Gönderen Konu: Egemen güdül yaklaşık 3500-4000 arası greft 04.04.2024 Ekim günü yaş 31  (Okunma sayısı 684 defa)

Muratsanduk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba değerli arkadaşlar saç ekimimin 20. Gününde böyle bir forumun olduğunu öğrendim sizlerle sürecimi paylaşmak ve bilgi alışverişinde bulunmak istiyorum.
Saç ekimimi 04.04.2024 tarihinde Ankara’da Egemen Güdül ve ekibi ile gerçekleştirdim
İlk başta Saç ektirmeye karar verdiğim andaki mevcut saçlarım ve donör bölgemi,
Sonrasında Ekim gününde, ilk haftada ve 20. Güne kadar çekilmiş muhtelif fotoğrafları sizinle paylaşıyorum. Ekim sonrası kabuk dökümü ve sonrasında iki gün arayla saçlarımı yıkıyorum. Kabuk dökümü sonrası dalin ile yıkıyorum ama sizlerden şampuan tavsiyesine açığım. Takviye vitamin olarak meglabs kullanmaktayım günde 2 draje. Yorumlarınız çok kıymetli, düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

Muratsanduk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İlk 1 hafta donör bölgem ve Ekim bölgemin gelişimi bu şekilde oldu. Ekim bölgesindeki kuruluk, kabuklanma ve gerginlik sebebiyle çatlaklar oluştu hatta ben o bölgede greft kaybı yaşadığımı da düşündüm ama uzmanım bunun normal olduğunu söyledi. Sonrasındaki gelişimi paylaşmaya devam ediyorum

Muratsanduk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
10. Günde kabuk dökümü ve sonrası donör bölge ve ekim bölgesinin 20. Güne(bugün) kadar gelen süreç bu şekilde oldu. Siz gelişimim için neler söyleyebilirsiniz ve bundan sonrası için tavsiyeleriniz neler olabilir? Şimdiden teşekkürler 😊

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ön çizgin hoşuma gitti güzel bir çizgi olmuş
ekim alanın da sağlıklı her hangi bir sorun yok
orta hattın saçlarla bağlandığı yer seyrek olmuş sadece gerisi gayet iyi
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

Muratsanduk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ön çizgin hoşuma gitti güzel bir çizgi olmuş
ekim alanın da sağlıklı her hangi bir sorun yok
orta hattın saçlarla bağlandığı yer seyrek olmuş sadece gerisi gayet iyi
teşekkür ederim. Bakalım o seyreklik süreç sonunda ne kadar canımızı sıkacak.

stark55

• Jr. Member
  • **
Ön çizgi güzel görünüyor, donör de iyiymiş. Bakalım süreç nasıl seyrediyor.
  • Yaşınız 29
Tedavim
Minoxidil Sprey(Günde 2 5'er fıs)
Ketoral Şampuan(haftada 1)
Capicade Şampuan
Velavit
Omega 3

Eksi sözlük

• Sr. Member
Hayırlı olsun donör kalitesi çok iyi eğemen bey bu ekimden çok iyi sonuç almazsa sınıfta kalır umarım doğal güzel yönleri olur ve saçlar çıkınca ön çizgi size yakışır hayırlısı olsun

Muratsanduk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgi güzel görünüyor, donör de iyiymiş. Bakalım süreç nasıl seyrediyor.
teşekkür ederim. Tavsiye edebileceğiniz takviye ve şampuan var mı acaba?

Muratsanduk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun donör kalitesi çok iyi eğemen bey bu ekimden çok iyi sonuç almazsa sınıfta kalır umarım doğal güzel yönleri olur ve saçlar çıkınca ön çizgi size yakışır hayırlısı olsun
teşekkür ederim. Egemen bey de aynı minvalde bir cümle kullandı beni beklentiye de soktu açıkçası. Bende güzel bir sonuç almazsa bu işi yapmanın bir anlamı yokmuş dedi :)

cengover21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
adam güzel ekmiş bence umarım sonuca yansır.

Muratsanduk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
adam güzel ekmiş bence umarım sonuca yansır.
ben de beğendim. İyi de bir insan. Tabi ki eksiklikler olur. Umarım her şey beklediğimiz gibi olur

Muratsanduk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba değerli arkadaşlar bugün 25. Gün. Şok dökülmelerim gerçekleşiyor biraz can sıkıcı bir durum ama normal bir durum olduğu hepimizin malumu. Fakat aklıma takılan hususlar var. Saçlarımı yıkamaktan hatta Ekim alanına dokunmaktan bile korkuyorum. Sizce biraz daha cesur olmalı mıyım? Masaj yapmak bu aşamada çok önemli midir? Prozinc Plus şampuan sipariş ettim ve yalnızca saç ekimi uzmanımın verdiği vitamini(meglabs biotin 5000 mcg) kullanıyorum. Sizce başka takviyeler kullanmalı mıyım?

Muratsanduk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kimse yok mu :)

Muratsanduk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
1. Ay sonunda gelişimim bu şekilde. 1 ay geçmesine rağmen Ekim alanında ekilen saçların yarısından fazlası duruyor gibi bu durum normal mi? Daha hızlı dökülmesi gerekmiyor mu? Dökülmeyen saçlar ileride aynı boyda mı kalacak? Kafamda deli sorular

Muratsanduk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İlk prp ve mezoterspi işlemim 34. Günde gerçekleşti ve ilk kez traş oldum. Ekim ve donör bölgem bu şekilde

Facebook Twitter Instagram