Gönderen Konu: 19 yaşında saçlarım dökülüyor profesöre gittim bunları verdi napmalıyım  (Okunma sayısı 800 defa)

BillyRusso

• Yeni üye
  • *
  • Hiç doğmamış olmayı dilerdim
2 tane doktora gittim, genetik erkek tipi varmış, ikisi de minoxidil ve xpecia tableti önerdi (xpecia tableti 1 ay kullandım kan tahliline baktırdım, kadınlık hormonum yüksek çıktı) , en son kullanmadım güvenemedim ikisine de, neyse en son yaşadığım yerde ki ünlü bir profesöre gidicem ve ne söylerse onları yapıcam dedim, bu da prp ve mezoterapi + minoxidil ve hairforte spreyi ve bir şampuan verdi, bu iki spreyi birini sabah diğerini akşam kullanmamı ve düzenli olarak spor yapmamı söyledi, her ayda düzenli olarak prp ve mezoterapi uygulanacakmış, cidden işe yararsa parama kıyarım ama sanki para tuzağı gibi geldi işe yarar mı arkadaşlar profesörün dedikleri sizce ?

thajsm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
o kadar masraf yapacağına finas kullan bence

Cardozoo

• Hero Member
Genetik dökülmede prp ve mezoterapi işe yaramıyor. Forumda 20 yaşında biri vardı o da 1 sene prp mezo yaptırmıştı ve sonuç sıfır. Finasteride başladı şimdi. Minoksidil  hem zahmetli hem de pahalı. Amerikada falan olsak kullan derdim ama TR'de hem minoxlar kalitesiz hem de çok pahalı. Saçta kepek,tahriş, batma yapabiliyor. Propecia alıp 2 günde 1 mg kullan. 3 ay 6 ay böyle devam et. Yan etki var mı yok mu diye gözlemlerini yap. Ama sakın yan etki olayını kafada bitirmeden başlama yoksa korkup plasebo etkisi yaşarsın.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

KOC2150

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ailende saçları çok dökülmüş erkek bireyler var mı ? Baban,  dayın ve  amcanın gençlik fotoğraflarına bak . Genetik veya erkek tipi saç dökülmen varsa bir tek finasteride iyi gelir . Mezoterapi ve  prp kısa dönem işe yarar ve zaten dökülecek saçın , döküleceği zamanı öteler. Minoxil veya Propecia gibi topikal ıygulamalar gene günü kurtarır . Maalesef dökülecek saç öyle ya da böyle dökülür. 

Cardozoo

• Hero Member
Ailende saçları çok dökülmüş erkek bireyler var mı ? Baban,  dayın ve  amcanın gençlik fotoğraflarına bak . Genetik veya erkek tipi saç dökülmen varsa bir tek finasteride iyi gelir . Mezoterapi ve  prp kısa dönem işe yarar ve zaten dökülecek saçın , döküleceği zamanı öteler. Minoxil veya Propecia gibi topikal ıygulamalar gene günü kurtarır . Maalesef dökülecek saç öyle ya da böyle dökülür.
Dökülmesin diye finasterid kullanıyoruz zaten. Eğer finas kullanmazsam 5 yıla NW7 olcağımı bildiğim için başladım ben.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

emekli kel

• Hero Member
 dutlu mezoterapi var bulunmuyormuş bulabilirsen o olur mezoterapi ince seyrek saçları kalınlaştırır.prp yerine igf daha iyidir .prp gibi ratgele iş yapılmaz buyume faktorleri ayrıştırılıp gencleştirilip geri verilir.minoxidil genelde tepede etkilidir donguleri vardır saç bir iyi bir kotu olur xpecia içinde ne olduğu  belli değil dermoller ve masajla devam et sitede gencler tedavi yapıyor onlara bak khomur xthe baskan123 falan bu nicklerin konusuna bak saçınında resmini koy
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kayser Soze

• Hero Member
dutlu mezoterapi var bulunmuyormuş bulabilirsen o olur mezoterapi ince seyrek saçları kalınlaştırır.prp yerine igf daha iyidir .prp gibi ratgele iş yapılmaz buyume faktorleri ayrıştırılıp gencleştirilip geri verilir.minoxidil genelde tepede etkilidir donguleri vardır saç bir iyi bir kotu olur xpecia içinde ne olduğu  belli değil dermoller ve masajla devam et sitede gencler tedavi yapıyor onlara bak khomur xthe baskan123 falan bu nicklerin konusuna bak saçınında resmini koy

3 satırlık yazıda en az 3 yıllık deneyim....
Burayı dikkate al kardeşim.

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
2 tane doktora gittim, genetik erkek tipi varmış, ikisi de minoxidil ve xpecia tableti önerdi (xpecia tableti 1 ay kullandım kan tahliline baktırdım, kadınlık hormonum yüksek çıktı) , en son kullanmadım güvenemedim ikisine de, neyse en son yaşadığım yerde ki ünlü bir profesöre gidicem ve ne söylerse onları yapıcam dedim, bu da prp ve mezoterapi + minoxidil ve hairforte spreyi ve bir şampuan verdi, bu iki spreyi birini sabah diğerini akşam kullanmamı ve düzenli olarak spor yapmamı söyledi, her ayda düzenli olarak prp ve mezoterapi uygulanacakmış, cidden işe yararsa parama kıyarım ama sanki para tuzağı gibi geldi işe yarar mı arkadaşlar profesörün dedikleri sizce ?
Antiandrojen savaştaki topçu bataryalarina benzer Finasteridle tutabildigini tutar  öteki türlü kalici ve etkili zaferler olmaz usta. Ben de 19'5 yasinda basladim finasa bir ara birsktim tam 20, oldum geri basladim finassiz olmuyor
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

Facebook Twitter Instagram