Gönderen Konu: Kadın Saç Ekimi. Hairchiefs Medical Park GOP (2500 greft)  (Okunma sayısı 7083 defa)

Genişalın

• Jr. Member
  • **

Herkese merhaba;
40 yaşında, alnındaki genişlikten rahatsız olan bir kadınım. 19.07.2021 günü medikal park hastanesi Hairchiefs'de saç ektirdim. Alın çizgim çok gerideydi ve ekim ile öne alındı 2500 greft ekim yapıldı. Fotoğraflarımı ekliyorum. Deneyimli arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hairchiefs Medical Park GOP (2500 greft)
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2021, 22:34:17 »
Hayırlı olsun kadın tarzı saç çizgisi yapılmış doğal olarak ve güzel görünüyor.Ekim merkeziniz güzel iş çıkarmıştır umarım çünkü düşük çıkış başarısı olursa malesef kadınlarda kötü görüntü olma olasılığı var.bayanların saç telleri çok ince olduğu için sık bir sonuç elde etmek gerekiyor.

Genişalın

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2021, 22:38:21 »
Erkeklerde zikzaklı ön çizgi yapıyoruz ama kadınlarda düz yapıyoruz dediler. Saç tellerimin ince olduğunu da söylediler, ben de biliyorum zaten ince telli olduğunu, o yüzden biraz korkuyorum ilerde kötü bir görüntü ortaya çıkmasından. Umarım iyi bir sonuç olur. Yorumladığınız için teşekkür ederim
  • Ekim Tarihi: 19.07.2021
  • Ekim Merkezi ismi Hairchiefs (Medical Park GOP)
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 40

Vio

• Full Member
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2021, 22:55:53 »

Herkese merhaba;
40 yaşında, alnındaki genişlikten rahatsız olan bir kadınım. 19.07.2021 günü medikal park hastanesi Hairchiefs'de saç ektirdim. Alın çizgim çok gerideydi ve ekim ile öne alındı 2500 greft ekim yapıldı. Fotoğraflarımı ekliyorum. Deneyimli arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.
Hayırlı olsun ablacım ilk defa kadın bi üye ve saç planlaması gördüm ön çizgiye yorum yapamam o yüzden ama sağlıklı gözüküyor üstad gelir gerekenleri söyler birazdan 😂
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

hiaXi

• Full Member
  • Medeks saç ekimi
« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2021, 23:03:41 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Umarım süreciniz de nihai sonucunuz da çok iyi olur.
  • Ekim Tarihi: 02/07/2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair Center
  • Greft Miktarı 5800
  • Yaşınız 36

Genişalın

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 23 Temmuz 2021, 23:29:43 »
Hayırlı olsun ablacım ilk defa kadın bi üye ve saç planlaması gördüm ön çizgiye yorum yapamam o yüzden ama sağlıklı gözüküyor üstad gelir gerekenleri söyler birazdan 😂
Aslında sitede başka ekim yaptıran kadınlar da var ama size denk gelmemiş olabilir. Teşekkürler yorumunuz için
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 40

Genişalın

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2021, 23:30:16 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Umarım süreciniz de nihai sonucunuz da çok iyi olur.
Umarım...
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 40

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2021, 23:33:48 »
Hayırlı olmasını dilerim saç ekininizin Kadın saç ekimleri süreçleri erkeklere göre daha zor geçer eminim umarım kolay atlatırsınız süreci nasıl karar verdiniz merkezinize ?
Global Moderator

Genişalın

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 23 Temmuz 2021, 23:38:52 »
Hayırlı olmasını dilerim saç ekininizin Kadın saç ekimleri süreçleri erkeklere göre daha zor geçer eminim umarım kolay atlatırsınız süreci nasıl karar verdiniz merkezinize ?
Teşekkür ederim Hintell. Her ne kadar şu aşamada olumsuz bir şey duymak istemiyor olsam da, sizin yorumunuzu merak ediyordum.
Bir arkadaşım (erkek) bu merkezde ekim yaptırdı ve kendisi tavsiye etti. Biraz da saç dökülme problemi yaşamıyor olmam ve sadece alın çizgimi öne almak istiyor olmamdan dolayı çok sorun yaşamam diye düşündüm. Umarım yanılmam.
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 40

