Gönderen Konu: 26.03.2021 Medeks - Şişli / 2600 greft / Gökhan Hoca - Elif Hanım / Yaş:30  (Okunma sayısı 4232 defa)

Kıl Kuyruk

• Yeni üye
  • *
Tüm forum üyelerine selamlar,
Çok kısa araştırmalarım sonucu (3 hafta) Medeks’te karar kıldım. Kimi çok fiyat verdi kiminin sonuçlarda hüsranlar vs fiyat performansta Medeks öne geçti.Forumda cebe zarar olan yerleri direk eledim ve diğerlerini tek tek inceledim.Ben hep sonuçlara bakarken doktor kim kanalı kim açtı vs aramaktan yoruluyordum.Bunu kimseye yaşatmayacağım.Bilgileri şöyle ekleyeyim
Süre:6 saat
Ön çizgi:Gökhan Hoca-Elif Hanım
Donör alım:İlker-Adem Bey
Yöntem:Fue normal slit (çelik sanırım) - Mikromotor
Kanal açım:Elif Hanım
Yerleştirme:2 Genç
Operasyonda tek yoran anesteziydi. Biraz huylanma durumum var. Eğer sakıncası yoksa aynı durumdakilere rahatlatıcı ilaçlar almasını tavsiye edebilirim. Çok uzun sürmüyor yaklaşık 5 - 10 dakika ama huylanıyorum cisim batınca işte. Ondan sonra zaten mumya gibi yatıyosun birşey hissetmiyorsun. Beni başka zorlayan birşey olmadı. Medekste herkese teşekkür ediyorum Gökhan abinin saçlar bomba gibi olmuş maşallah darısı başımıza. Süreci sonuna kadar paylaşmak istiyorum ki ben de güzel bir kobay olayım yolu aydınlatayım selamlar..

Leonidas

• Hero Member
Hayırlı uğurlu olsun medeks çok sempati duyduğum bi merkez umarım güzel sonuç alırsınız.

Hairtransplant

• Hero Member
Kendi saçların ve donör saçların çok iyi duruyor umarım güzel sonuç alırsın ön çizgi ilk bakışta ileride gibi duruyor ama sanırım anlınız çok geniş.

Kıl Kuyruk

• Yeni üye
  • *
Teşekkürler
Alın çizgisini bir parmak kadar aşağı indirdik gökhan abi çizmişti benim de hoşuma gitti max seviye dedi daha aşağı zaten inemiyordu şuanlık memnunun bende umarım sonuç güzel olur

Ercan1907

• Sr. Member
Çok fazla bir açıklığın yokmuş o yüzden bukadar  aşağı çekmişler  herhalde on çizgiyi sınırda ...
Hayırlı olsun

Kıl Kuyruk

• Yeni üye
  • *
Çok fazla bir açıklığın yokmuş o yüzden bukadar  aşağı çekmişler  herhalde on çizgiyi sınırda ...
Hayırlı olsun
Saolasın darısı başına

Kıl Kuyruk

• Yeni üye
  • *
4.gün İlk yıkama sonrası ve donör alan

Kıl Kuyruk

• Yeni üye
  • *
Son halim

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz gayet güzel maşallah medex de güzel işler yapıyor planlamarı gayet iyi

Cihandoğan

• Hero Member
Hocam zaten saçlarınız iyi durumdaymış bu ekimlede harika olur inşallah çok güzel olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekimin hayırlı olsun kıl kuyruk daha öncede konuşmuştuk hayırlı olsun saç ekimin planlaman güzel zaten saçlarımda iyi durumdaydı bu ekimle güzel bir sonuç alacağını düşünüyorum güzel temiz çalışmış merkez geçmiş olsun.
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Geçmiş olsun  Son günlerde  MEDEKS HAİR  ekimleri  Form  çoğaldı     enterasan  şekilde  ☺   

Münir

• Sr. Member
Detaylı bilgi için teşekkürler dostum ekimini takipteyim.

ImPaLa

• Hero Member
Geçmiş olsun  Son günlerde  MEDEKS HAİR  ekimleri  Form  çoğaldı     enterasan  şekilde  ☺

Güzel ekim yapıyor adamlar insanlar tercih ediyor ne var bunda?

Ercan1907

• Sr. Member
Bende burada yaptırdığım için konusunu görünce hemen takibe alıyorum Medeks konuları uzun zamandan beri forumda yer alıyor 2-3 tane de sorunlu ameliyata revize yapıldığını da gördüm cerrahi bir işlemdir yüksek Greft çalışıyorlar ama yaptıkları işin arkasında duruyorlar çıkış yüzdesi yüksek ve geniş açıklıklarda rakibi yok bence ...

Facebook Twitter Instagram