Gönderen Konu: 12-15bin arası saç ekimi firması ve Ekim için uygun saç tipi. Yaş 36.  (Okunma sayısı 811 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Planlama doğru bir planlama açık alan için donör az ama güçlü saç telleri var hayırlı olsun
Şahin çelik halleder bu kafayı güzel bir sonuçla
Global Moderator

sacekimisonuclari1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Planlama doğru bir planlama açık alan için donör az ama güçlü saç telleri var hayırlı olsun
Şahin çelik halleder bu kafayı güzel bir sonuçla

Hintell abicim öncelikle bu forum sitesini kurmakla ve değerli yorumlarınla herkesi doğru ve faydalı şekilde yönlendirdiğin için kendi adıma çok teşekkür ediyorum.

Abi yanlardan da alsa tepe ve arka bölgeyi kapatmaya yetmez mi acaba?

Edgar X

• Hero Member
minumum 6000 greft gerekir bende o da saç çizgisini geriden almak şartı ile ,ayrıca sakaldan alım imkanı varsa orayıda mutlaka değerlendirmeli.

sacekimisonuclari1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar ben ŞAHİN ÇELİK (LIFE HAIR ) firmasını seçtim ama fiyat benim bütçemden çok fazla.

Konunun içeriğini güncelliyorum.

12 bin ile 15 bin arası saç bölgeme fayda sağlayacak firma önerir misiniz?

cral03

• Hero Member
12 15 bin verip bu kafayı rezil ederler hiç ektirmeseydim dersin ucuz olcak diye komple mahfederler dikkatli ol

sacekimisonuclari1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
12 15 bin verip bu kafayı rezil ederler hiç ektirmeseydim dersin ucuz olcak diye komple mahfederler dikkatli ol

"cral03" hocam, Cuma günü "FBM Estetik Tıp Merkezi | Doç.Dr.Hayati AKBAŞ" firmasına ekim için gideceğim. Yeni konu linki ekleyip haftalık resim eklerim.

İnşallah iyi sonuç olur. 

taco_9

• Sr. Member
"cral03" hocam, Cuma günü "FBM Estetik Tıp Merkezi | Doç.Dr.Hayati AKBAŞ" firmasına ekim için gideceğim. Yeni konu linki ekleyip haftalık resim eklerim.

İnşallah iyi sonuç olur.

buraya ektirenlerin sonuçlarını umarım forumdan araştırmışsındır.

sacekimisonuclari1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
buraya ektirenlerin sonuçlarını umarım forumdan araştırmışsındır.

Çok çok kötü sonuçlar görmedim. 1 kişide sonuçtan memnun kalmamış o kadar. Şimdi moralim bozuldu. Bin TL yatırdım. Gerisini cuma günü ekimde vereceğim. Hayati Akbaş beyefendi ameliyata girmiyor ekibi giriyormuş. Ama kendi gözetimi altında olacakmış. İnşallah hayırlısı olur.

Oraya gittiğimde burada ki öncesi/sonrası olumsuz olan resimleri göstereceğim. Beni de böyle yapmayın diye.

Ayrıca "Hintell" hocamın tecrübesi fazladır. Güçlü saç teli var dedi bana. Bakalım görelim.

sacekimisonuclari1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
S.a. bugün saç ekim işlemi bitti. Eve gidince yeni konu açacağım. Sormak istediğim soru şu:

Çoğu kişide saç ekiminde donör bölgesi kapalı, ekim alanı açık bırakıyorlar. Bende ise kafayı tamamen kapattılar.

Bugün ilk günüm. Sadece ön bölge ekim yapıldı.
4 gün sonra açmaya gelin dediler.

Fbm firmasından yapıldı

Facebook Twitter Instagram