Gönderen Konu: 4800 greft sule hair  (Okunma sayısı 8157 defa)

akrep_akrep

• Yeni üye
  • *
4800 greft sule hair
« : 01 Mart 2019, 15:35:17 »
Merhaba arkadaşlar 22.02.2019 sule hairde 4800 greftlik ekimim oldu. Komple ekim oldu. Önler ve verteks dökülmüştü ortalarda saçım vardi ama seyrekti orayada ekim yapildi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 4800 greft sule hair
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2019, 15:39:34 »
hayırlı olsun güzel bir sıklaştırma ekimi olarak duruyor umarım saç yönleride doğal olucak şekilde açılmıştır.. ön cizginizde güzel tatmin edici bir sonuç almanızı diliyorum süreç sonuna kadar paylaşım yapınız lütfen geçmiş olsun
Global Moderator

akrep_akrep

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2019, 15:43:20 »
Bugün 8.gün henüs kabuklar dökülmedi

akrep_akrep

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 01 Mart 2019, 15:48:59 »
Eyvallah tsk ederim hintel hocam

akrep_akrep

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 09 Mart 2019, 18:44:06 »
Bugün 17. gün

akrep_akrep

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 09 Mart 2019, 18:47:22 »
Görüslerinizi bekliyorum arkadaşlar

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 09 Mart 2019, 21:17:24 »
donor toplamış saçlar kaliteli duruyor sık bir ekim olmuş on çizgi önde olduğu halde... biraz sac cizginiz çok düz gibi geldi hayırlı olsun

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 09 Mart 2019, 22:50:24 »
Hayırlı olsun senin saçlar da güzel olacak belli şimdiden

akrep_akrep

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 10 Mart 2019, 00:29:24 »
Cok tsk ederim arkadaşlar evet ön çizgi biraz düz gibi duruyor. Aslinda  başta şule hanim çizgiyi düz cizmedi normal eyik bir cizgi çizdi ve bana gösterdi ben çizginin geride olduğunu ve biraz öne cizilmesini istedim sonra biraz aşağı çekti cizgiyi ve bu hale geldi ama ben begendim. Inşallah saclar sorunsuz saglikli bi sekilde çıkar.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 10 Mart 2019, 11:48:16 »
Sık ve temiz ekime benziyor. Hayırlı olsun.

alfonzomontana

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 10 Mart 2019, 12:49:57 »
Bu saç olur bab-ba. Doğum yılından 20 çıkar abi sen şimdiden :)

akrep_akrep

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 10 Mart 2019, 12:53:46 »
Eyvallah arkadaslar hepinize tşk ederim

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 10 Mart 2019, 22:48:31 »
Abi Ekimin hayırlı olsun 3 kere uzun uzun mesaj yaZdım bir türlü göndermek nasip olmadı , hep bir hata vs. Oldu.

Bence senin Ekimin güzel sonuc verecek, ben sonucu kötü olan güvenlik görevlisi görmedim... işiniz gereği yoğunluktan sebep hiç araştırma yapmadan yaptırıyorsunuz sonuç süper oluyor...
Şaka bir yana çok Dikkat ediyorum bu duruma tanıdığım en az 4-5 kişi var güvenlik arkadaşlarım hepside “ekim yaptırcam abi” dedikten 1 gün sonra karar alıp ektirdi. Hepsinin saçıda zımba gibi..

Bu işlerde nedendir bilinmez ama “çok bilene çok az bilene az kaçıyor”

Ekteki resimdeki arkadaşım 6. Ayında suan, ektirdigi yerin ismini bile bilmiyor , kaç greft ektirdin diyorum “bilmiyorum ki 2500 liraya anlaştık, Ekim günü 2200 liram var 2200 liralık ekin “ dedim öyle ektiler diyor. Şaçlar diğer arkadaşların ki gibi süper.. arada beni görünce de “abi senin Ekim neden seyrek oldu? Benim yere git sıklaştırsınlar” demeyi de ihmal etmiyor.

