Gönderen Konu: Günde bir adet Dutasteride ile 2 bardak Yeşil çay  (Okunma sayısı 1528 defa)

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
Ynt: Günde bir adet Dutasteride ile 2 bardak Yeşil çay
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2021, 15:53:53 »
 senin hedef %100 dht blocklamak o hedefin uzerinde  ilerle  %98 e yaklastın    az kaldı ıııı   vallaha 

Bugun yedigimiz hurmalar yarın bir yerlerimizi tırmalarrr  kas yapayım derken goz cıkarmak ılk aklıma gelen deyimler bu atalarımız cok bilge insanlarmıs
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2021, 16:23:45 Gönderen: ali2132b »
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2021, 16:03:54 »
Günde bir adet dutasterid almak sakıncalı vücuttan atılma durumu çok geç zaten dutasterid haftada 3 gün almanız doğru olur. Buğday eleyin derken komple tarlayı yakmayın.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2021, 16:38:34 »
olmaz duttan korkmayan adamsın yeşilçaydan mi korkuyorsun

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 13 Ocak 2021, 17:51:12 »
senin hedef %100 dht blocklamak o hedefin uzerinde  ilerle  %98 e yaklastın    az kaldı ıııı   vallaha 

Bugun yedigimiz hurmalar yarın bir yerlerimizi tırmalarrr  kas yapayım derken goz cıkarmak ılk aklıma gelen deyimler bu atalarımız cok bilge insanlarmıs
Kardeşim buradaki herkes birşeylerin bilincinde adamın morelini ne bozuyorsun , adam zaten dut kullanıyor böyle bir yorum yapacağına hiç yapma , git kel kaliyorsan kal , tamam sen göz çıkarma milletin morelini ne bozuyorsun
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Diabloo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 13 Ocak 2021, 17:54:41 »

Kardesim iletime ozellikle not biraktim kullanim icin tavsiye nutuk falan istemiyorum diye.. Tavsiyelerini kendine sakla..

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 13 Ocak 2021, 18:13:19 »
   Dostum bu ilac her gun atılmaz 3 gunde 1 atsan hadi soylerim neyse   zaten oyle atan cok var ama  senin nasıl bir kafaysa diyorsun hergun atayım daha faydası dokunur  bak oral minoxcu o doktor adayı bu konuda defalarca konusmusuzdur o adam bile dudasteridi ovmesine ragmen 3 gunde 1 atıyor  bu surup degil bu ickide sigarada degil  belki bilmiyorsun ogreteyim yada hatırlatayım unutmussundur bu bir hab  butun vucudunda 5 hafta da yarılanıyor ne anlama geliyor 3 ayda atılıyor  anlamı bu         sen uyusturucu alıyon gibi her gun atıyon   1 yıl sonra senin vucudunda ne kadar dudasterid biriktigini sen biliyormusun  kafa kafa    bu vucuttur vucut  ben sizin o  calısmayan beyninize  ne diyeyim  bu analar neden boyle cocuklarının kafası guzel alkol esrar uyusturucu ilaclar almasıyla aglasınn   bu ilaccc  bir arastır 60 yastan sonra    senin tabirinle buzugunun calısmadıgı kafasının daha artık dunyadan eli etegi cekmis  bu dunyayla isi kalmamıs  insanlara recete ediliyor yaslılara     evet  buzugumde yetmiyor  popomda cesaret etmiyor neden benim dedem sırf bu ilac yuzunden prostat kanseri oldu  kafa kafaaa bu ne cesarettir  her gun atıyon  bu   aspirinmi   yoksa sekermi      bizim bu insanlarımız neden bu kadar tuhaf  yarabbiiiii sana geliyorummmm....
« Son Düzenleme: 15 Mart 2021, 05:00:38 Gönderen: Hintell »
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 13 Ocak 2021, 18:28:02 »
O kadar yazım yanlışın var ki , ne dedigini hiç anlayamadım. Beyinden falan bahsediyorsun herhalde dut kullanırsak en çok senin kadar kötü duruma düşeriz. Onun haricinde adam kullanmadan önce okumuş araştırmış , kendince yan etkilerini göze alıp kullanıyor. Sana mı düştü de sen adama gelip yok öyle yok böyle her yorumda seni görmekten sıkıldım.
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 13 Ocak 2021, 18:30:40 »
O kadar yazım yanlışın var ki , ne dedigini hiç anlayamadım. Beyinden falan bahsediyorsun herhalde dut kullanırsak en çok senin kadar kötü duruma düşeriz. Onun haricinde adam kullanmadan önce okumuş araştırmış , kendince yan etkilerini göze alıp kullanıyor. Sana mı düştü de sen adama gelip yok öyle yok böyle her yorumda seni görmekten sıkıldım.
  yazım yanlısı konusunda malesef bilgisayarım alfabesi farklı fransız malı beyinden sorunlu olmadıgımı yazım yanlısı acıklamamdan sonra anlamıssındır  benim dedigimide gayet iyi anlıyorsun  anlamıssınki mualefet oluyon  bana kalmıs   oylede soylerim boyledeeee  daha cok sıkılmaya devam edeceksinnn iyi sıkılmalar diliyorum sana.
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 13 Ocak 2021, 20:29:54 »
  yazım yanlısı konusunda malesef bilgisayarım alfabesi farklı fransız malı beyinden sorunlu olmadıgımı yazım yanlısı acıklamamdan sonra anlamıssındır  benim dedigimide gayet iyi anlıyorsun  anlamıssınki mualefet oluyon  bana kalmıs   oylede soylerim boyledeeee  daha cok sıkılmaya devam edeceksinnn iyi sıkılmalar diliyorum sana.
Dostum sorun alfabende değil sorun cümlelerinde.Cümle kurmayı bilmiyor gibisin,gurbetçi misin yoksa tr vatandaşı mısın bilmiyorum ama net bir şekilde kendini ifade edemiyorsun.Foruma sürekli gelip üyelere küfür eden yiğit10 adlı saf anadolu çobanı var he işte o bile düzgün cümle kurabiliyor ondan daha kötü olamazsın lütfen dikkat edelim sayın norward 2 bey

