalı tepe ekimine girmeyin kapanmaz boşa greft harcarsınız
Global Moderator

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2021, 11:19:01 »
Tepede, aşırı sık olmamakla birlikte sakal ile belli miktarda kararma elde edebilirsiniz.

m.ekin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 05 Eylül 2021, 13:25:27 »
Arkadaşlar Şahin Bey ile görüştüm, dönör bölgenin yetersiz olduğunu belirtti.
Fotoğrafta da belli oluyor bazı yerlerde saç kıran gibi şeyler var, nasıl bür tedavi uygulamalıyım

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 05 Eylül 2021, 13:28:19 »
saçkırana benim berber küçük küçük jiletleyip sarımsak sürüyor. bir kaç hastasını gördüm tedavi ettiği gerçekten sonuç alıyor ama alternatif tıbbı pek alternatif olarak görmüyorum ben
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

m.ekin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 05 Eylül 2021, 14:00:59 »
Saç kıran mı emin değilim ama erkek tipi saç dökülmesinde arka taraf dökülmez diye biliyorum.

m.ekin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 06 Eylül 2021, 12:01:51 »
Güncel, bilenler yardım lütfen

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2021, 20:04:59 »
 kesimden ve bazen saçın herhangibi bolgesinde o tarz seyrelme olabiliyor saçkıran olduğunu sanmıyorum.finasteridle donoru guclendir sakal destekli ekimle önleri kapatırsın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram