Gönderen Konu: xpecia'dan kaynaklı sağlık sorunu?  (Okunma sayısı 180 defa)

javelin

  • Full Member
  • ***
  • İleti: 248
  • Mızrak çuvala sığmaz
xpecia'dan kaynaklı sağlık sorunu?
« : 15 Şubat 2021, 11:36:39 »
Herkese iyi günler,  4 aydır sabah akşam xpecia kullanıyorum, ilk ay kullandıktan sonra ön diş etimde şişlik oluştu. dişimi sürekli sabah akşam fırçalayan birisiyim, sabah xpecia içiyorum akşama doğru diş eti iniyor,  akşam xpeciayı kullandıktan sonra diş eti şişiyor. ayrıca geçenlerde penisimin uç tarafında  etin içerisinde yağ bezesine benzer sert bir şey olduğunu fark ettim. sert ve yuvarlak bir beze var orada.. açıkçası tedirgin oldum. en kısa zamanda ürolojiye gideceğim. diş için koronavirüsten dolayı biraz endişeliyim. en kısa zamanda muayene olacağım. vitamin değerlerime baktıracağım.

Tecrübeli arkadaşlar, vitamin fazlalığından dolayı bu sorunlar baş göstermiş olabilir mi sizce? xpecia'da saçıma çok yararı oldu. kalınlaştı, çıkışlar hızlandı... sizce bırakmalı mıyım?

Virtüöz

  • Sr. Member
  • ****
  • İleti: 473
Ynt: xpecia'dan kaynaklı sağlık sorunu?
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2021, 11:47:20 »
Şimdi şöyle söyliyim xpecia her ne kadar vitamin olarak geçsede aslında dht bloker.Hal böyle olunca olası yan etkiler kaçınılmaz.Neden? Çünkü dht baskılanırsa vücud sisteminin işleyişinide değiştiriyorsun.Xpecia en masumu gözüksede finden daha çok yan etkileri bile gözlemleniyor.Senin problemin xpecia kaynaklıda olabilir olmayadabilir.Anlamak için 1 hafta ara ver.Merak etme o kadar sürede saçın eski haline dönmez.
Style of my hair


DHT Blocker : Hergün 2 Kez Xpecia Men Tablet

Supporting : Haftada 1 Dermaroller

Shampoo : Revigen For Men Classic

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

javelin

  • Full Member
  • ***
  • İleti: 248
  • Mızrak çuvala sığmaz
Ynt: xpecia'dan kaynaklı sağlık sorunu?
« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2021, 12:28:21 »
Şimdi şöyle söyliyim xpecia her ne kadar vitamin olarak geçsede aslında dht bloker.Hal böyle olunca olası yan etkiler kaçınılmaz.Neden? Çünkü dht baskılanırsa vücud sisteminin işleyişinide değiştiriyorsun.Xpecia en masumu gözüksede finden daha çok yan etkileri bile gözlemleniyor.Senin problemin xpecia kaynaklıda olabilir olmayadabilir.Anlamak için 1 hafta ara ver.Merak etme o kadar sürede saçın eski haline dönmez.

Teşekkür ederim bilgilendirme için. 1 hafta bırakacağım hocam bakalım ne olacak

Dmitri Ahmedov

  • Yeni üye
  • *
  • İleti: 21
Ynt: xpecia'dan kaynaklı sağlık sorunu?
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2021, 13:45:54 »
Teşekkür ederim bilgilendirme için. 1 hafta bırakacağım hocam bakalım ne olacak
Diş etin iltahaplanmış olabilir de yağ bezesini bilemedim
  • Yaşınız: 24

MaYaSu

  • Yeni üye
  • *
  • İleti: 41
Ynt: xpecia'dan kaynaklı sağlık sorunu?
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2021, 17:30:19 »
Xpecia yan etki yapmıştır bence
  • Yaşınız: 26
sebamed hair loss foam günde 2
procapil losyon 2 günde 1
saç masajı

 

Facebook Twitter Instagram