Ekim’in tekrar hayırlı olsun. Ön çizgin çok düz, golfler biraz daha içerde olaydı doğallık konusunda problem yasama riskini azaltabilirdin. Ama ger halükarda ben güzel sonuc alacağına inanıyorum

akrep_akrep

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 10 Mart 2019, 23:58:36 »
Merhaba kardeşim.. ben bu merkezi araştırdım ve instagramda 1 2 senedir takipcisiyim. Surekli yaptıkları ekimlerin öncesi sonrasi resimlerini paylaşırlar canli yayınlar yaparlar hastalarin sonuclarini videolu bi sekilde paylaşirlar bu yuzdende ben bu merkezde yapmaya karar verdim. 4 5 yer le daha gorusmem oldu ama sule hair bana daha samimi geliyordu sürekli. Sule hairde karar kildim. Inşallah sorunsuz saçlar çıkar. Tsk ederim düşüncelerin için

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 11 Mart 2019, 00:20:38 »
Abi Ekimin hayırlı olsun 3 kere uzun uzun mesaj yaZdım bir türlü göndermek nasip olmadı , hep bir hata vs. Oldu.

Bence senin Ekimin güzel sonuc verecek, ben sonucu kötü olan güvenlik görevlisi görmedim... işiniz gereği yoğunluktan sebep hiç araştırma yapmadan yaptırıyorsunuz sonuç süper oluyor...
Şaka bir yana çok Dikkat ediyorum bu duruma tanıdığım en az 4-5 kişi var güvenlik arkadaşlarım hepside “ekim yaptırcam abi” dedikten 1 gün sonra karar alıp ektirdi. Hepsinin saçıda zımba gibi..

Bu işlerde nedendir bilinmez ama “çok bilene çok az bilene az kaçıyor”

Ekteki resimdeki arkadaşım 6. Ayında suan, ektirdigi yerin ismini bile bilmiyor , kaç greft ektirdin diyorum “bilmiyorum ki 2500 liraya anlaştık, Ekim günü 2200 liram var 2200 liralık ekin “ dedim öyle ektiler diyor. Şaçlar diğer arkadaşların ki gibi süper.. arada beni görünce de “abi senin Ekim neden seyrek oldu? Benim yere git sıklaştırsınlar” demeyi de ihmal etmiyor.

Ekim’in tekrar hayırlı olsun. Ön çizgin çok düz, golfler biraz daha içerde olaydı doğallık konusunda problem yasama riskini azaltabilirdin. Ama ger halükarda ben güzel sonuc alacağına inanıyorum

Bence araştırmadan saç ekimi yaptırıpta sonucu güzel olanların  en büyük şansı ekim öncesi biraz saçlarının olması aslında .
Çoğu kişinin bir miktar önde seyrekliği oluyor sonrada saç ekimiyle birazda saçı çıkınca o bölgede sanki bütün saçı ekim saçıymış gibi bir algı oluşuyor.
Ben genelde böyle kişilerle karşılaştığım zaman ekim öncesi fotoğrafın varmı gösterebilirmisim diyorum ve genelde telefonlarında olduğu için çoğu hemen gösteriyor ,öncesi durumunu görünce aslında çok saç çıkmadığı hemen anlaşılıyor.
Birde genelde bu tür kişileri toplumda çok gaza getiriyor sanki bütün kafadaki saçlar ekim saçıymış gibi bir algı içerisine giriyorlar bu da çok garibime gidiyor doğrusu .
Forumda ise biz böyle vakaları işin gerçeği ciddiye bile almıyoruz ekim öncesine bir bakıyoruz zaten adamın saçları biraz iyiyse ekim sonucunu bazen kötü olarak bile yorumlayabiliriz.
Sloocer bu koyduğun güvenlik görevlisininde bence öncesinde saçları çok kötü değilmiş biraz önde seyrekte olsa saçları varmış gibi geldi bana.

Facebook Twitter Instagram