Gönderen Konu: Saçımı şimdi ektirsem sonra sıkıntı olur mu? 24 yaşındayım  (Okunma sayısı 959 defa)

sacekimigereklimi

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar 24 yaşındayım. Saç dökülmesi 18-19 yaşlarında başladı ve şu an psikolojimi çok kötü etkilemekte. Sadece kararsız kaldığım konu var: “Bekle, daha fazla dökülsün sonra ektirirsin daha iyi olur” diyen arkadaşlarım’da var, o yüzden kararsızım. Hintell’e bu forum için ayrıca çok teşekkür ediyorum, hangi klinik’te yaptırmak istediğime’de karar verdim, ama ŞİMDİ mi yoksa SONRA mi ektirsem, o konuda emin değilim. Saç dökülmesi hızla ilerlemekte ve ilk başta vertexte başlamıştı, şu an ise görüntülerdeki gibi. Herhangi ilaç kullanmamaktayım. Siz ne düşünüyorsunuz? Hintellden’de yorum alabilirsem çok sevinirim.

oralminoxidil

• Hero Member
saçlarını ektirsen de ilaç kullanman gerekecek korumak için o yüzden şimdiden başla, belki iyi bir sonuç alırsın ektirmene gerek kalmaz

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Genel olarak saçların çok incelmiş önce güçlendirmen gerekecek.
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şu süreçte saç ektirmeni önermem. Doktor tavsiyesi ile takviye almak daha mantıklı .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Lualua

• Full Member
zaten giden gitmiş kardeşim. ektir en güzel çağlarını saçlı şekilde gez. ekimden sonra kanlanma olacağı icin var olan saclarda guclenir zaten. kesinlikle tavsiyem ektirmen yönünde.
Saç Ekim Sürecim:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12980.0

Şampuan: Sebamed anti hair loss hergün kullanım. Haftada 1 Vichy Dercos yeşil kutu.

Takviye: İlk 2 ay Booster Multi Plus, 3 ve 5 Ay arası Kerozan tablet..

Ekstra Her gün 2 bardak Yeşil çay ve 1 avuç kabak çekirdeği

DavyJones

• Hero Member
Daha nereye dökülcek de bekle diyolar :d

Jrmajesthc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ektirin zaten çoğu gitmiş ama dökülmeniz devam ediyorsa aktif olarak biraz daha beklemenizi öneririm

nemli

• Yeni üye
  • *
banada öyle dedilerdi şimdi saçların ince ekim olmaz dedi çoğu yer

?ener Al?ç

• Jr. Member
  • **
Ektir boşver ilaç milaç kullanma para tuzağı
Ne dökülecek başka kalmamış zaten pek bu yaşlarında da saçını kullanmayacaksan....
Yada protez kullan 5-6 yıl sonra ektir

sacekimigereklimi

• Yeni üye
  • *
Görüsleriniz icin cok tesekkür ederim. Görüstügüm sac ekim merkezlerinden finas kullanmam tavsiye edildi ama emin olamiyorum, yan etkileri cok gibi geliyor bana. Henüz denemedim. Sac ekiminden sonra finas KULLANMAYAN ve olumlu sonuclar alan oldu mu?
Eger mecbur kalirsam propecia 0,5 ile baslayip deneyecegim yan etkileri olmazsa standart 1mg ile devam ederim artik. Finas olmadan iyi sonuclar mümkün olursa hic bulasmam ama

emekli kel

• Hero Member
 fda onayı 1 mgye verdi.finasterid gerekliliği canının güçsüzleşmesine bakar ekim oncesi sonrası .senin çok gucsuzleşmiş .kullanmıcaksan ektirme.once finasteridle guclendirmen sonra ektirmen sonra  gene finasteridle koruman gerek kendi ekim harici saçları.finasteridde saçlı deride yüzde 38 baskılar dhtyi.ilaçta işe yaramayabilir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram