Gönderen Konu: Arkadaşlar 23 yaşındayım saçlarım ellerimden kayıp gidiyor bittmişim napmalıyım?  (Okunma sayısı 1838 defa)

MrDentist

• Yeni üye
  • *
Herkese merhabalar. Saçlarım nerdeyse 6-7 yıldır dökülüyor. Artık dayanamıyorum depresyona girdim resmen. Özgüvenim sıfırlandı. Odamdan çıkmıyorum. İçime kapandım eski neşem kalmadı. Bu yaşımda kel kaldım. Çok yaşlı hissediyorum. Genetiğimde var kellik. Stres, tramva yaşadım. Saçın dökülmesini ne tetikliyorsa hepsini yaşadım. Nolur bi fikir verin napmalıyım? Diş hekimliği öğrencisiyim hazır bu pandemi döneminde okullar kapalıyken ektireyim. Kimse anlamasın ektirdiğimi diyorum. Sizce ekim için uygun mu? Malatyada oturuyorum burada düzgün bi yer yok. Önerdiğiniz bi yer var mı? Ne yapmalıyım bilenler bişeyler söylerse çok mutlu olurum. Teşekkür ediyorum şimdiden.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle geçmiş olsun . Her 10 insanın yaklaşık 5i ile aynı kaderi paylaşıyorsun . Bu sebeple bunalıma girecek veya kafaya takılacak bir durum yok . Şöyle düşün sınavlarını veremeyip okulu bitiremezsen bu senin hatan olur ama kellik genlerle alakalı ve yapacak bir şeyin yok . Mevcut saçların da çok güçsüz ve elveda diyebilirler bir kaç seneye . Donörün açılacak bölgeler ile kapatması çok zor . Bence önce bir doktora git mevcut saçları korumak için medikal tedaviler hakkında doktorundan bilgi al . Sonra ön ve orta kısma ekim düşünebilirsin . Arkayı ve üstü biraz koruyabilirsen iyi olur . Dediğim gibi çok gençsin iyi bir meslek sahibi olacaksın . Boşver odandan çıkmamak falan gereksiz . Önünde koca bir ömür var ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun kafana takma düzgün araştırmalarla güzel saçlara kavuşursun var olanları merdikal tedavi ile korumaya başka bence eksik olan yerlere de saç ekimi düşüne bilirsin.
Global Moderator

MrDentist

• Yeni üye
  • *
Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum fakat demeyle olmuyor her ne kadar elimde olmayan bişey de olsa herkesin başına geliyor da olsa. Sonuçta oluyor bana ve moralimi bozuyor gerçekten. Acaba şuan direk ekim yaptırmam mantıklı mı? Birkaç yerle görüştüm ve ekilebilir olduğunu söylediler.
  • Yaşınız 23

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Dostum yaşınız genç olduğu için dökülmeniz çok az da olsaydı beklemeniz bu forum da önerilirdi. Ancak ciddi takıntı haline getirmişsiniz saç problemini bu nedenle yaşınızın genç olduğu halde medikal tedavileri araştırıp ön - orta hattı kapsayacak şekilde ekim düşünebilirsiniz. İleri de ekilen saçlarınız dökülebilir ve donör alanınızda da açılmalar olabilir. Ama bence bu yaşta bu denli kötü travma yaşatıyorsa saç dökülmesi ciddi şekilde saç ekimini araştırın derim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Virtüöz

• Hero Member
Dönör sağlam.Ekim yaptırdıktan sonra fin kullanabilirsin.Mevcut saçlarınız dökülcek gibi.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

MrDentist

• Yeni üye
  • *
Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Ankarada önerdiğiniz saç ektirebileceğim bi yer var mı? Ve doktora ne söylemem lazım? Şunu demelisin dediğiniz birşey var mı?
  • Yaşınız 23

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Bence forumdan kendiniz saç ekim merkezlerini araştırıp, fikir almanız daha doğru olacaktır. Ama bence Ankara'da çok başarılı saç ekim merkezleri de var, bunu da söylemem gerekir. Maddi durumunuza göre:

Muttalip Keser
HLC
Kaan Pekineer
Serdar Gökrem
Şahin Çelik

forum da bu merkezlerde saç ektirmiş kişilerin konularına ve fiyat politikalarına göz atabilirsiniz. Merkezdekilerden de antiandrojen ve topikal spreyler hakkında bilgi istebilirsiniz. Forumda da tabii ki referans alabileceğiniz bir çok konu da mevcut. Özellikle yapılacak planlamaları burada da paylaşırsanız, üyeler size destek olacaktır. Şimdiden bol şans...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

MrDentist

• Yeni üye
  • *
Serdar Gökrem--2 seans gerekli--ilk seans için ön ve orta kısma 3000 greft için 12000 tl fiyat verdi.(manuel fue tekniğini kullanıyorlarmış)
Şahin Çelik-------2 seans gerekli--ilk seans için ön ve orta kısma 3500 greft için 9000 tl fiyat verdi.
HLC--------------2 seans gerekli--ilk seans için ön ve orta kısma 3000 greft için 12000 tl fiyat verdi.(asistanlar yaptığı için bu uygun fiyatmış)
Yaşar Aykan----- Tek seans--------Tek seans 4000 greft(gold fue adındaki teknik) 6500 tl fiyat verdi.

Diğer yerleere fotoğraf gönderdim cevap bekliyorum

« Son Düzenleme: 17 Nisan 2021, 18:11:50 Gönderen: MrDentist »
  • Yaşınız 23

hyperKel

• Hero Member
Serdar Gökrem--2 seans gerekli--ilk seans için ön ve orta kısma 3000 greft için 12000 tl fiyat verdi.(manuel fue tekniğini kullanıyorlarmış)
Şahin Çelik-------2 seans gerekli--ilk seans için ön ve orta kısma 3500 greft için 9000 tl fiyat verdi.
Yaşar Aykan----- Tek seans--------Tek seans 4000 greft(gold fue adındaki teknik) 6500 tl fiyat verdi.

Diğer yerleere fotoğraf gönderdim cevap bekliyorum

aralarında en mantıklısı şahin çelik dostum .serdar gökrem ektikleri genelde çıkıyor fakat ön çizgileri bir türlü dikiş tutmuyor ve genelde seyrek neticeleniyor kendin araştırıp bakabilirsin.
zaten aslında burda bile sormana gerek yok var olan ekim konularını tek tek aç ve genel ortalama başarı düzeyi ile ilgili bir fikir edindikten sonra kararını ver olay bu kadar basit.

ImPaLa

• Hero Member
Medeks ekimlerine bak planlamarı çok güzel fiyat 7 bin şimdilik yakında 12 13 olur.

tuna_85

• Jr. Member
  • **
Şahin Çelik 15 günde bir 500 TL zam yapıyor galiba.

emekli kel

• Hero Member
 finasterid biotinle kalınlaştır saçları oyle ektir sonra gene ilaçlara devam et derim.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

anonymous0

• Sr. Member
Bu yaşta özellikle de dökülme devam ederken ekim işini dusunme diyen ekimci olursa nedenini bir sor derim, ileride dönüşü olmayan bir yola girmiş olmazsin

selcukkara00000000

• Yeni üye
  • *
bende yedim saçlar gitti

Facebook Twitter Instagram