Gönderen Konu: Saç ekim süreci sizce nasıl gidiyor 4500 greft. 15.10.2021 hairchiefs şişli  (Okunma sayısı 1955 defa)

ozcan2134

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekim süreci sizce nasıl gidiyor 4500 greft
« Yanıtla #1 : 30 Ocak 2023, 06:41:04 »
Şuan 105. Gün yani 3.5 ay oldu durum bu flaşlı çekim.

ozcan2134

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Ocak 2023, 06:43:20 »
Bu da Ekim öncesi halim.

Aziz-

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 30 Ocak 2023, 12:18:43 »
ensenin ilk halini, tepenin son halini de paylaşmanı tavsiye ederim.  tüm kafaya işlem yapıldıysa bu greft sayısı açıklık için yeterli gelmeyebilir.

Martopicor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Ocak 2023, 13:27:35 »
Başlıkta tarih, ekim merkezi isimlerini de eklerseniz, ekim öncesi sonrası detaylı fotoğrafları da buraya yüklerseniz sağlıklı yorumlar alabilirsiniz,
Hayırlı olsun.
Ocean methy balance vitamin
Redoxan 3lu vitamin
Ocean b7 vitamin
Prozinc plus şampuan

ozcan2134

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Başlığı düzenledim. Tüm kafaya Ekim yapılmadı. Şuanki durumu normal midir onu çok merak ediyorum. Acaba çıkmayacak mı diye endişeliyim.

ozcan2134

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Şuanki halim böyle flaşsız. 3.5 ay
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2023, 15:08:24 Gönderen: ozcan2134 »

Aziz-

• Jr. Member
  • **
Sonuç için henüz çok erken. Saç tellerinin kalın olması kapatıcılık için avantaj sağlayacak ancak tepede bu kadar geriye gidileceğine yanlara ve ön kısma daha fazla greft ekilebilirdi. Kanaatimce ekimin başarısını, çoklu greft sayısı belirleyecek.

ozcan2134

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tepe kısmı çok boş kalırdı öyle hoş bir görüntü olmazdı bence. Tepede öndeki ler kadar sık çıkmayacaktır tabi. Hangi aydan sonra kökler hızlı bir şekilde patlayacak?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sürecin 115 gündesin sanırım hafif hafif başlamış saç gelişimin
Ekim öncesi saçlarında ince dökülme devam edebilir bence saçlarını güçlendirmek gerek süreç normal seyrinde ama ileride olacakları şu an ön görüyorum medikal destek olarak kullandığın bir şey var mı?
Global Moderator

ozcan2134

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim öncesi saçlarında ince dökülme devam edebilir bence saçlarını güçlendirmek gerek süreç normal seyrinde ama ileride olacakları şu an ön görüyorum medikal destek olarak kullandığın bir şey var mı?

105. Gündeyim hocam. Umarım çıkar. Çıkmayacakmış gibi hissediyor insan

ozcan2134

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

İnce dökülmeler oluyor evet çok haklısınız. Bende bunu kafaya takıyordum bu aralar. Haftada 2 kere hindistan cevizi yağı sürüp bekletiyorum sonra bioxcin forte ile banyo yapıyorum. Başka medikal bişey kullanmıyorum çünkü yan etkilerinin olduğunu biliyorum. Mesela proscarın iktidarsızlık sebep olabileceği. Minoxil in bırakılınca dökülme yapacağı gibi. Vitamin takviyelerini dönüşümlü alıyorum. C, D, folik asit, demir. Biotin hergün alıyorum. Xpecia da ereksiyon sorunu yapıyor diye almadım. Onun yerine bu vitaminleri kullanıyorum.

ozcan2134

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
113. Gün durum böyle.

ozcan2134

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yorum yapacak yok mu. Hintell sen bişey söyle 😁

ozcan2134

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
.

Facebook Twitter Instagram