Gönderen Konu: Hairclinic_ankara EGEMEN GÜDÜL 5000 greft  (Okunma sayısı 3800 defa)

Ser öz

• Yeni üye
  • *
Hairclinic_ankara EGEMEN GÜDÜL 5000 greft
« : 11 Şubat 2021, 19:54:17 »
Arkadaşlar uzun zamandır saç dökülmesi ile ilgili araştırmalar yaptım ama malesef başarılı olamadım saçlarım döküldü. Artık dökülen saçlarımın geri gelmeyeceğini anladım ve saç ektirmeyi düşünmeye başladım. Aynı okuldan yakın bir arkadaşımın önerisiyle egemen beye başvurdum ve ekim yaptırdım.Ön bölgeye ve tepe bölgesine 5000 greft uygulandı ekibiyle birlikte gayet samimi ve başarılılar bana göre . Sizin fikriniz benim için önemli acaba nasıl olmuş ilerleyen dönemde yine fotoğraflar paylaşacağım.

reyes

• Sr. Member
Ynt: Hairclinic_ankara EGEMEN GÜDÜL 5000 greft
« Yanıtla #1 : 11 Şubat 2021, 22:47:45 »
Çok güzel görünüyor!
Ekim Tarihi: 13/03/2021
Ekim Merkezi ismi: Dr Bilgehan Aydın (ikinci ekim) ilk ekim baska yerde
Greft Miktarı: 2400
Yaşınız: 30
Her gun: 1.25 mg finasterid

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20789.0

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2021, 15:16:56 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Sık görünüyor ama sizin kendi saçlarınız dökülmeye çok müsait, ekiminiz başarılı olsa bile ilerde 2. seans gerekebilir.

Ser öz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2021, 14:27:33 »
O bölgeye kök hücre tedavisi ile yağ enjekte edildi bu sayede orda oluşacak dökülmeninde önüne geçtik diye düşünüyorum ilerleyen dönemlerde yine fotoğraflar paylaşacağım

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2021, 14:36:18 »
O bölgeye kök hücre tedavisi ile yağ enjekte edildi bu sayede orda oluşacak dökülmeninde önüne geçtik diye düşünüyorum ilerleyen dönemlerde yine fotoğraflar paylaşacağım
Mümkün değil böyle bir şey. Yağ enjekte edilince saç dökülmesi dursaydı, herkes saçları dökülmeye başlayınca bu çileyi çekmek yerine kafasına yağ enjekte ettirirdi.

Ser öz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Şubat 2021, 15:14:24 »
Beraber bakıp göreceğiz en azından dökülme hızının yavaşlayacağını düşünüyorum

SelamBebek

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 06 Mayıs 2021, 22:07:56 »
Beraber bakıp göreceğiz en azından dökülme hızının yavaşlayacağını düşünüyorum

Sonuç nedir
  • Yaşınız 19

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Mayıs 2021, 10:33:45 »
Son durum?
Global Moderator

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 08 Mayıs 2021, 18:59:52 »

Kral egemen dediyse doğrudur. 😂😂😂
  Sonytnun dediği gibi 18 inde herkese yağ koyulsun ve dökülme bitsin .
  50 yıl sonrada genetik olarak dünyada kimse kel kalmaz
   Ama şu bir gerçek dökülme bir müddet ertelenmiş olur .
  Tüm saç ekimi yaptıracaklara tavsiyelerim
1- genetikte dökülmen varsa ne yaparsan yap. Eninde sonunda dökülme olacaktır . Kullandığınız ilaçlar -losyonlar dökülmeyi geçiktirir.
2 - donör kapasitesine göre 1  ekimde bütün köklerinizi ziyan etmeyin . Gelecekte dökülme olacaksa rezervi ona göre kullanın
3- ekilen saçlar  yüzde yüz çıkar ve ömür boyu kalıcıdır GARANTİ veren şarltanlardan uzak durun
4- saç ekimine karar verdiysen önce araştır . Referansla olsa bile
    Ekim’inizin sıklığına birşey demem ama dağılım hatalıdır .

Baran1996

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 24 Haziran 2021, 22:05:00 »
son durum nedir hocam
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Minoxil

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 24 Haziran 2021, 22:41:15 »
Güncel foto gelsin artık.

