Gönderen Konu: Medical Park-Sule Hair Transplant  (Okunma sayısı 2652 defa)

Erdi Özyurt

• Yeni üye
  • *
Medical Park-Sule Hair Transplant
« : 09 Şubat 2021, 02:06:22 »

Merhaba arkadaslar; 26 yaşındayım. Şubat 2020 tarihinden beri protez saç kullanıyordum. Fakat tak çıkar bant bu işin sonu yok diyerek kasım2020 den beri saç ekim araştırması yapıyordum. 8.02.2021 tarihinde Medical Park-Sule Hair Transplant’ta saç ekimi yaptırdım. 4500 greftle ön taraflara fue yöntemi tepe tarafa dhı yöntemi yapıldı.
Bu arada günde 1.5 paket sigara kullanıyordum. Ekim yaptırdığım gün sigarayı günde 5e düşürdüm. Sigarayı bırakamıyorum bir türlü.
Ekimden önceki halimi ve şimdiki halimi paylaşıyorum. Burada aşamaları paylaşmak istiyorum sizinle. Fikirlerinizi yorumlarınızı beklerim

AdnanN

• Hero Member
Ynt: Medical Park-Sule Hair Transplant
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2021, 02:40:53 »
Hayırlı olsun keşke kendi saçlarının arasına girilmeden sadece ön tarafa ekim yapılsaydı ama olan olmuş artık inşallah güzel sonuç olur.
Sigarayıda tamamen bırakmadığın iyi olmuş azaltman daha iyi bence Şu süreçte birde bırakma çilesiyle uğraşmak ciddi sıkıntı verirdi sana.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2021, 02:51:49 »
hocam ben bu saça ne protezi ekim bile yaptırmadan kullanırdım çok iyi saçların var normali sadece önbölgeye kaliteli bi ekim girseler yeterliymiş bence zaten yapıcakları prp ile de diğer saçların hacmini bulurdu
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Erdi Özyurt

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2021, 03:14:04 »
hocam ben bu saça ne protezi ekim bile yaptırmadan kullanırdım çok iyi saçların var normali sadece önbölgeye kaliteli bi ekim girseler yeterliymiş bence zaten yapıcakları prp ile de diğer saçların hacmini bulurdu
Ön bölgeler çok gerideydi rahatsız ediyordu beni. Proteze alışınca eski halime dönmekte zor olurdu  benim için. İnşallah güzel sonuçlanırda sizinle paylaşırım bol bol

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2021, 04:39:47 »
inşallah hepimizin ki güzel olur  canı gönülden
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Trt2dekiressamıntorunu

• Full Member
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2021, 07:13:28 »
Hayırlı olsun . Mevcut saçların da bayağı iyiymiş . Sigarayı ben ekim günü 2 dal . 2.gün 3 dal 4.gün 5 dal . 7.gün 1 pakete geri çıkardım 😂 Forumda bir konuda gördüm ekime ekstra faydası olmaz diye buradaki üstatlar yazınca cesaretlendim . Tabi bıraksak vücudumuz için çok faydalı olur ama  vücudu çok strese sokma 😂 Sürecimde herhangi bir olumsuz durum yok bakıp göreceğiz . Saçlı bölgeye girilmiş beslenmene dikkat etmelisin ve takviye kullanmalısın .
Saç Ekimi sürecim 24/11/2020
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17761.0

Takviyeler
1)Xpecia Günde 2 tablet
2)Capicade Spray ve Şampuan
3)Solgar Biotin 1000 mg(1.Aydan sonra)
4) Maalesef 1 paket sigara

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 09 Şubat 2021, 12:42:42 »
Ekim öncesi saçlarının uzun hali var mı?

Erdi Özyurt

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 09 Şubat 2021, 18:31:10 »
Ekim öncesi saçlarının uzun hali var mı?

