Gönderen Konu: dr. hakan doğanay ekibi ile 25.01.2021 4000 greft ekim  (Okunma sayısı 3112 defa)

Kyrill07

• Yeni üye
  • *
  • Kyrill
Merhaba arkadaşlar;

Araştırmalar sonucu tabi siz tecrübe sahibi arkadaslarımızn etkisi çok büyük, Hakan Doğanay ın ekibine ekim yaptırmaya karar verdim. Bu arada yaşım 32 Antalyada yasayıpda burası dısında gidicek bir secenekdeolmadıgını dusunuyorum. Hatta ekim ve ilgi sonrası keşke arastırma adına vakit kaybetmeseydim diyorum.

İstanbul veya baska bir sehirde yasasam da burayı gordukden sonra buraya gelmek istedim :D
Planlama basında 3500 grefte karar verilmişti sakaldan alım ihtimalide vardı fakat hem bnm istegim uzerine hemde acı eşiğimin dusuk olması sebebi ile inceleme sonrası 4000 greft sadece sacdan alım yapılıcak sekılde karar verildi. 2000+2000 şeklinde

Danısmada imzaları attık fotolarımız verdik traşımızı olduk ve süreç başladı.

Odaya girdiginizdeki korku olayı tabi hadi çek git dedirtebiliyor ama emin olun kaldıgınıza değiyor. Baska yurtdısı ve yurtıcı hastalarla muhabbetimiz oldu bir cogu sıkıntılı ekimlerini duzeltmeye tavsiye uzerine gelmişti.  Birtanesi onceden beni eken yer acıdan bitirmişti burda hiç birsey hissetmeyerek dogru bi ekim yaptırabilceiginden bahsetmişti. Boylece icim ger gecen saat daha rahatlıyordu.

Ekimde Fue yöntemi ile donörden alım yapıldı ve kalem tekniği ile ekildi(bence en iyi ve en rahat ekim şekli) ki ögrendigim akdarıyla cok uzun yıllardır hakan hocanın ekimleri bu sekilde ilerlemekteymiş. Bense safir ucla bir ekim olur diye gitmiştim ama net tavsiyeler oldugu icinde nasıl ektiklerine cok takılmadım.

2 seans süren  ekimde tabi anestezi süreci hariç herşey çok güzeldi hayatımda hiçbir zaman serum takılmamıstı ve bukadar ıgneye maruz kalmamıstım. Anesteziyi dahi cok yavas bir sekilde anlayıslı ilerletip acı konusunda baya rahatlatıcı kıldılar diyebilirim.

Serum için hazırlık ignesini basta istememiştim fakat sonunda gerekli olabilceği kararına varmıştım. Çünkü ekimin 2. gün bitiminde ya anesteziden veya kendi usutmemden kaynaklı ateş yukselmesi kan sekeri düşüşü yasadım ve sagolsunlar ben iyi olana kadar bırakmadılar ve serum takıldı tabiki buda benim icin bir ilk oldu hayatımın ilk serumu idi :) Sürekli sabahları 2 saat yuzustu alım icin ekim icinse 3 saat civarı sırt ustu telefon karıstırırak ekiminiz tamamlanıyor. Tabiki eve gittiginize bitkin ve yorgun oluyorsanız fakat orda iken sanki yatan sizsiniz ve neden yorulayım diye hissediyorsunuz fakat igne zaman zaman vucudu gerdiginden yorgunluk olusuyor.

Hakan hoca ve meshur sac cizgilerinimizi onceden cızdıgımız gibi ekim oncesi tekrar cizdik. 2. gün detaylı rütüşları dahi incelikle aygün hanımlar ile yaptık.

Alım ve ekim işlemini 1. Gün Aygün Hanım ve ekibi yaptı. Hepsi iyi niyetli titiz ve eglenceli muhabbet kişilerdi samimi bir ortam olusturduk. Özellikle ailenin kucugu serumcu başı gamze hanım hızlı yetişen bi ögrenci gibiydi ama fazlasıyla yasına gore basarılı oldugu ortada idi ayrıca gelince tek seferde incecik olan damarıma 2gundede ilk seferde kusursuz bir sekilde serum ignesini takabildi.

