Gönderen Konu: Serkan Aygın Muayene  (Okunma sayısı 1002 defa)

?enol Suna

• Yeni üye
  • *
Serkan Aygın Muayene
« : 07 Şubat 2021, 16:57:18 »
Arkadaşlar merhaba,
Dün Serkan Hoca ile görüştüm. Operasyon takvimleri önümüzdeki 1 ay dolu. Benimde işlerim açısından planım bu yönde idi. O bakımdan zamanlama isabet oldu.
Clınıc ile ilgili izlenimlerim;
1-WhatsApp üzerinden asistanlar sorulara çok kısa ve zoraki cevap veriyor.
 (Pazarlama dertleri olmadığını düşünüp olumlu bakmaya çalışıyorum. Fakat diğer yandan da problem durumunda da böyle mi olacak endişesi duydum)
2-Serkan Hoca ile de görüşme oldukça kısa sürdü. Fakat kendinden emin hissi verdi.

Size danışmak istediklerim;

*Tedavi sürecine başlamam gerektiğini iletti ve ekte olan ilaçları yazdı. Tecrübe ve görüşlerinizi paylaşmanızı rica ederim.
Nereden temin edebilirim? Ne kadar kullanmalıyım?
İlk araştırmama göre clinic yanındaki eczanede mevcut fakat kullanım süresini düşününce oldukça maliyetli.
*Çizilen çizgi ile ilgili görüşünüz nedir?

*5k greft alabileceklerini ve donör bölgenin iyi olduğunu tek seans ve ilaç tedavisi ile halledebileceklerini söyledi.

Ben Serkan Hoca ve Asuman Hoca arasında kararsız kalmıştım. Bu hafta da Asuman Hoca' dan randevu almaya çalışacağım.

Farques

• Ziyaretçi
Ynt: Serkan Aygın Muayene
« Yanıtla #1 : 07 Şubat 2021, 17:37:50 »
Dostum selam, nacizane görüşlerimi aktarayım sana. İlgilenme kısmı ile ilgili izlenimlerin doğru, çoğu kişidende bunları duydum, sende farketmişsin ancak Serkan hoca ile görüştüğünde güven vermiş sana, banada öyle oldu, o hissettiğin ilgilenmeme hissi inan operasyon günü yok oluyor, size özel atanan asistanlar çok ilgili, operasyon ekibi vs. o gün yaşayacağın ilgi inan insanın fikirlerini değiştiriyor, hatta ilgiden mahçup duruma düşiyorsun ücretini ödediğin hizmeti alırken. Onun için ilk başta yaşadığın ilgilenilmeme durumuna takılma kesinlikle. Baştan sona kadar memnun kalacaksın.

Asuman hanıma gelince de, ben ilk kendisi ile sonrada Serkan hoca ile görüşmüştüm kliniğe karar verme aşamasındayken, kararım Serkan hoca oldu ancak sebebi eve gidip gelme yol vs. daha zahmetli olacağı içindi, yoksa kendisinin ekimlerine bakarsan ne kadar başarılı olduğunu farkedersin. Eğer böyle bi derdin olmazsa ve vertex bölgesi yerine ön profil açısından beklentin yüksek ise ben kesinlikle Asuman hanımı öneririm, zaten gittiğinde yapacağı planlamayı Serkan hoca ile kıyasladığında daha estetik bulacaksın.

?enol Suna

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Şubat 2021, 17:48:45 »
Tecrübe paylaşımınız için çok teşekkür ederim Dostum.
Aslında birazda dediğin gibi ön kısım planlaması açısından da Asuman hocaya da görünüp, karar vermek istiyorum. Forumu keşfetmeden önce bu konularda hiç bilgim yoktu. Şuan en azından sürece hakim oldum. Bende en sıkıntılı bölge verteks ama bu bölgedeki ekim sonrası kayıpları düşününce, greftin %65' inin buraya planlanmış olması biraz düşündürdü.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2021, 19:01:46 »
Tek günde 5000 greft önermem . Ciddi bir raka m mümkünse 2 güne boldurun
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

uahmettt

• Full Member
« Yanıtla #4 : 07 Şubat 2021, 20:44:42 »
Hocam bende gecenlerde gittim muayeneye, başından sonuna kadar birebir aynı şeyleri hissetmişiz. Hislerime tercüman olmuşsun resmen. Bende karar aşamasındayım farklı alternatifleri de araştırıyorum ama şuana kadar içime sinen bir yer bulamadım.
Dr. Serkan Aygın / 12.02.2021 / 4500 Greft / Yaş:26

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19949.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Şubat 2021, 20:47:01 »
Senin tepen 2 ekim gerekir tepeye 2500 greft gibi bir sayı mantıklı ilk ekiminde
Global Moderator

?enol Suna

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Şubat 2021, 01:29:17 »
Hintell hocam, tepe için 3.2 belirledi.
Kayıp fazla olur diye mi yoksa donör düşünerek mi 2.5 ideal dediniz?

?enol Suna

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 08 Şubat 2021, 01:31:00 »
Hocam bende gecenlerde gittim muayeneye, başından sonuna kadar birebir aynı şeyleri hissetmişiz. Hislerime tercüman olmuşsun resmen. Bende karar aşamasındayım farklı alternatifleri de araştırıyorum ama şuana kadar içime sinen bir yer bulamadım.

Ben bu akşam Asuman Hoca dan haftaiçi için randevu aldım. Fiyat biraz daha yüksek

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 08 Şubat 2021, 01:45:36 »
Her iki klinik de kendini kanıtlamış klinik. O yüzden karar sizin.
Ben açıkcası ekiminizi merak ediyorum nasıl olacak diye. Çünkü benim de vertex den yana sıkıntım büyük...
Siz vertexi çok takıyor musunuz hocam yada vertex sizin için kapansa da olur kapanmasa olur mu ?

2 ekimle vertex kapanır bence.
Ben ektirmenizi öneririm.
İlk ekim de önlere yoğun çalışılır, tepeye biraz karartmak için girilir. İkinci ekim de tepeye yoğun ekilir güzel sonuc olur bence.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Şubat 2021, 01:48:10 »
Hintell hocam, tepe için 3.2 belirledi.
Kayıp fazla olur diye mi yoksa donör düşünerek mi 2.5 ideal dediniz?

Tepe açıklığı fazla kaliteli bir ekimle iyi bir sayı gerek kısaca zor bölge 2 ekimle ancak iyi bir görüntü oluşur
Global Moderator

?enol Suna

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 08 Şubat 2021, 09:48:44 »
Her iki klinik de kendini kanıtlamış klinik. O yüzden karar sizin.
Ben açıkcası ekiminizi merak ediyorum nasıl olacak diye. Çünkü benim de vertex den yana sıkıntım büyük...
Siz vertexi çok takıyor musunuz hocam yada vertex sizin için kapansa da olur kapanmasa olur mu ?

2 ekimle vertex kapanır bence.
Ben ektirmenizi öneririm.
İlk ekim de önlere yoğun çalışılır, tepeye biraz karartmak için girilir. İkinci ekim de tepeye yoğun ekilir güzel sonuc olur bence.
Benim üst bölge 1 sene önceye kadar iyi idi.
2 -3 sene öncede verteks bölgeyi aynaya bakarken doğru düzgün görmüyor ama arka pfolim beni rahatsız ediyordu tabi. Şuana kadar hiç takviye kullanmadım

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 08 Şubat 2021, 11:01:07 »
Benim üst bölge 1 sene önceye kadar iyi idi.
2 -3 sene öncede verteks bölgeyi aynaya bakarken doğru düzgün görmüyor ama arka pfolim beni rahatsız ediyordu tabi. Şuana kadar hiç takviye kullanmadım

Az da olsa benziyor açıklıklarımız sizinle.
Dediğim gibi vertex zor bir bölge ama kapanmaz diye bi kaide yok.

Facebook Twitter Instagram