Erdi Özyurt

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 09 Şubat 2021, 18:45:57 »
Bandajım çıkarıldı 2. Gündeyim
Kullanmam gereken ilaçları da resim olarak yüklüyorum

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 09 Şubat 2021, 19:41:05 »
medikal park sule hairde ekiminiz kimler yaptı acaba biraz bilgi verebilirmisin.
hayırlı olsun bu arada.

Erdi Özyurt

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 09 Şubat 2021, 21:45:05 »
medikal park sule hairde ekiminiz kimler yaptı acaba biraz bilgi verebilirmisin.
hayırlı olsun bu arada.
Şule hanım ve baska erkek bir doktor; asistanlardan merve, elif ve 2-3 asistan daha vardı ama isimlerini bilmiyorum

Erdi Özyurt

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 13 Şubat 2021, 19:57:36 »

Merhaba arkadaslar; 26 yaşındayım. Şubat 2020 tarihinden beri protez saç kullanıyordum. Fakat tak çıkar bant bu işin sonu yok diyerek kasım2020 den beri saç ekim araştırması yapıyordum. 8.02.2021 tarihinde Medical Park-Sule Hair Transplant’ta saç ekimi yaptırdım. 4500 greftle ön taraflara fue yöntemi tepe tarafa dhı yöntemi yapıldı.
Bu arada günde 1.5 paket sigara kullanıyordum. Ekim yaptırdığım gün sigarayı günde 5e düşürdüm. Sigarayı bırakamıyorum bir türlü.
Ekimden önceki halimi ve şimdiki halimi paylaşıyorum. Burada aşamaları paylaşmak istiyorum sizinle. Fikirlerinizi yorumlarınızı beklerim

Merhaba arkadaşlar; bugun ekimde 6. Günüm. Her gün 12 saat arayla Klamoks ilaç. Her sabah kahvaltıdan sonra Coraspin. İlk 3 gün 3-2-1 adet şeklinde Prednol ilaç. Kullandım. Klamoks ve coraspin hala kullanıyorum. 3. Günden yani kontrol günümden itibaren Panthenol köpük ekim yapılan yere sıkıyorum 40 dakıka durduktan sonra sebamed şampuanla yıkıyorum kafamı. Ve günde 3 defa Fito adlı kremden kullanıyorum sadece greft alınan bölgelere. Şuan durum bu hafif kaşıntı var ama kaşımıyorum. 11. Gün tekrar kontrolüm var. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi beklerim herkese teşekkürler

Erdi Özyurt

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 18 Şubat 2021, 14:36:28 »
Merhaba arkadaslar. Bugun ekimden sonraki 11. Günüm. Ekim yaptırdığım yerde kabuk dökümü gerçekleşti bugun. Bugun itibari ile sadece “DLA SUPPLEMENT” sabah 1 / akşam 1 kullanacagım. Yorumlarınızı beklerim...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 18 Şubat 2021, 14:47:47 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz temiz güzel ön çizgi de güzel ama kendi saçlarınız da iyi durumdaymış baya riskli bir sıklaştırma  saç durumunuza göre umarım var olan saçlarınız da bir sorun sıkıntı olmadan güzel sonuç alırsınız.
Global Moderator

Your_Rock06

• Jr. Member
  • **
  • Keloğlan
« Yanıtla #14 : 18 Şubat 2021, 14:57:52 »
Süreciniz gayet sağlıklı ilerliyor.Ön çizgi de güzel olmuş.Kullandığınız ilaç ve takviyeler sanırım biraz sivilce yapmış.Günlük en az 2 litre su için hem ödem atmanız hemde ilaç kullanımından dolayı mide sağlığınızı korumak adına su içmek iyi gelecektir.Şimdiden hayırlı olsun ekiminiz.
  • Ekim Tarihi: 28 Nisan 2021
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Ankara
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 35
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21641.0

Takviyeler:

Venatura D3 K2 günde 9 damla

Solgar Biotin günde 2 tane

Venatura Omega 3 Trigliserid Formlu günde 2 adet

Facebook Twitter Instagram