Gönderen Konu: Propecia ve proscar arasında fark var mı  (Okunma sayısı 1349 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Propecia ve proscar arasında fark var mı
« Yanıtla #1 : 14 Şubat 2021, 15:36:07 »
 buna benzer konurlar açıldı yıllarca ikisinide kullandım farkı fiyatı.ilaç zaten proscardan bulundu keşfedildi.para kazanmak için proceciayı yaptılar sorun yok ucuz olanı kullan
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 14 Şubat 2021, 16:58:48 »
buna benzer konurlar açıldı yıllarca ikisinide kullandım farkı fiyatı.ilaç zaten proscardan bulundu keşfedildi.para kazanmak için proceciayı yaptılar sorun yok ucuz olanı kullan

Abi sen kaç yıl kullandın yan etkileri ne oldu

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2021, 18:13:59 »
Şu an çevremdeki tüm arkadaşlarım propecia kullanıyorlar , ama ben bir fark olduğunu düşünmüyorum sadece oran olarak aynı olsun diye kullanmaya karar verirsem propecia alırım
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 14 Şubat 2021, 18:54:34 »
Şu an çevremdeki tüm arkadaşlarım propecia kullanıyorlar , ama ben bir fark olduğunu düşünmüyorum sadece oran olarak aynı olsun diye kullanmaya karar verirsem propecia alırım

Anladım peki bu proscarın içine ekstradan başka birşeyler katmiyorlar değil mi saf finaristerid mı acaba ?
Aralarında uçurum varya proscar 32 TL propecia 204 TL ve proscar 5 6 ay yeterken propecia sadece 28 gün

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Şubat 2021, 18:59:23 »
 ben 17 yıl kullandım yan etki yapmadı yan etki gorende çok var 25 yıldır kullananda var.procecia ticari amaç için çıkarıldığından pahalı fark yok
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 14 Şubat 2021, 19:54:27 »
ben 17 yıl kullandım yan etki yapmadı yan etki gorende çok var 25 yıldır kullananda var.procecia ticari amaç için çıkarıldığından pahalı fark yok
Anladım peki çok teşekkür ederim abicim,

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 14 Şubat 2021, 20:49:52 »
 rica ederim

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 14 Şubat 2021, 20:51:54 »
rica ederim
Abicim sana son sorum olacak kusura bakmazsan sen 17 yıl kullandın ya mevcut saçını koruyabildinmi 17 yıl boyunca saçın hep aynı mı kaldı fotoğraf atabilir misin sana zahmet senin iletilerine bakayım dedim çok fazla vardı bulamadım fotonu

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 14 Şubat 2021, 20:58:53 »
 estafurullah. foto yok akıllı telefon yok cekince atıcam.ben çok ilaç kullandım tek kullanmadığım için ölçi olmaz.saçlı deride yüzde 38 baskılar dhtyi.dokulmeni bu kadar yavaslatır .hersey kodlanmış genetik dokulmenin agresifliğine bakar.

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 14 Şubat 2021, 21:16:26 »
estafurullah. foto yok akıllı telefon yok cekince atıcam.ben çok ilaç kullandım tek kullanmadığım için ölçi olmaz.saçlı deride yüzde 38 baskılar dhtyi.dokulmeni bu kadar yavaslatır .hersey kodlanmış genetik dokulmenin agresifliğine bakar.
anladım teşekkür ederim

Facebook Twitter Instagram