Gönderen Konu: Sac Ekimi - Kizariklik hakkinda  (Okunma sayısı 652 defa)

arnold

• Yeni üye
  • *
Sac Ekimi - Kizariklik hakkinda
« : 31 Ocak 2021, 19:01:47 »
Arkadaslar Merhaba, ekimin 54-55. Gunundeyim forumda ki ekimleri inceledigimde kafa derileri kizarik oluyor. Buda  kafa derisi hareketli diye yorumlanir.

Benim kafa derimde sivilce disinda herhangi bir kizariklik mevcut degil olumsuz bir durum mevcut mudur size gore ?

Ilk 3 foto flashli. Son foto flashsiz

Karakutu

• Hero Member
Ynt: Sac Ekimi - Kizariklik hakkinda
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2021, 19:21:45 »
Kızarıklık olup olmaması ekimin başarılı veya başarısız olduğunun göstergesi değildir.

arnold

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2021, 20:09:59 »
Kızarıklık olup olmaması ekimin başarılı veya başarısız olduğunun göstergesi değildir.

Eyvallah hocam. Mumkunse birsey daha sormak istiyorum. Deride kucuk kucuk noktalar var ozellikle 4. Fotoda belli oluyor. Sac derisi kirli gibi gozukenler Sizce onlar sac mi yoksa acilan kanallara deri reaksiyon mu gostermis. Morarmis gibi mi ?

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 01 Şubat 2021, 01:19:53 »
Dostum onlar ya ekilip şokta dökülen saçların dipleri yada açılıpda boş kalmış kanallar olabilir. Bu konuda ben net bişey diyemem. Bu soruna Hintell veya Sloocer gibi üstadlar daha net cevap verebilirler.

Heyirci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 01 Şubat 2021, 21:39:23 »
Bu dönemde sivilcelenmelerin olması normaldir, şok dökülmenizin ardından çıkışların başlaması 3 aydan sonrasını bulabilir. Kızarıklık herhangi bir sorun teşkil etmez. Nokta nokta görünen yerler ise ekim yapılan yerler yani görüntü normal. Ekimden sonra ki fotoğraflarınız varsa atabilirsiniz. Uzama sonrası kıl dönmesi vs. de gözlenebilir.

Facebook Twitter Instagram