Gönderen Konu: Yeşil Çay  (Okunma sayısı 1597 defa)

İnceTellii

• Sr. Member
Yeşil Çay
« : 30 Ocak 2021, 16:06:21 »
Çok merak ettiğim bir konu yeşil çay vücüttaki dth miktarını arttırıyor mu azaltıyor mu internette bazı sitelerde azalttığı söyleniyor ancak bilimsel bir makaleye çalışmaya rastlayamadım forumda da tecrübeli bir arkadaş testesteron arttırıyor diye bir yorumda bulunmuştu merak ettim

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: Yeşil Çay
« Yanıtla #1 : 30 Ocak 2021, 16:12:42 »
yeşilçayı özellikle dht düşüren ilaçları kullananların  içmesi gerektiğini düşünüyorum. yrşilçayın kendisi de dht düşürür . fakat hem yeşilçay hem de içerdiği kafein doğal aromataz inhibitördür. fin dut kullanımında yanetki görme sebeplerinden en önemlisi bence dht düşmesinden ziyade östrojenin artması. yeşilçay öneririm herkese

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Ocak 2021, 21:31:51 »
Yeşil çay daha çok testoya etki ediyor diye biliyorum. Hem dht hem testo baskılanmaya çalışılmamalı bence. Haa bir iki bardak yeşilçayın da sammıyorum ki yıpratıcı bir etkisi olsun.

Blackburne

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2021, 14:21:18 »
Yeşil çay uzun kullanımda saç veya vücut için oldukça etkilidir.Dht üzerinde azaltıcı olarak etkildir tabii fakat saç dökülmesini durduracak veya yeni saç oluşumunu tek başına etkileyecek şekilde değil.Ana takviyelerin yanında destek takviye olarak kullanmakta fayda var.

İnceTellii

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2021, 14:57:31 »
Bilgiler için hepinize teşekkürler
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün