Gönderen Konu: Este Sağlık Saç Ekimi / 4100 greft / 24.01.2021  (Okunma sayısı 1479 defa)

Hakan Topçu

• Yeni üye
  • *
Herkese Merhabalar arkadaşlar

Tavsiye üzerine (operasyon yaptıran arkadaşım)
Este Sağlık ta saç ekimi işlemi gerçekleştirdik.

Normalde planlamamızı 16 Ocak diye kararlaştırmıştık fakat kan tahlillerimde Lokosit değerimin yüksek olduğundan dolayı ( vücutta enfeksiyon) antibiyotik ilaç desteği alarak 24 Ocak’a ertelediler.

Ben Gebze’de oturuyorum. Operasyon Pendik’te Emsey Hastanesinde oldu
Kan tahlillerine baktılar çok şükür bu sefer sıkıntı olmadı ve çizim yapıldı çizimi Şefik bey yaptı yaşanabilecek olumlu ve olumsuz  tüm süreci anlattı

Tıraşım yapıldıktan sonra ağrısız anestezi dedikleri bir cihazla yaptılar. O anda çok acı birşey hissetmedim ama sonrasında biraz canım yanmadı değil 😁 yüz üstü yatmakta zorlandım açıkçası neyse ki 1,5 saat sürdü akabinde Şefik bey Elmas Safir uç dediği kalem giibi bir aletle kanalları açtı o süreç iyiydi güzel geçti

Ekime başlamadan yemek söylediler. Yemek yedikten sonra ekime geçildi sona doğru iyice canım sıkıldı gerçekten sabır gerektiriyormuş birde Ekim esnasında oksijen verdiler iyileşme sürecine ve ekilen köklere katkısı oluyormuş

İlaç olarak
Antibiyotik, ağrı kesici ve kan sulandırıcı verdiler
Çok şükür ağrım olmadığı için ağrı kesici kullanmadım

Operasyon akşamı ve sabahında resim istediler yıkama zamanına resme göre karar vereceğiz dediler.

İlk yıkamayı ve son yıkamayı kendileri yapacakmış ara yıkamalar içinde her yıkama sonrası resim istediler bu çok hoşuma gitti açıkçası süreci gerçekten takip ediyorlar.

Resimleri de paylaşıyorum yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Hakan Topçu

• Yeni üye
  • *
Ynt: Este Sağlık Saç Ekimi / 4100 greft / 24.01.2021
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2021, 14:08:57 »
İlk yıkama sonrası resim
  • Yaşınız 34

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2021, 15:19:41 »
Hayırlı olsun. Saç planlaması doğru yapılmış, ama keşke ön çizginizi biraz daha oval yaptırsaydınız. Umarım güzel bir sonuç alırsınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2021, 15:23:41 »
Merkez mi paylaşmanızı istedi çünkü forum takipçisi değilsiniz?

Geniş alan tek ekimle kapanmaz çok geniş alanı kapatmaya çalışmak doğru değil

Ön çizgi de daha iyi olabilirmiş
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2021, 15:37:08 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hakan Topçu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2021, 17:03:39 »
Hayırlı olsun. Saç planlaması doğru yapılmış, ama keşke ön çizginizi biraz daha oval yaptırsaydınız. Umarım güzel bir sonuç alırsınız.

Teşekkürler üstadım temennimiz herkes güzel sonuç alsın

çizgi aşaması milim milim hesaplandı tam 37 dakika sürdü zaten istişare ederek çizime karar verildi ve kas yapısına göre belirlediklerini söylediler.

Süreci paylaşacağım
  • Yaşınız 34

Hakan Topçu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2021, 18:30:17 »
Merkez mi paylaşmanızı istedi çünkü forum takipçisi değilsiniz?

Geniş alan tek ekimle kapanmaz çok geniş alanı kapatmaya çalışmak doğru değil

Ön çizgi de daha iyi olabilirmiş

Forumu ara ara takip ediyordum fakat evet sıkı takipçisi değilim merkeze forumdan bahs ettim

Fakat onlar İnternet ortamında çokta olmak istemiyorlar açıkçası genelde tavsiye odaklı işlem yapıyorlar bende tavsiye üzerine gittim zaten

Özellikle paylaşıyorum çünkü forum da kaliteli iş yapan Özellikle Anadoluyakasında sanki bir iki firma varmış algısı var

Tek seansta kapanmayacağını tepe kısmının ön bölgeye oranla seyrek kalabileceğini onlarda söyledi zaten

Operasyon sonrası şuan 7. Gün
  • Yaşınız 34

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 31 Ocak 2021, 20:56:13 »
Anladım forumda öyle bir algı yok güzel olanlar kendini belli eder durum bu başarısına güvenen merkez internet ortamında olmak ister zaten.

Umarım sonuç mutlu eder ekim alanı sağlıklı 7 günlük durumda
Global Moderator

Demir1940

• Full Member
« Yanıtla #7 : 01 Şubat 2021, 14:31:33 »
ekim olarak benziyor hocam benden 1gün önce ekmişsiniz umarım güzel bir süreç olur :)

Hakan Topçu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 06 Şubat 2021, 11:46:39 »
İşlerimin yoğunluğundan dolayı çok fazla vakit ayıramıyorum foruma

Son yıkama sonrası fotoğrafları paylaşıyorum

Kabuklar döküldü 10 gün sonrasına ve akabinde 1 ay sonrasına ücretsiz 2 seans Prp hediye ettiler. Vitamin olarak ta xpecia önerdiler.

Kabukların dökülmesi ile birlikte inanılmaz bir rahatlama oldu

Sağolsunlar  gerçekten ilgilendiler ve son yıkamaya kadar benim her yıkama sonram İçin fotoğraf istediler gün gün takip edildi yani
Umarım herkes iyi sonuç alır.
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2021, 12:06:33 Gönderen: Hakan Topçu »
  • Yaşınız 34

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 06 Şubat 2021, 12:11:41 »
Kabuklar dökülmüş hayırlı olsun ama bu kadar geniş alan yerine 2 ekim planlayarak bir ekim neden istemediniz?
Global Moderator

Hakan Topçu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 06 Şubat 2021, 16:45:44 »
Teşekkür ederim aslında hoca da aynısını söyledi ama ben kendi isteğimle böyle olmasını istedim her türlü iki seans sözkonusu olacağı için ilk aşamada tepe kısmında boşluk kalması beni fazlasıyla rahatsız ediyor diye benim talebimle bu planlamayı yaptı,zaten genel yoğunluğu ön bölgeye yaptı tepe kısmına da seyrekte olsa Ekim yapıldı.Saç ekiminden ve on günlük süreçten fazlasıyla memnun kaldım sonucu ilerde paylaşacağım muhakkak
  • Yaşınız 34

Hanifi Öztürk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 06 Şubat 2021, 21:21:08 »
Hakan bey geçmiş olsun gayet güzel bir operasyon olmuş.Şuan bile operasyon yaptırdınız belli bile değil
bende  Este Sağlık saç ekimde yaptırdım.

• Ekim Tarihi: 11 Mayıs 2020
  • Ekim Merkezi ismi Este Sağlık Saç Ekimi
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi PRP ve Xpecia

a.biler1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 05 Ocak 2022, 13:33:38 »
Hakan Bey geçmiş olsun. Benim açıklık alanım ve ekim stili sizinkine çok benzer. 4100 greftlik bir ekimi 3 gün önce Este Sağlıkta yaptırdım. Acaba son durumunuzu paylaşabilir misiniz?

Facebook Twitter Instagram