Gönderen Konu: Ekim sonrası greft köküyle geliyor  (Okunma sayısı 937 defa)

Jeffrey77

• Yeni üye
  • *
Ekim sonrası greft köküyle geliyor
« : 14 Şubat 2021, 23:17:13 »
Arkadaslar merhaba

5 ay önce ekim yaptırdım. Birkac aksilik oldu simdiye kadar fakat sonuncusu biraz korkuttu beni, bu yüzden sizin tavsiyelerinizi almak istedim.

Son birkac haftadir, bazı greftlerin ufak ufak dısariya dogru geldigini farkettim. Başıma dokununca sivilce sandım ilkte, birkaç güne gecmeyince ordan alayım dedim. Cıkarttıgımda 1 greftin köküyle beraber geldigini gördüm. 2 tel uzun saç vardı hatta. Yani saçlar büyümüş fakat greft neden beslendigi halde 5 ay sonra dısarı attı kendini anlamadım.

Sizce nedendir bu? (Not: sayısı cok fazla degil. Belki simdiye kadar 5-6 greft gitmistir böyle. Fakat bu sayının artmasından korkuyorum açıkçası)

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: Ekim sonrası greft köküyle geliyor
« Yanıtla #1 : 14 Şubat 2021, 23:36:59 »
Kokuyle gelmemiştir , şok dökülmede dökülmeyen deriye yapışmış çoklu saçlardir.

Gks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2021, 00:30:38 »
Ekimden sonra bölgenin ayarını kaçırdığımızı düşünerek bir hafta sonra kliniğe gittim. Sınır çizgisindeki greftler teker teker alındı. Ama alınan greftlerin yerlerinde kıllar çıkmaya başladı. Bir haftalık ekimden sonra bu şekilde olmuştu bende, bence o kıl kökleri yerlerine tutunmuştur sadece kendini yeniliyordur. Bilinçli alınan köklerin yerlerinden kıl çıktı yani bence sizde bir problem yoktur.
  • Ekim Tarihi: 22.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Clinicexpert
  • Greft Miktarı 3.000
  • Yaşınız 31

Jeffrey77

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2021, 00:56:30 »
Kokuyle gelmemiştir , şok dökülmede dökülmeyen deriye yapışmış çoklu saçlardir.

Fakat deri üstünde siyah, kücük bi sivilce gibi duruyor. Daha önce cektigimde bölgede şişlik oldu. Ve elime gelen sey, baya uzamış bir saç, ve ortasında 2 milimlik beyaz bir şey idi. Bu kökün ölü oldugu anlamina gelmez mi yani?

Jeffrey77

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2021, 00:58:10 »
Ekimden sonra bölgenin ayarını kaçırdığımızı düşünerek bir hafta sonra kliniğe gittim. Sınır çizgisindeki greftler teker teker alındı. Ama alınan greftlerin yerlerinde kıllar çıkmaya başladı. Bir haftalık ekimden sonra bu şekilde olmuştu bende, bence o kıl kökleri yerlerine tutunmuştur sadece kendini yeniliyordur. Bilinçli alınan köklerin yerlerinden kıl çıktı yani bence sizde bir problem yoktur.

Allah allah bu da enteresan bir sey. Greft alınıyorsa sac nerden cıkıyor ki?

Jeffrey77

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2021, 19:28:06 »
Baska fikri olan varsa paylassin lütfen..

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 15 Şubat 2021, 19:47:19 »
 hücre değil onlar.kıl ölü hücre canlı.dipteki sebum tabakası olabilir saçın fazınla alakalı birsey olabilir.sorun yok
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Gks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 16 Şubat 2021, 01:26:08 »
Allah allah bu da enteresan bir sey. Greft alınıyorsa sac nerden cıkıyor ki?
Örnek doğru olur mu bilemiyorum ; istenmeyen yerinizden sakal üstü olabilir mesela cımbızla kılı aldığınızı düşünün. O kıl geliyor ama sonrasında aynı yerden yine çıkıyor gibi
“emekli kel” ile aynı fikirdeyim. Sorun olmadığını düşünüyorum.
  • Ekim Tarihi: 22.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Clinicexpert
  • Greft Miktarı 3.000
  • Yaşınız 31

Jeffrey77

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 16 Şubat 2021, 19:05:04 »
Tesekkürler arkadaslar

Facebook Twitter Instagram