Erkan Mihr

• Full Member
« Yanıtla #11 : 24 Haziran 2021, 22:43:29 »
Yağ dediği olay bir tane saç ekimcinin sözde önce kendince geliştirdiği saçın dibine karından alınan yağın kafa derisine enjekte edilmesi..bunun adinada organik Ekim demişler..  ben bile Ekim görüşmesi için gittiğimde  organik şu fiyat normal şu fiyat..organik olunca ortalama normalin yüzde 30 pahalısı.. neymiş efendim ekilenler yüzde 95 çıkarmış organik yaparsak.. garanti olurmuş.. sırf para tuzağı.. karnimdam 100 gram yağ alıp kafama enjekte edeceksin hemde yüzde 30 fazla para alacaksın.. afedersin ne yaptın ki derler adama afrikadan benim için dönor bulup yağ mi getirtin.. şaka gibiler. Kendilerine  ekstra para kazanmak için  kalem üretiyorlar surelikli.. yok kanımı al kafana enjekte et para al yağımi köy para al sonra de ki şimdi garanti olacak iyi olacak.. canım benim zaten bunlar senin ortaya güzel bir iş çıkarman içinse işin içinde yapman gereken şeyler.. Ben saç ektirdigim yerde şunu hissettim seni para kopartmak için bir obje görüyorlar.. bu ektirdigim yerle ilk görüştüm. Sonra bir davranışi hoşuma gitmedi.dedim başka yerle görüşmeye gideceğim.. gittim ve ordan çıkınca ilk yaptığım şey ilk görüşme yerini tekrar arayıp randevu almaktı.. yani ikinci gittiğim birinciden beterdi seni para yontma olarak görme ve samimiyetsizlik açısından.. yukarıda arkadaşlarin dediklerine katılıyorum..

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #12 : 24 Haziran 2021, 22:47:43 »
BOŞ beleş  bir paylaşım   ..

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 25 Haziran 2021, 00:40:53 »
Yağ dediği olay bir tane saç ekimcinin sözde önce kendince geliştirdiği saçın dibine karından alınan yağın kafa derisine enjekte edilmesi..bunun adinada organik Ekim demişler..  ben bile Ekim görüşmesi için gittiğimde  organik şu fiyat normal şu fiyat..organik olunca ortalama normalin yüzde 30 pahalısı.. neymiş efendim ekilenler yüzde 95 çıkarmış organik yaparsak.. garanti olurmuş.. sırf para tuzağı.. karnimdam 100 gram yağ alıp kafama enjekte edeceksin hemde yüzde 30 fazla para alacaksın.. afedersin ne yaptın ki derler adama afrikadan benim için dönor bulup yağ mi getirtin.. şaka gibiler. Kendilerine  ekstra para kazanmak için  kalem üretiyorlar surelikli.. yok kanımı al kafana enjekte et para al yağımi köy para al sonra de ki şimdi garanti olacak iyi olacak.. canım benim zaten bunlar senin ortaya güzel bir iş çıkarman içinse işin içinde yapman gereken şeyler.. Ben saç ektirdigim yerde şunu hissettim seni para kopartmak için bir obje görüyorlar.. bu ektirdigim yerle ilk görüştüm. Sonra bir davranışi hoşuma gitmedi.dedim başka yerle görüşmeye gideceğim.. gittim ve ordan çıkınca ilk yaptığım şey ilk görüşme yerini tekrar arayıp randevu almaktı.. yani ikinci gittiğim birinciden beterdi seni para yontma olarak görme ve samimiyetsizlik açısından.. yukarıda arkadaşlarin dediklerine katılıyorum..
Mantığını kullanıp ona göre hareket etmen güzel bir davranış. Dediğin gibi bir ekimin tutmasını sağlayacak ekstra bir etken olursa o zaten operasyon fiyatına dahil olmalıdır, bir nevi ektikleri saçın tutup tutmayacağına dair kumar oynadıklarını kendi ağızlarıyla söylemiş oluyorlar. Orası da baya garip. :)

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 25 Haziran 2021, 04:31:38 »
BOŞ beleş  bir paylaşım   ..

Aynen öyle olmuş konunun yarım kalmasından belli  :)

Facebook Twitter Instagram