Gönderen Konu: Kayseri Roza Saç ekimi sonuçları 1960 greft yaş 31  (Okunma sayısı 8384 defa)

Sensou

• Jr. Member
  • **
Dün saç ekimim Kayseri Roza da gerçekleştirildi. Tavsiyelerinize açığım. Kazım Bey çok ilgili şekilde işini özenle yaptı. Sadece ön bölgede kısmi açıklıklarım vardı daha çok buralar için ekim tercihim oldu. Ne bakım ne ilaç denediysem o bölgelerden saç çıkartamadım. Sağ tarafta da aynı bu şekildeydi. Kısmi ekim yaptırmak istedim. Ön çizgiyi aşırı elletmedim ben eskiden neysem o oldum. Hani serçe parmağın yarısı kadar belki öne geldi okadar. Saçlı bölgeye de ekim oldu.. Yorumlarınıza ve tavsiyelerinizi bekliyorum.. .

İlk halim..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Kayseri Roza Saç ekimi sonuçları 1960 greft yaş 31
« Yanıtla #1 : 11 Şubat 2021, 12:32:58 »
Alan dar ön çizgin fena değil umarım güzel ve en önemlisi kendi saçlarına uyumlu ve doğal bir sonuç alırsın inşallah ay ay paylaş ekimini konuya dostum hayırlı olsun.
Global Moderator

Sensou

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 11 Şubat 2021, 13:21:56 »
Alan dar ön çizgin fena değil umarım güzel ve en önemlisi kendi saçlarına uyumlu ve doğal bir sonuç alırsın inşallah ay ay paylaş ekimini konuya dostum hayırlı olsun.

Teşekkür ederim inşallah.. Ön çizgiyi eski halime göre yaptırmak için uğraştım baya umarım iyi olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Şubat 2021, 14:09:49 »
İnşallah güzel olur takipdeyiz
Global Moderator

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Şubat 2021, 14:24:45 »
Hayırlı olsun kardeşim biraz daha bekleyip dökülmen artınca ekim yaptırsaydın daha iyi olmaz mıydı ? Umarım mutlu olursun

Sensou

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2021, 14:36:41 »
Hayırlı olsun kardeşim biraz daha bekleyip dökülmen artınca ekim yaptırsaydın daha iyi olmaz mıydı ? Umarım mutlu olursun

Dökülme yoktu. Bölgesel açıklar rahatsız ediyordu. Saçlı bölgeye de ekim yapıldı zaten önlem için.. İnşallah dediğin gibi olmaz 🙂

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Şubat 2021, 18:04:00 »
Evet bekleye bilirdin ama yaptırmışsın bundan sonrası hayırlı olsun.
Global Moderator

Sensou

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 11 Şubat 2021, 18:14:12 »
Evet bekleye bilirdin ama yaptırmışsın bundan sonrası hayırlı olsun.

Valla 2 yıl öncede böyleydi 2 yıldır bekliyorum dökülme çok olmayınca yaptırmak istedim. Çünkü fön çekmeden oradaki açıklık kapanmıyordu.. Luis bien gibi kapatıcılar kullanmak zorunda kalıyordum.. Sağ tarafta aynı böyle oldu.. Ne olacaksa olsun dedim artık..

harunemre

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 11 Şubat 2021, 22:38:33 »
ekiminiz hayırlı olsun hocam aynı yerde ektirmişiz acıklıgınız fazla yok devam eden dökülmeniz yoksa ise cıkıslardan sonra mutlu eder sizi bu ekim

Sensou

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 11 Şubat 2021, 22:47:25 »
ekiminiz hayırlı olsun hocam aynı yerde ektirmişiz acıklıgınız fazla yok devam eden dökülmeniz yoksa ise cıkıslardan sonra mutlu eder sizi bu ekim

Teşekkür ederim.. Şu anda devam eden bir dökülmem yok. 2 yıldır böyleydi hani bölgeseldi. Normal bir insanın günlük ne kadar dökülüyor öyle benimki de. İnşallah.. Saçlı bölgeye de ekim yapıldı önlem amaçlı bakalım 5 10 yıl sonra tekrar ekime ihtiyaç duymayız inşallah

Sensou

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 12 Şubat 2021, 09:56:33 »
Arkadaşlar 3. Günümdeyim kafam anormal derecede yağlandı greftlere zarar verir mi? Hani normalde de yağlanan cildim var. Saç derim de hemen yağlanır. Ama greftlere zarar vermesinden korktum. Bugün akşam ilk yıkama gerçekleşecek ama endişeliyim bu durum greftlere zarar verir mi?

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 12 Şubat 2021, 11:59:16 »
Normal durum ekim esnasında kafanıza enjekte edilen sıvıları saç derisi dışarı atıyor 10 gün sürebilir siz yıkamalarınızı düzenli yapmaya devam edin.

Sensou

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 12 Şubat 2021, 12:07:36 »
Normal durum ekim esnasında kafanıza enjekte edilen sıvıları saç derisi dışarı atıyor 10 gün sürebilir siz yıkamalarınızı düzenli yapmaya devam edin.

Teşekkür ederim.. İnşallah.

Sensou

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 15 Şubat 2021, 01:17:55 »
Arkadaşlar 5. Günü tamamlamak üzereyim ama donör bölgede ağrılar sızılar hala devam ediyor. Ne zaman dinecek bu ağrı sızı. Hayatımda bu kadar ağrı kesici aldığımı hatırlamıyorum.

Sensou

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 07 Mart 2021, 09:05:45 »
24. Gün saçta azalmalar başladı. Bana klinik sert yıka dedi. Kepek oluşumu var sert yıka iyice dökülsün dediler..Klinik Gazlı bezle suyla bastırdı bir sürü saç geldi. Sert yıkamamı söylediler. 2. Prpyi de yaptırdım..  Bir de sağ tarafa ufak bir revizyon yapılacak gelecek hafta 15 greft kadar.. Kafayı çok taktım o tarafa.. Bir de biotin xpecia kullanıyorum. Bunlara ek olarak d vitamini b12 omega3 follik asit 2 günde bir alıyorum dönüşümlü olarak. Beslenmem ise harika okadar sağlıklı ve güzel besleniyorum ki saça faydalı şeyler tüketiyorum sağlıklı vitaminler alıyorum hep. .  3. Prp yi de yaptırmayı planlıyorum. Süreçten verim almak için.. Bakalım sonuçlar nasıl olacak
« Son Düzenleme: 07 Mart 2021, 09:17:17 Gönderen: Sensou »

Facebook Twitter Instagram