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 13 Ocak 2021, 20:51:38 »
Dostum sorun alfabende değil sorun cümlelerinde.Cümle kurmayı bilmiyor gibisin,gurbetçi misin yoksa tr vatandaşı mısın bilmiyorum ama net bir şekilde kendini ifade edemiyorsun.Foruma sürekli gelip üyelere küfür eden yiğit10 adlı saf anadolu çobanı var he işte o bile düzgün cümle kurabiliyor ondan daha kötü olamazsın lütfen dikkat edelim sayın norward 2 bey
    Lan Precious       ben sana ne yazayım daha   diger konudada bulasıyorsun bundada lannn ne kasıntı var sende  net bir sekilde kendimi nasıl ifade edebilim  sana ben sizin gibileree bırak  ifade etmegi gec anlamada sorun yasıyorsunuz  ben ifade etsem ne faydaaa acıklıyorum diyorum alfabem farklı   sen hala yok ifadede sorun var yaa anlamada  sorun yasıyorsun yada  usttde yazdıgım gibi kasıntın varr  bana bulasıyorsun  evet yurtdısında kaldım  ve anadilimde farklı ama unuversite turkiye de okudum  ve turkcede biiliyorum   idare et lannn benim  cumlelerimi karıstır birlestir bir anlam ifade etmeye calıss hem bu anlama sorununu cozersin kafan daha pratik calısırr yav ben usandım sana yazmaya sen bana bulasmaya usanmadın     krallll yav senin baska isin yokmuuu  benim isim buu o yuzden buralardayım   
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 13 Ocak 2021, 22:14:03 »
    Lan Precious       ben sana ne yazayım daha   diger konudada bulasıyorsun bundada lannn ne kasıntı var sende  net bir sekilde kendimi nasıl ifade edebilim  sana ben sizin gibileree bırak  ifade etmegi gec anlamada sorun yasıyorsunuz  ben ifade etsem ne faydaaa acıklıyorum diyorum alfabem farklı   sen hala yok ifadede sorun var yaa anlamada  sorun yasıyorsun yada  usttde yazdıgım gibi kasıntın varr  bana bulasıyorsun  evet yurtdısında kaldım  ve anadilimde farklı ama unuversite turkiye de okudum  ve turkcede biiliyorum   idare et lannn benim  cumlelerimi karıstır birlestir bir anlam ifade etmeye calıss hem bu anlama sorununu cozersin kafan daha pratik calısırr yav ben usandım sana yazmaya sen bana bulasmaya usanmadın     krallll yav senin baska isin yokmuuu  benim isim buu o yuzden buralardayım
hahahah uğraşmayı seviyorum senle ciddiye alma bu kadar :D

Facebook Twitter Instagram