Gönderen Konu: 03.03.2021 - Galata Klinik (Ferda Hanım) - Yaklaşık 4000 Greft - 35 Yaş  (Okunma sayısı 1701 defa)

kayaaksoy

• Yeni üye
  • *
Ynt: Galata Klinik (Ferda Hanım) - Yaklaşık 4000 Greft
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2021, 20:00:40 »
Ekim Günü
« Son Düzenleme: 29 Mart 2021, 20:07:41 Gönderen: kayaaksoy »

kayaaksoy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 29 Mart 2021, 20:09:03 »
Kabuk Dökümü Öncesi

kayaaksoy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 29 Mart 2021, 20:10:25 »
25. Gün Işıksız ortam

kayaaksoy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 29 Mart 2021, 20:11:41 »
25. Gün Işıklı Çekim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekiminiz ön çizgide smetri sorunu var sanırım? Daha iyi bir çizgi olabilirmiş alan geniş umarım açıklığınıza göre güzel bir sonuç alırsınız.
Global Moderator

kayaaksoy

• Yeni üye
  • *
Evet ön çizgi dediğiniz gibi daha iyi olabilirdi. Ama çok ta kötü değil. Yanı dışardan bakıldığında farkedilmiyor. Ekimi beğendim ama ben. Şu an dökülmeler başladı. Vitamin olarak ta  Xpecia kullanıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Evet ön çizgi dediğiniz gibi daha iyi olabilirdi. Ama çok ta kötü değil. Yanı dışardan bakıldığında farkedilmiyor. Ekimi beğendim ama ben. Şu an dökülmeler başladı. Vitamin olarak ta  Xpecia kullanıyorum.

Aynen kardeşim hayırlısı olur inşallah paylaşıma ay ay devam et umarım güzel olur
Global Moderator

Cihandoğan

• Hero Member
Hayırlı olsun ön çizgi planlaması sizinde dediğiniz gibi daha iyi olabilirmiş. Umarım sonucunu güzel olur.

kayaaksoy

• Yeni üye
  • *
Aynen kardeşim hayırlısı olur inşallah paylaşıma ay ay devam et umarım güzel olur

Paylaşıcam tabi paylaşmaz mıyım Sayın Hintell. Ektirmeden önce sana sormuştum. Bana bütçeni yukarı çekersen daha iyi olur demiştin. Bütçem iyi olmadığı için bu ekim merkezinde ekim yaptım. Bi arkadaşım burada ektirmişti onun sonucu iyi olduğundan burayı seçtim bide bütçe meselesi. Gerçi Ferda hanım çok ilgileniyor sağolsun. Kanal açma v.s. önemli işleri hep o yaptı. Bide şunu söyleyeyim. Ön çizgiye kafayı çok takmıyorum çünkü saçlar çıktığında belki daha güzel görünecektir. Şunlarıda açıklayım da forumdakilere yardımcı olur. İlk gün ekim yaptıktan sonra araba kullandım. Eve öyle gittim. İlk 3-4 gün başımı hep yukarıda tuttum. (Bu konuya çok dikkat ettim. Bir kere bile başımı eğmedim desem yeridir. Beni görenler boyun ameliyatı olduğumu sanıyorlardı o derece ) Bu yüzümde falan hiç bir şişlik oluşmadı). Bide iyi beslendim. Kısacası saç ekimi yapacaklar 1 hafta onlara iyi bakacak birilerinin yanında kalırsalar daha iyi olur diye düşünüyorum. 

kayaaksoy

• Yeni üye
  • *
80. Gün

baldman

• Hero Member
tam çıkışların başlayacağı zaman tamda şu sıralar .saç çizgisi kaybolmamış bu bir avantaj umarım çıkışlar hızlanarak devam eder.

Son kel

• Sr. Member
Öncelikle geçmiş olsun hocam ön çizginiz biraz daha güzel yapılabilirdi,ekim sık,güzel ve sorunsuz duruyor bol sabırlar inşallah beklentinizin üstün de bir sonuç  alırsınız.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Henüz erken umarım zamanla artarak devam eder çıkışlarınız
Global Moderator

arigold

• Yeni üye
  • *
son durum nasıl? 4 ayı geçmiş.

Facebook Twitter Instagram