Gönderen Konu: 05.02.2021 ZenPoliklinik Saç Ekimi 3000 greft yaş 39  (Okunma sayısı 175 defa)

Assorthic

  • Yeni üye
  • *
  • İleti: 1
Herkese merhabalar. İnsanlar neden saçlarını girip paylaşırlar diye düşünürken ektirince anlıyorum ki merak ediyormuş insan kimin ne düşündüğünü.

Saç ekimi fikri bir süredir aklımı kurcalıyordu fakat tercih etsem mi bilemiyordum.  Webde gezinirken Cihan Dost'un bir videosuna rastladım ve kendisi ile iletişime geçtim biraz zor bulduk kendisini kurum değiştirmiş ama Zenpoliklinik.com da bulduk ve form gönderdik Pandemi dolayısı ile ön görüşmeyi online yapmak isteyince online olarak bir görüşme yaparak bilgiler aldım ve zamanı planladık.

Ben smooth fue yöntemi tercih etmedim sedasyon pek bana göre değil diye ama ilk uyuşturan iğneler gerçekten sızı bırakıyor. Allah'tan uzun sürmüyor da sonrası artık sadece beklemekten geçiyor herhangi bir ağrı sızı hissetmedim hatta ekim yapan ekiple baya güle oynaya sohbet ederek süreci geçirdik. Saç ekim sürecinde herhangi bir korkusu olan varsa süre bende oldukça kolay geçti diyebilirim.

Sizlerle ekimden önceki ve sonraki fotoğraflarımı paylaşmak istiyorum lütfen değerli yorumlarınızı ve bundan sonraki süreçte dikkat etmem gerekenleri bana belirtirmisiniz. Mesela prp tedavisinden bahsettiler faydalı olacağından söz ettiler bu gerekten benim için gereklimidir. Saçlarımın sağlıksız ve çok ince telli olduğunu biliyorum bana bu konuda bir fayda sağlar mı? yoksa bu bir pazarlama taktiğimi. Ayrıca minoksil vs gibi serumları bu süreçten sonra önerirmisiniz.


« Son Düzenleme: 13 Şubat 2021, 14:56:04 Gönderen: Assorthic »

 

Facebook Twitter Instagram