Genişalın

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 23 Temmuz 2021, 23:45:44 »

İlk işlem yapılan güne ait bir foto. Buna göre de yorum yapabilir misiniz? Bir de sürekli sırt üstü yatmaktan sırtıma bıçak batar gibi ağrılar yaşıyorum, herkes bu süreçten geçti mi acaba yoksa bende bir anormallik mi var
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 40

Vio

• Full Member
« Yanıtla #10 : 23 Temmuz 2021, 23:49:11 »
İlk işlem yapılan güne ait bir foto. Buna göre de yorum yapabilir misiniz? Bir de sürekli sırt üstü yatmaktan sırtıma bıçak batar gibi ağrılar yaşıyorum, herkes bu süreçten geçti mi acaba yoksa bende bir anormallik mi var
Normal herkes geçti o süreçten kabukları dökünceye kadar mecburen bu şekilde yatıcaksınız..
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 24 Temmuz 2021, 00:30:21 »
Teşekkür ederim Hintell. Her ne kadar şu aşamada olumsuz bir şey duymak istemiyor olsam da, sizin yorumunuzu merak ediyordum.
Bir arkadaşım (erkek) bu merkezde ekim yaptırdı ve kendisi tavsiye etti. Biraz da saç dökülme problemi yaşamıyor olmam ve sadece alın çizgimi öne almak istiyor olmamdan dolayı çok sorun yaşamam diye düşündüm. Umarım yanılmam.

Olumsuz bir durum yok süreci rahat geçirin umarım her şey güzel olur

Sadece keşke bize de danışsaydınız ekim öncesi merkezin saç ekim kalitesini ve sonuçlarını bilmiyorum sadece sizin için güzel bir sonuç diliyorum şimdilik bir sorun yok.
Global Moderator

barbaross

• Sr. Member
Ynt: Kadın Saç Ekimi. Hairchiefs Medical Park GOP (2500 greft)
« Yanıtla #12 : 24 Temmuz 2021, 03:35:29 »
Güzel bir sonuç için yüksek profesyonellik gerektiren bir ekim olmuş sizinkisi.
Hairchies medikal parkta nasıl saç ekimi yapıyorlar bu konuda bir yorumum yok ama umarım işinin ehli bir merkezdir.
Ekiminiz hayırlı olsun demekten başka şu aşamada bir yorumda bulunmak zor.
Kabuk dökümü sonrası görüntüye bakmak lazım.

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 24 Temmuz 2021, 12:11:28 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz bence bu ekimi yapması için başarısından emin olması lazım merkezin çünkü kadın ekimi şakaya gelmez biraz saç geçişleriniz çok iyi yapılmamış olumsuz konusup can sıkmakta istemem ama gördüklerimizi de yazmak durumundayız umarım merkezde bir kadına saç ektiğinin farkındadır ve güzel sonuç almak durumundadır var olan saçlara da zarar vermeden

Genişalın

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 24 Temmuz 2021, 13:14:33 »
Güzel bir sonuç için yüksek profesyonellik gerektiren bir ekim olmuş sizinkisi.
Hairchies medikal parkta nasıl saç ekimi yapıyorlar bu konuda bir yorumum yok ama umarım işinin ehli bir merkezdir.
Ekiminiz hayırlı olsun demekten başka şu aşamada bir yorumda bulunmak zor.
Kabuk dökümü sonrası görüntüye bakmak lazım.
Kabuk dökümünden sonra da fotoğraf paylaşacağım.
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 40

Facebook Twitter Instagram