Gönderen Konu: Saç ekim YORUMLARINIZ ÇOK ÖNEMLİ  (Okunma sayısı 1561 defa)

Ghane

• Jr. Member
  • **
Saç ekim YORUMLARINIZ ÇOK ÖNEMLİ
« : 09 Şubat 2021, 01:46:18 »
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle foruma ve bu foruma katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum. Gerçekten burayı bulmak güzel bir şans benim için.
Konumuza gelecek olursak araştırmalarım sonucu öncelik sırasıyla şu merkezlerden birini düşünüyorum. 

Asuman hair,
Bilgehan Aydın,
Arenamed,

Whatsap üzerinden asuman hanımla görüştüm en az 4000-4500 greftle tek seferde olabileceğini belirtti. Arenamed 5000 greft le yapılabileceğini söyledi. Bilgehan aydından randevu aldım. Bu arada 3 merkezlede yüz yüze görüşeceğim.
Sizlerin yorumları benim için önemli siz ne düşünüyorsunuz. Hangisini tavsiye edersiniz ve kaç greft kapatır.  Bu arada Yaşım 40.

Leonidas

• Hero Member
Ynt: Saç ekim YORUMLARINIZ ÇOK ÖNEMLİ
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2021, 02:55:26 »
Abi yerinde olsam 2 ekim düşünürüm tek ekimle tamamen kapanmaz bu açıklık.
Ha diyorsan ki önler sık olsun tepe de gözüm yok o zaman olur.
Ama bence doğrusu iki ekim düşünmen.

Bu ara da bu merkezler arasından benim tercihim Asuman hair olurdu.
Ancak bi tavsiye daha, forumu 1-2 hafta daha gez, sonuçlara bak. Kararını kendin ver.

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2021, 13:44:40 »
Sakal takviyesi yaparak ekim yaptırmanın yollarına bak bence.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2021, 14:31:37 »
3 merkezinde yeterince konusu var saç ekimi için kararı siz vereceksiniz

2 ekim planlanmalı önden ortaya kadar 1 ekim

Tepe 1 sene sonra 2 ekim.
Global Moderator

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2021, 21:08:51 »
ekime müsait bir durumdasınız ,sakal desteği ile toplamda 5000 greft ön taraf yoğun ekilmek şartıyla güzel bir görüntü elde etme olasılığınız yüksek.

Ghane

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 10 Şubat 2021, 17:01:05 »
Tepeden büyük bir beklentim olmadığından ve Biraz zor zaman isteyen bir sürek olduğundan tek seansta yaptırmayı düşünüyorum.   Forumu baya araştırdım ve bu 3 merkezden en yakın asuman hanım geldi. Fikirleriniz için herbirinize teşekkür ediyorum. 4000 greft ön bölgede geri çıkan greftler ise arkaya seyrek olacak şekilde bir planlama benim için yeterli olur diye düşünüyorum.

Ghane

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 11 Şubat 2021, 16:52:59 »
3 merkezinde yeterince konusu var saç ekimi için kararı siz vereceksiniz

2 ekim planlanmalı önden ortaya kadar 1 ekim

Tepe 1 sene sonra 2 ekim.

Lale hanımla görüşmem oldu, ön bölge açık alan genişliği fazla olmadığı için 3000-3200 greft, geriye doğru 1000 greft lik bir ekimin uygun olacağını belirtti. Bu. Bu planlama bana  az gibi geldi. Öne  4000 greftten den aşağı olursa yeterli olmaz diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 11 Şubat 2021, 18:17:59 »
Bence sadece önden ortanın gerisine kadar ilk ekim 4000 greft iyidir sizin durumunuza göre
Global Moderator

Ghane

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 11 Şubat 2021, 18:30:26 »
Bence sadece önden ortanın gerisine kadar ilk ekim 4000 greft iyidir sizin durumunuza göre

Dediğiniz böyle bir şeymi.

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 11 Şubat 2021, 18:42:37 »
işin gerçeği açıklığına yorum yapmak zor kardeşim belki çok iyi sonuçta alabilirsin kötüde yani senin için riskli bir ekim olacak saydığın ekim merkezlerinin çok güzel sonuçlarıda var vasat olanlarda ama ben senin yerinde olsam sakaldan ekim yapan yerleri araştırıdım asuman hanım ile arenamed sanırım sakaldan ekim yapıyor ama bilgehan aydın sakal alımı yapıyormu emin değilim.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 11 Şubat 2021, 19:37:29 »
Kardeş bence sakal destekli bir ekim düşün. Sakalın baya iyi görünüyor. Bende sana Şahin Çeliklik bir ekim diyorum.

Ghane

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 12 Şubat 2021, 00:46:10 »
Kardeşim Ankarada olsam olabilirdi ancak ıstanbulda yaşadığım için buradan bir yer düşünüyorum.

Ghane

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 12 Şubat 2021, 00:48:31 »
işin gerçeği açıklığına yorum yapmak zor kardeşim belki çok iyi sonuçta alabilirsin kötüde yani senin için riskli bir ekim olacak saydığın ekim merkezlerinin çok güzel sonuçlarıda var vasat olanlarda ama ben senin yerinde olsam sakaldan ekim yapan yerleri araştırıdım asuman hanım ile arenamed sanırım sakaldan ekim yapıyor ama bilgehan aydın sakal alımı yapıyormu emin değilim.

Sakal işini asuman hanıma dedim ama ilk safada gerek yok 2. Aşamada kullanılabilir dedi. İlk asaşamda saçtan nekadar alabilirsek (en az 4000) alırız dedi. Sakalda işe girerse zaman  açısından bile uzun iş anlamına gelen birşey dedi. Çok girmek istemedi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 12 Şubat 2021, 01:30:54 »
Dediğiniz böyle bir şeymi.

Evet aynen
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #14 : 12 Şubat 2021, 02:41:42 »
Asuman Hanım tek seferde de başarılı ekimleri var forumda. Ama mantıklı olan öncelikle ön orta bölüme ekim yaptırıp, daha sonra tepeyi düşünmek. Zaten böyle geniş açıklıkları kapatmak için normalde 7000 - 8000 greft gerekir. 5000 greft dahi tek seferde yeterli olacağını düşünmüyorum. O nedenle bence 2 ekim planlamalısınız. Asuman Hair ve Bilgehan Hocanın başarılı sonuçları var forumda. Arkadaşların dediği gibi bir foruma da göz atarsanız iyi olur sizin için. Seçtiğiniz merkezlerin kötü olduğundan değil, ekim teknikleri hakkında bilgi sahibi olmanız açısından forum iyi bir referans.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram