Gönderen Konu: Hairclinic_ankara EGEMEN GÜDÜL 5000 greft  (Okunma sayısı 202 defa)

TC Serdar Özkömürcü

• Kel Oğlan
  • *
Hairclinic_ankara EGEMEN GÜDÜL 5000 greft
« : 11 Şubat 2021, 19:54:17 »
Arkadaşlar uzun zamandır saç dökülmesi ile ilgili araştırmalar yaptım ama malesef başarılı olamadım saçlarım döküldü. Artık dökülen saçlarımın geri gelmeyeceğini anladım ve saç ektirmeyi düşünmeye başladım. Aynı okuldan yakın bir arkadaşımın önerisiyle egemen beye başvurdum ve ekim yaptırdım.Ön bölgeye ve tepe bölgesine 5000 greft uygulandı ekibiyle birlikte gayet samimi ve başarılılar bana göre . Sizin fikriniz benim için önemli acaba nasıl olmuş ilerleyen dönemde yine fotoğraflar paylaşacağım.

reyes

• Jr. Member
  • **
Ynt: Hairclinic_ankara EGEMEN GÜDÜL 5000 greft
« Yanıtla #1 : 11 Şubat 2021, 22:47:45 »
Çok güzel görünüyor!

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2021, 15:16:56 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Sık görünüyor ama sizin kendi saçlarınız dökülmeye çok müsait, ekiminiz başarılı olsa bile ilerde 2. seans gerekebilir.

TC Serdar Özkömürcü

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2021, 14:27:33 »
O bölgeye kök hücre tedavisi ile yağ enjekte edildi bu sayede orda oluşacak dökülmeninde önüne geçtik diye düşünüyorum ilerleyen dönemlerde yine fotoğraflar paylaşacağım

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2021, 14:36:18 »
O bölgeye kök hücre tedavisi ile yağ enjekte edildi bu sayede orda oluşacak dökülmeninde önüne geçtik diye düşünüyorum ilerleyen dönemlerde yine fotoğraflar paylaşacağım
Mümkün değil böyle bir şey. Yağ enjekte edilince saç dökülmesi dursaydı, herkes saçları dökülmeye başlayınca bu çileyi çekmek yerine kafasına yağ enjekte ettirirdi.

TC Serdar Özkömürcü

• Kel Oğlan
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Şubat 2021, 15:14:24 »
Beraber bakıp göreceğiz en azından dökülme hızının yavaşlayacağını düşünüyorum

Facebook Twitter Instagram