Gönderen Konu: Saç ekimi için erken mi yoksa yaptirayim mi?  (Okunma sayısı 2179 defa)

Hernet

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi için erken mi yoksa yaptirayim mi?
« : 04 Haziran 2017, 04:01:05 »
Herkese hayırlı ramazanlar,

Arkadaşlar  yaklaşık 1 aydır takip ediyorum. Yaşım 26 saçlar artık yavas yavaş ben gidiyorum diyor :D 1 sene icerisinde sac ekimi düşünüyorum. Herhangi bir ilaç kullanmiyorum. Sizce erken mi yoksa ekim icin uygun mu?  Resimlerden dikkat edecek olursaniz kafanin üst kismi seyrek.  Fikirlerinize ihtiyacım var.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi için erken mi yoksa yaptirayim mi?
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2017, 04:13:38 »
Dokulmen devam ediyor mu? Eğer yoğun dökülme varsa bekle.

Hernet

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2017, 04:40:01 »
Dökülme tüm hızıyla devam ediyor diyebilirim. Geçenlerde sınava gittim. Testleri çözerken saçlarımı karıştırıyorum böyle   bembeyaz sınav kağıdı  saç telleri ile doluyor  :D

elimi saclarima attığım da 3- 4 tel kesin geliyor.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2017, 05:05:18 »
O zaman biraz kontrol altına alana kadar bekle. En azindan dökülme normal seviyeye gelsin.şimdi ektirsen 1 sene sonra ekim neticelenecek o arada saçların dokulse aldigin sonuçtan memnun kalmayacaksin.beslenme,spor ve vitamin destegi alabilirsin.finans kullanip erteleyebilirsin ama yan etkileri cok olan bir ilaç..sonuç olarak acele etme bence.

Müdür

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2017, 11:44:53 »
saç ekimi için ekren dostum ..dökülmeyi azaltıcı takviye gıdalar alabilirsin..Mesala biotin ...

Feridun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2017, 12:00:47 »
Forumun %90-95'inden daha çok saçın var  ;D daha erken ekim için öncelikle vitamin takviyesi + doğal bitki kürleri uygula saçına

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 04 Haziran 2017, 12:13:40 »
olanını korumaya al genclikte saç sorununu cekmek kimse istemez herkes tam kapalı kafayla gezmek ister ekimcilere maille resimlerini atabilirsin sacındaki minyaturleşmeye sorunlu alanlara ne dicekler bakalım
saçları ekmeydi dersin

Hernet

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 05 Haziran 2017, 11:13:48 »
Mesajlarınız için teşekkür ederim. Araştırmalarıma Solgar Biotin 5000 mcg ve Xpecia Tablet yan etkileri yok. Bitkisel destek amaçlı bunları 3 ay kadar kullanayım diyorum. Bunları sipariş vereceğim. Doğru mudur? Yanlış ürünler olmasın. İkisini bir arada kullanacağım.

http://urun.n11.com/saglik-destek-urunleri/sol-gar-biotin-5000-mcg-50-kapsul-yeni-urunskt2019-2020-P187719629
http://urun.n11.com/vitamin-ve-mineraller/xpeciaerkek60tablet-skt-122019-P179553826

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 05 Haziran 2017, 16:22:43 »
biotin kalınlaştırırda xpeca falan bence faso fiso minoxidl finasterid dısıındakiler yan destek bir biotimn kalınlaştırma olarak hoşuma gidio benim ikisinin dısında
saçları ekmeydi dersin

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 05 Haziran 2017, 16:43:35 »
hocam bu kafaya ekim olmaz yahu :) dökülmeyi durdurmaya çalış.bana göre dökülme devam edip,açıklık artacaksa bile ekim için en az 4.5 yılın var. şuan için saç çizgin çok az gerilemi,birazda şakaklar açılmış. ama şuan ekime ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum. yine de karar senin.

Facebook Twitter Instagram