Gönderen Konu: Saç ekim için uygunluk durumum nedir arkadaşlar.Sizce saç ekimi yaptırayım mı ?  (Okunma sayısı 647 defa)

Sadece_Biri

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar merhaba,uzun zamandır düşünüyordum ve karar verdım.Sac ekim merkezi ile görüştüm.Uygunluk durumum iyi olduğunu söyledi bir seans beni mutlu edecegini fakat iki seansın daha sık olacağını ardarda iki gün ekim yapacaklarini söylediTabi ekim merkezine gelip yakindan bakmalarini istediler.Baska bir ekim merkezi ile görüştüm kulak arkası donör bolgemin yetersiz olduğunu saçlarımın
ince telli olmasi zayif olduğu icin ekimin başarısız olacağını soyledi.Ben yarin her iki merkeze de gidecegim.Resim yaniltici olabilir sonucta.Benim tereddüt de olduğum bir iki konu var.Birincisi işim gereği yeri geldiğinde iş güvenliği için Baret takıyorum.Ikincisi ise donör bölgesinin saç ekimi sonrası durumu.Yıllik iznim 14 gün ve bu süreçte saç ekimi düşünüyorum.10 gün içinde normal hayatıma devam edebilirmisim hatta saç ekim merkezi 1 haftalık süre verdi.
Sac ekim merkezi iki parket sundu fiyat olarak fa farklı.Birinci paket de ilaçlar ve rutus dahil değilken ikinci pakette ilaç şampuan ve rutus işlemleri gibi secenek var.
Siz bu konu da ne düşünüyorsunuz ...

Lauri

• Hero Member
Hocam kabuklar genelde 10-12. günlerde falan tamamen geçmiş oluyor. Teorik olarak normal yaşantıya dönülebilir. Burada baret takma süreniz yüksekse olumsuz bir durum oluşturur diye düşünüyorum.

Saç ve donör durumuyla ilgili de, bu halde değil de bir süre ilaç tedavisi ile drumu kuvvetlendirmeyi düşünün bence. Değerlendrme aşamasında donöre biraz daha uzunken bakmakta fayda var. PAylaştığınız fotolar biraz kısa çünkü.

ress

• Full Member
hocam saç ve donör bölge  için birşey diyemem ama 1 haftada ağrılar felan geçiyor.1 haftada kabuk dökümü felan olmaz.Enaz 10 gün sonra kabuklar dökülür ve 3 numara traslı gibi olursun.Sapka vs için zaten 1 ay sonra diyorlar.Sadece ekim merkezinin verdigi ince şapkadan takabilirsin.Sacların baret takılmaya hemen öyle uygun olmaz.
1 haftada normal yaşantına dönüş kısmı şöyle oluyor. Normal yaşantıdan kastın fiziki olarak saç ekim harici hiçbir sorun yok doğru ama psikolojik olarak ve görüntü olarak rahatsız olabilirsin. Ben ekimden 1 hafta sonra saçlarım kabuklanmaya devam ederken gayet kalabalık olan iş yerine gittim dışarı çıktım vs.
ama etrafındaki  gözler ister istemez kafana kayıyor ve açıkcası senin ruh haline bağlı
  • Ekim Tarihi: 13.02.21
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın clinic
  • Greft Miktarı 4400 dhi
  • Yaşınız 39
serkan aygın 13.02.21  yas 39 4400 Dhi
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20003.0

slade23

• Hero Member
Hocam fotolardan göründüğü kadarıyla ben olsam bu donörle bu işe girişmem. Saçlar çok ince ve cansız duruyor ama fotolar yanıltıcı olabilir dediğiniz gibi yüzyüze görüşmekte fayda var. Bir de rütuşlu rütuşsuz iki farklı fiyat sunan merkezi bir kere daha düşünün bence.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Sadece_Biri

• Yeni üye
  • *
Donör bolgem ince saç ama sık saçım olduğunu söyledi başka bir klinik.Detayli olarak herşeyi anlattilar hic para konusmadik ben en sonunda sordum para olayını.Bu konu da hosuma gitti hem teklifleri hemde konuşma yapısı.Ve beni hemen aradılar açık sözlü olduklarina kanaat getirdim.Hatta Donör bölgesinde gördüğüm resimleri soyledim.Benim öyle bir durumum olmadığını ince ama sık Donör bolgemin olduğunu soylediler.Ben düşünüyorum her iki klinikte onayladi sadece bir klinik Donör ince saç telim olduğu için tavsiye etmedi yine de  merkezlerine davet etti.Geri dönüş için whatspp değil de sesli arama yapan görüştüğüm firma beni etkiledi her soruma cevap verdiler ve diger firmanin sunduğu teklife göre cok daha makul fiyat cikardi.Ve tek seans 5200 ekim öngördü dogal olarak %10 veya %15 kayıp olabilir dedi.Dogal bir durum sonucta ki ben saçımı kısa yapacağım.Uzun sac sevmiyorum Subay saç stili seviyorum.Hakkimda hayirlisi olsun gelismeler için bende buraya fotograf atip sizleri bilgilendirecegim.Iyi aksamlar ...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Donör bölgenizin daha uzun halini paylaşın varsa
Global Moderator

Lauri

• Hero Member
Hocam fotoda iki çizgi arasındaki kısım seyrek mesela. Belki saç kesimindeki bi kusurdan dolayı fazla alınmIş belki bu ondan öyle gözüküyordur ama gerçekte seyrek de olabilir. Bu sebeple insanlar donörü biraz uzatıp fotoğraf paylaşın diyorlar.

Ekim yaptıırdıktan sonra saçı bu şekildeki gibi kısa kullanamamanoz çok olası. Çok iyi bir merkez olursa belki.

Ekim merkezlerinin yüzde 95i belki 99u ekim öncesi tatlı dille güler yüzle yaklaşır hoş konuşur. Bu kaliteli ekim yapacakları anlamına gelmez. Bu forumun faydası da bu zaten. İnsanlar saç ekimlerini süreçleri sonuçları görsün, araştırsın. İki tatlı söze gaza gelip geri dönüşsüz işlere girişmesinler. Haaa şansı yaver gidip güzel sonuç da olabilir ama bir çuval inciri berbat eden de çok görürsün. Bu gruba girmek çok daha yüksek olasılık maalesef.

Yazdıklarınızdan sanki buradaki yazılanları çok kaale almadığınız anlaşılıyor . Kararı vermiş gibisiniz. Tabi kafa sizin, vereceğiniz emek, sabır sizin. Umarım gönlünüzden geçen sonucu alırsınız inş.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hocam selamlar saç Ekim’ine uygun değilsiniz bence kafanızdan çıkarın bu durumu
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram