Gönderen Konu: Yaş 20 günde bir tane xpecia ve xpeciayi bırakınca sıkıntı olur mu  (Okunma sayısı 1849 defa)

HEKTOR

• Hero Member
Bu şekilde kullanmayı düşünüyorum arkadaşlar . En kısa zamanda alacağım bu ilacı .
Arkadaşlar kafam karışık lütfen yardımcı olur musunuz
Ek olarak günlük kabak çekirdeği yağı
Masaj keçiboynuzu pekmezi vs vs

MortalStroke

• Full Member
Ynt: Yaş 20 günde bir tane xpecia
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2021, 21:28:29 »
Günde 2 xpecia bile az kalır ki sen 1 kullanacağım demişsin tek basına yürümez ama tabi saçini görmek lazım .
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

HEKTOR

• Hero Member
Ynt: Yaş 20 günde bir tane xpecia
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2021, 22:33:10 »
Günde 2 xpecia bile az kalır ki sen 1 kullanacağım demişsin tek basına yürümez ama tabi saçini görmek lazım .

Konularıma bakar mısınız ?
Ek olarak kabak çekirdeği yağı o da dht baskiliyor
Düzenli beslenme keçiboynuzu pekmezi ve masaj

MortalStroke

• Full Member
Şimdi baktım tepe kısmında vs hic birşey yok önlerde hafif açılma var bence çok önemli değil kendi görüşüm  ben olsam korumaya bakarım saçları yani sen xpecia ve o dediğin pekmez vs kullan eğer sac dökülmen durduysa devam et kullanmaya bırakma duruma göre ileride minoxil kullanırsın ama bence şimdilik gerek yok xpecia yı kullan.
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss

İnceTellii

• Sr. Member
Xpeciayı günde 2 kullan kabak çekirdeği yağın bitince hap formunda olanı al ondan da bi tane at kurtul artık şu işten merak etme cinsel olarak bir etki yapmaz bunlar çok kafana takıyon artıl başla bir yerden bırak zamana
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

HEKTOR

• Hero Member
Şimdi baktım tepe kısmında vs hic birşey yok önlerde hafif açılma var bence çok önemli değil kendi görüşüm  ben olsam korumaya bakarım saçları yani sen xpecia ve o dediğin pekmez vs kullan eğer sac dökülmen durduysa devam et kullanmaya bırakma duruma göre ileride minoxil kullanırsın ama bence şimdilik gerek yok xpecia yı kullan.

Sağol baktığınız için .
Özellikle duşta dökülüyor . Bu gün masaj edeyim dedim rahat elime duşta 14-20 tane geldi .

Mecbur biraz guclendirmem lazım dökülmeyi durdurmak yavaslatmam gerek . Olanı korusam yeter gittiği yere kadar

MortalStroke

• Full Member
Bende doktora dedim 15 20 dökülüyodu diye adam masayı kafama fırlatacaktı 100 hatta 120 130 a kadar normalmiş
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss

HEKTOR

• Hero Member
Bende doktora dedim 15 20 dökülüyodu diye adam masayı kafama fırlatacaktı 100 hatta 120 130 a kadar normalmiş

Ama seyreliyor da 🤣
On çizgi gerideki seyreldi .
Bi şey yapacağız artık
Xpecia işe yarar dimi

MortalStroke

• Full Member
Çok bir beklentin olmasın gıda takviyesi sonuçta senin saçin dht kaynakli gidiyorsa işe yaramaz ama vitamin vs kaynakliysa ozaman belki işe yarar
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss

Kelbey

• Sr. Member
Saç durumunu kontrol ettim saçların çok zayıflamış keçiboynuzu xpecia elbet bir yarar sağlar ama o saçları gözle görülür hiç toparlamaz. Ama yine de deneyebilirsin
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

HEKTOR

• Hero Member
Saç durumunu kontrol ettim saçların çok zayıflamış keçiboynuzu xpecia elbet bir yarar sağlar ama o saçları gözle görülür hiç toparlamaz. Ama yine de deneyebilirsin

Acımasız hayat .
En azından kullandım yine de döküldü diyeyim

HEKTOR

• Hero Member
Xpeciayı günde 2 kullan kabak çekirdeği yağın bitince hap formunda olanı al ondan da bi tane at kurtul artık şu işten merak etme cinsel olarak bir etki yapmaz bunlar çok kafana takıyon artıl başla bir yerden bırak zamana

Kesinlikle 😀

HEKTOR

• Hero Member
Çok bir beklentin olmasın gıda takviyesi sonuçta senin saçin dht kaynakli gidiyorsa işe yaramaz ama vitamin vs kaynakliysa ozaman belki işe yarar

Millete dedesinden babasından araba , arsa ev  kalır bana kellik kalmış 😀
Ama dayi ve dede sağlam . Bakacağız

MortalStroke

• Full Member
Bizede kellik kaldı kardeş aynı kaderi çoğu kişi yaşıyor . Saçlarimiz tabiri cahisse makineye bağli yaşıyor fişi çeksen ilacı kessen bitkisel hayata geçecekler takma kafana çok varsın saçın olmasın .
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss

Spencer

• Hero Member
Günde 15 20 dökülme dökülme bile sayılmaz. Tom Cruise bile günde daha fazla saç döküyordur. Sen muhtemelen dökülenlerin çok büyük kısmını görmüyorsundur ki duş esnasında veya gündelik hayatta tam olarak sayabilmek imkansız ben mesela yıllardır duşta aşırı dökülme yaşıyorum. Duş kabin gideri 2 3 kez tıkanıyor dus aldığımda o derece aşırı dökülüyor ama saçım geriye de gitmiyor. Dökülenlere aldırmamak gerek
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Facebook Twitter Instagram