Hakan hoca sürekli tetikde olucak şekilde hastalarıyla ilgileniyordu. 1 2 defa anasteziden acı hissim oldugunda direk odamızda beliriyordu. Anlıcagınız kendinizi rahatlıkla teslim ediceğiniz siz cekiceginiz acıyı en az sizler kadar düşünüyorlardı.

2. Gün Aygün Hanım hem alım yaptı hem de ekimi tamamladı. Gerçekten güler yüzlü ve samimi insanlardı.Hatta hepberaber ögle molamızda Burger Sound sponsorlugunda guzel bir ev yapımı  burger yeme sansımızda olmustu. Sağolsunlar onlarda bizim burgerimizi begenmişler:D

Ekipde sema hanım(bazı arkadaslar konularında esma demiş) kol gucu yuksek muhabbeti güzel ve esrarengiz sessizliğe sahip sağlıkcı oldugunu ogrendıgım rubeysa hanım vardı oyle bi yandan muhabbet bi yandan ekim derkenn :) canınız sıkılmadan geçer.

Sıra geldi Fotolarımıza suan ki ekim öncesi ,ekimin 1. gunu ve ekimin 2. günü şeklinde sizler paylasıcam değerli yorumlarınızı bekler, Umarım forum sayfamıza bir katkım olabilmiştir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: dr. hakan doğanay ekibi ile 25.01.2021 4000 greft ekim
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2021, 22:07:02 »
Hayırlı olmasını dilerim saç ekiminiz Hakan Doğanay güzel planlama yapmış açık alana göre açıklık fazla umarım duduruma göre makul bir sonuç alırsınız
Global Moderator

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2021, 22:10:34 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz güzel planlama inşallah ekilen saçların hepsi çıkar.

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2021, 22:23:18 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz Hakan doğanay başarılı bulduğum bir saç ekimci saç ekimi planlamarı çok güzel umarım güzel bir sonuç olur ücret ne verdiniz?

Sekogok

• Full Member
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2021, 22:24:05 »
Güzel saç ekimi tertemiz hayırlı olsun

aslan.hair

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2021, 22:49:17 »
Geçmiş olsun çok güzel görünüyor. Bende orda yaptırmayı düşünüyorum da ekim esnası nasıl geçti ağrı sızı olmadı mı? Gece uyuyabildiniz mi? tam dinlenmeden 2. gün ekime gitmek zor olmadı mı? Ekimden sonra şapka veya boyun yastığı gibi bişey verilmiyor mu öylece mi çıktınız? Son olarak ödeme de kolaylık oluyor mu? kredi  kartı v.s. teşekkürler
  • Ekim Tarihi: .
  • Ekim Merkezi ismi .
  • Greft Miktarı .
  • Yaşınız .
  • Medikal Tedavi .

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 27 Ocak 2021, 23:16:45 »
Hayırlı olsun :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 27 Ocak 2021, 23:43:41 »
hayırlı olsun, doner alan kaliteli fakat açıklık  fazla ve planlama ise ideal görünüyor .umarım en güzel sonucu alırsınız.

Kyrill07

• Yeni üye
  • *
  • Kyrill
« Yanıtla #8 : 28 Ocak 2021, 01:01:01 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz Hakan doğanay başarılı bulduğum bir saç ekimci saç ekimi planlamarı çok güzel umarım güzel bir sonuç olur ücret ne verdiniz?

Merhaba hersey icinde dahil 12 bin  TL fiyat verildi. Asuman hair yerine burayı tercih ettim
Burger Sound

Kyrill07

• Yeni üye
  • *
  • Kyrill
« Yanıtla #9 : 28 Ocak 2021, 01:07:13 »
Geçmiş olsun çok güzel görünüyor. Bende orda yaptırmayı düşünüyorum da ekim esnası nasıl geçti ağrı sızı olmadı mı? Gece uyuyabildiniz mi? tam dinlenmeden 2. gün ekime gitmek zor olmadı mı? Ekimden sonra şapka veya boyun yastığı gibi bişey verilmiyor mu öylece mi çıktınız? Son olarak ödeme de kolaylık oluyor mu? kredi  kartı v.s. teşekkürler

Merhaba anlasmanıza gore kredi kartı gibi durumlarda yardımcı olabilirler veya bir kısmı kk gibi gorusmek gerek. Fiyat pcr testi ve verilen ilaclar ve yastık vs mevcut.Şapka verilmiypr eve gidene kadar boneler size eşlik ediyor

Gece uyuma konusunda büyük sıkıntı cekmedim arka bolgemde ekim olmadıgı icin donor bolgenin üzerinde uyuyabildim yastıklarınıda az kullanıyorum. Agrıya gelince uyudugunuz esnada hala anestezi etkisi sürmekte ve bi ahrı kesici her ihtimale karsı alırsanız sıkıntı 0 olmakta.

Bence 2 gün sürüyor olması daha az yıpratıyor kalem tekniginde 4000 greft rahmin ediyorum 10 saat sürerki gerek yok. Dinlenip geliyosunuz tekrar uyusturulmaya başlanıyor, anestezi ignesi oncesi basınclı igneler vuruluyor ardından anestezi veriliyor acı eşiği düşükse ona gore daha yavas ilerliyorlar.
Burger Sound

Kyrill07

• Yeni üye
  • *
  • Kyrill
« Yanıtla #10 : 28 Ocak 2021, 01:08:59 »
hayırlı olsun, doner alan kaliteli fakat açıklık  fazla ve planlama ise ideal görünüyor .umarım en güzel sonucu alırsınız.

Greftlerin kaliteli oldugunu ve derimin ekime cok yatkın olldugunu belirttiler umarım her birinden donus alırım.. Tüm iyi dilekler icin tesekkur ederim
Burger Sound

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 28 Ocak 2021, 13:41:15 »
Hayırlı olmasını dilerim açık alana göre güzel bir planlama ama zor bir alan umarım güzel sonuç alırsın duruma göre.

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 28 Ocak 2021, 17:35:48 »
Takipteyim
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

aslan.hair

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 28 Ocak 2021, 19:44:18 »
Merhaba anlasmanıza gore kredi kartı gibi durumlarda yardımcı olabilirler veya bir kısmı kk gibi gorusmek gerek. Fiyat pcr testi ve verilen ilaclar ve yastık vs mevcut.Şapka verilmiypr eve gidene kadar boneler size eşlik ediyor

Gece uyuma konusunda büyük sıkıntı cekmedim arka bolgemde ekim olmadıgı icin donor bolgenin üzerinde uyuyabildim yastıklarınıda az kullanıyorum. Agrıya gelince uyudugunuz esnada hala anestezi etkisi sürmekte ve bi ahrı kesici her ihtimale karsı alırsanız sıkıntı 0 olmakta.

Bence 2 gün sürüyor olması daha az yıpratıyor kalem tekniginde 4000 greft rahmin ediyorum 10 saat sürerki gerek yok. Dinlenip geliyosunuz tekrar uyusturulmaya başlanıyor, anestezi ignesi oncesi basınclı igneler vuruluyor ardından anestezi veriliyor acı eşiği düşükse ona gore daha yavas ilerliyorlar.
Bilgi için teşekkürler şimdi durumunuz nasıl? Yıkama nasıl gidiyor? Ağrı sizi devam ediyor mu? Takipteyiz
  • Ekim Tarihi: .
  • Ekim Merkezi ismi .
  • Greft Miktarı .
  • Yaşınız .
  • Medikal Tedavi .

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 28 Ocak 2021, 19:47:47 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz planlama olarak en çok beğendiğim bir ekimciyi tercih etmişsiniz benim favori ekicim Hakan doğanay umarım başarılı sonuç alırsınız .

Facebook Twitter Instagram