Gönderen Konu: 190.gün sizce iyi gidiyor mu?  (Okunma sayısı 1017 defa)

Halil ?brahim Babür

• Yeni üye
  • *
190.gün sizce iyi gidiyor mu?
« : 04 Mayıs 2021, 15:42:40 »
Arkadaşlarım abilerim selamlar bugün tam 190 gün oldu
Cildimde ihtiyosis oldugu için (egzama benzeri cildi kurutan bir hastalık) ekimden önce kabukla ilgili tedavi oldum ama genetik bir hastalık ve cilt kurulugu devam ediyor.
Geçen ay alopexyi bıraktım ve prozinc plus seruma geçtim. Fakat bu ay içinde dökülmeler arttı biraz ve bunun mevsimsel mi, cildimden mi yoksa alopexy yüzünden mi oldugunu tam anlayamadım açıkçası.
Doktorum günde 50-60 tel dökülmeye normal merak etme dedi. Şu an için sabah akşam biotin 5mg kullanıyorum ve  prozinc plus serum kullanıyorum.
Sizce süreç nasıl ilerliyor. Daha da sıklaşır mı, neler kullanayım, prp yaptırmam gerekir mi

Leonidas

• Hero Member
Ynt: 190.gün sizce iyi gidiyor mu?
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2021, 16:19:30 »
Güzel gidiyor bi tık daha iyi olacaktır bence güzel bi sonuç bide Ekim öncesi attığın tarzda yandan fotolar atar mısın?
Kaç kök ekildi nerede ektirdin?

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2021, 17:12:18 »
Baya gelişmiş ekilenler 6 ayda başarılı ekimlerde beklenen görseldir birazdaha dolgunlasir ekilenler bu süreçten sonra da konu olarak kaç greft edildiğine kimin ekimi gerçekleştiğini hangi takviyeleri kullandığınız vs aciklasaydiniz süreci daha iyi olurdu hem arkadaşlara yardımcı olurdunuz burada hemde ekiminiz hakkında yorumlar zaten gelirdi
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2021, 17:26:46 »
Asuman hair. Tahminen 4.500 greft...

Gelişiminiz minoxidil de kullandığınızı düşünürsek normal. Gelişmeye de devam edecektir. İlacı bırakmaktan kaynaklı bir miktar dökülme yaşayabilirsiniz. Bu da normal.

Halil ?brahim Babür

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Mayıs 2021, 01:10:53 »
Güzel gidiyor bi tık daha iyi olacaktır bence güzel bi sonuç bide Ekim öncesi attığın tarzda yandan fotolar atar mısın?
Kaç kök ekildi nerede ektirdin?

Çok sağolasın hocam yorumun için. Asuman hocada ektirdim 4200 greft. Fotoğraflar silindi bi bu 2 tanesi kalmıs ama hocadan ister buraya da atarım

Halil ?brahim Babür

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 07 Mayıs 2021, 01:12:17 »
Baya gelişmiş ekilenler 6 ayda başarılı ekimlerde beklenen görseldir birazdaha dolgunlasir ekilenler bu süreçten sonra da konu olarak kaç greft edildiğine kimin ekimi gerçekleştiğini hangi takviyeleri kullandığınız vs aciklasaydiniz süreci daha iyi olurdu hem arkadaşlara yardımcı olurdunuz burada hemde ekiminiz hakkında yorumlar zaten gelirdi

İnşallah daha da gelişir ekilenler hocam  :)
Süreçle ilgili konu mu açayım diyorsun, haftasonu fotoğraflarla birlikte açabilirim aslında bir konu

Halil ?brahim Babür

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 07 Mayıs 2021, 01:13:47 »
Asuman hair. Tahminen 4.500 greft...

Gelişiminiz minoxidil de kullandığınızı düşünürsek normal. Gelişmeye de devam edecektir. İlacı bırakmaktan kaynaklı bir miktar dökülme yaşayabilirsiniz. Bu da normal.

Hocam maşallah gözünden kaçmıyor  ;D
Evet Asuman hoca ve 4200 greft
Umarım daha da gelişir  ve daha gür olur
Yorumun için çok teşekkürler  :)

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 07 Mayıs 2021, 08:55:11 »
yaş kaç acaba
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Halil ?brahim Babür

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 01 Haziran 2021, 01:23:34 »

Facebook Twitter Instagram