Gönderen Konu: Davut ERÇİL Hair Translate saç ekim merkezi Saç Ekim ve Sonrası Süreç  (Okunma sayısı 1748 defa)

Fırçakafa

• Yeni üye
  • *

Fırçakafa

• Yeni üye
  • *
Ynt: **Saç Ekim ve Sonrası Süreç***
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2021, 12:31:34 »
Tüm forum üyeleri ve yöneticilerine merhaba.
Uzun yıllar minoxsil kullanmış biri olarak 22-24 'lü yaşlarda başlayan saç dökülme serüvenini 27.01.2021 tarihinde kısmi saç ekimi yaptırarak perdeledim.
Saç ekim alanım büyük donör bölgem az ve cansız olması nedeniyle ön taraftan başlayarak geriye doğru bir ekim işlemi yapıldı. Değerli üyelere ekim öncesi saçlı traşlı hali ekim sonrası ve bugün 9.yıkamayı yapmış olarak resimleri ekliyorum. Yorumlarını tavsilerinizi ve ekim hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum. Şuan Evocapil şampuan ve köpüğünü kullanıyorum. 10. Günden sonra xpecia hapı 1. aydan sonra hair forteyi kullanmayı düşünüyorum. Tavsiye edilen kullaımda bu yönde. Ekim yerim nişantaşı'nda kliniği bulunan ve ekim yeri olarak maya  estetik merkezi binasını kullanan Davut ERÇİL Hair Translate'de gerçekleştirdim.
  • Ekim Tarihi: 27.12.2021
  • Ekim Merkezi ismi Davut erçil hair translate
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi Xpecia hair forte

Fırçakafa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2021, 12:33:15 »
9.Gün Yıkama sonrası fotoğraflar.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 31

Fırçakafa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2021, 12:38:02 »
ön çekim.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 31

MrMabeL

• Full Member
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2021, 12:41:35 »
Hocam hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsınız
Ekiminiz güzwl gibi duruyor hiç kanama olmamış nerdeyse
  • Ekim Tarihi: 03.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Hair of İstanbul
  • Greft Miktarı 3900
  • Yaşınız 30

Fırçakafa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2021, 12:46:11 »
teşekkürler mabel. Hala 45 derece açı ile sırtüstü yatıyorum. dışarı çıkmadan temas etmeden bugüne geldik. Çok kanama olmadı şişlik 4. 5.gün gün indi. hiç ağrı kesici de kullanmadım.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 31

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekim güzel temiz ön çizginizde güzel özenli bir ekim olmuş
Ama sorum şu saç ekimine çok uygun değildiniz donör ve açıklık olarak
Bu tarz açıklıklara sahil kişiler için süreceniz güzel bir örnek olacaktır umarım duruma göre sizi mutlu edecek bir sonuç alırsınız geçmiş olsun.
Global Moderator

Fırçakafa

• Yeni üye
  • *
Teşekkürler Hintel. Evet saç ekimi için bir iki saç ekim merkezi,  saç ekimine uygun olmadığımı da söyledi. Şimdi 10. gün xpecia ve 1. ay hair forte ilerleyen süreçte prpler ile müdahalede bulunucağım. saçlarım Minoxsile çabuk tepki veriyor aslında ama malum bırakınca dökülmeler hızlı oluyor. Şimdi takviyeler ile peşini bırakmayı düşünmüyorum. Tavsiyelere de açığım.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 31

baldLion

• Hero Member
Ekim güzel görünüyor takipteyiz hocam bu arada davut erçil ile ilgili bilgi verebilirmisin kimdir necidir doktormudur falan gibi.

Fırçakafa

• Yeni üye
  • *
Davut erçil ve ekibi yakın arkdaşım (hemşire) tarafından yakınen bilen bir ekimci. Doktorları kim bilmiyorum 10yıldır ekim sütecinde bulunan 4hemşire ile ekim yapılıyor. Çevremden bizzat doktorun tüm ekimde bulunmadığını bildiğimden ve ekim yeri maya estetik merkezinde yapıldığından dolayı çok önemsemedim. Bir iki yer ekimi red edince açıkcası çok fazla arastrmadım ve arkdasıma güvenerek ektirdim. Siteyi ekimden  sonra kesfettim :)
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 31

Fırçakafa

• Yeni üye
  • *
Herkese merhaba 25. gün fotoğraflarımı yüklüyorum. 28. gün Prp için ekim merkezine gideceğim. Şuan xpecia hapı günde 2 kez kullanıyorum. Yüzde hafif sivilcelenmeler yapıyor ama yine devam ediyorum. Prp vakti için ne düşünüyorsunuz 3 seans Prp yapacaklar ilk 6 ay. Değerli görüş ve yorumları bekliyorum.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 31

Farques

• Ziyaretçi
Tebrik ediyorum böyle bi açıklık ve donör ile ekim işine girmişsiniz, umarım sizi mutlu edecek görünüme kavuşursunuz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Prp genelde ekimden 1 ay sonra başlanıyor.

Bunun dışında donör alımı durumunuza göre şu an normal görüntüde ekim alanında da şok dökülme devam ediyor saç ekimine uygun biri değilsiniz ama yapışmış inşallah güzel bir saç ekimi sonucu ortaya çıkar
Global Moderator

Fırçakafa

• Yeni üye
  • *
Herkese Merhaba, saç ekim tarihinden itibaren 73. gün fotoğraflarını paylaştım. Bu süreçte 10. günden itibaren Xpecia hap sabah akşam kullandım. 1. ay prp yaptırdım 1.aydan itibaren hair forte spreyi sabah akşam kullanıyorum. Hair forteyi kullanırken kel kısma sabah akşam dermoler yaptım ve tepe bölgemde hiç olmayan minik kıl kökleri çıkmaya başladı. Prp ve ilaç uygulamalarından sonra yaşanan artışı daha fazla destekleyecek ne yapabilirim? Değerli görüş ve tecrübelerinizi ve ekimle ilgili görüşlerinizi bekliyorum. İyi günler.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 31

Fırçakafa

• Yeni üye
  • *
tepe bölgesi son rsimde çok parlamış birşey çıkmamış gibi gözükmüş. Oyüzden mevcut hali ekledim.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram