Gönderen Konu: Arkadaşlar Sizce durumum ne olur ?  (Okunma sayısı 1566 defa)

Furkinho

• Full Member
Arkadaşlar Sizce durumum ne olur ?
« : 25 Şubat 2021, 01:04:31 »
Herkese merhabalar , 30 yaşındayım 19 20 yaşımdan beri zayıflayarak yavaş yavaş incelip dökülmüş kel kalmış bir arkadaşınızım. Yaklaşık 4 senedir toppik kullanıyorum  ve alın açıklığı haricinde kel olduğumu yakın ailem dışında bilen kimse yok. 
Doğu görevinde öğretmenim fakat Ankara memleketim olduğu için Ankara'da Fehmi Arman saç ekim kliniğinde yaptırmaya karar verdim. Açıkça konuşmam gerekirse fazla bütçem yok ama bir yandan da toppik kullanmaktan sıkıldım. Bir ara saçları 3 numaraya vurdum kafa şeklim kısaya uygun fakat saçlı mizacım da güzel duruyor.
Sizce kapanır mı ektirirsen saçlar ?

revita

• Yeni üye
  • *
Ynt: Arkadaşlar Sizce durumum ne olur ?
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2021, 01:14:39 »
Az bütçeyle tepe kapanmaz Muttalip keser kapatabilir anca orayı ve önü ama çok pahalı.Ve 1 martta açılıyor en az 1 ay doludur.1 günde bitmez 2-3 gün gidip gelmen lazım ankarada hoca zaten.Eve gider gelirsin.Baya uğraşır ama sana çok pahalıya patlar.Asker adamsın ama para yok nasıl iş yav. Memur adamsın.

Furkinho

• Full Member
« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2021, 01:22:41 »
Öğretmenim ben. Asker olsam kepi bereyi takar gezersin zaten.
Muttalip keser iyi hoş fakat pahalılığı ile meşhur. Ne kadar tutar bilmiyorum bile.
  • Ekim Tarihi: 14/11/2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Furkinho

• Full Member
« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2021, 15:45:55 »
Arkadaşlar , konuyu yukarıda tutmak anlamında yazıyorum. Tavsiyeleriniz değerli bir sorum daha var yukarıdakilere ek olarak.
Fehmi Arman'da yaptırsam pişman olur muyum 4 5 bin daha fazla verip life hair vb yerlerde yaptırmadığım için ?
Veya Verteks bölgenin arkasının dökülmesini bir süre daha beklemeli miyim çünkü orada da zayıf kısım var belli ki dökülecek. Şimdiden teşekkürler
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

revita

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Şubat 2021, 16:25:58 »
Fehmin armanide çim adam olursun

Furkinho

• Full Member
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2021, 16:29:49 »
Fehmin armanide çim adam olursun
Siz nerede yaptırdınız ekimi ve bu karalamayı neye dayanarak yapıyorsunuz onu da söylerseniz sevinirim. Bilmediğim için soruyorum. Teşekkürler
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Prokopi40

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 09 Mart 2021, 22:58:23 »
Herkese merhabalar , 30 yaşındayım 19 20 yaşımdan beri zayıflayarak yavaş yavaş incelip dökülmüş kel kalmış bir arkadaşınızım. Yaklaşık 4 senedir toppik kullanıyorum  ve alın açıklığı haricinde kel olduğumu yakın ailem dışında bilen kimse yok. 
Doğu görevinde öğretmenim fakat Ankara memleketim olduğu için Ankara'da Fehmi Arman saç ekim kliniğinde yaptırmaya karar verdim. Açıkça konuşmam gerekirse fazla bütçem yok ama bir yandan da toppik kullanmaktan sıkıldım. Bir ara saçları 3 numaraya vurdum kafa şeklim kısaya uygun fakat saçlı mizacım da güzel duruyor.
Sizce kapanır mı ektirirsen saçlar ?
ben yaptırdım hocam istersen süreci bende takip edebilirsin fikir olsun diye 10-11 şubatta yaptırdım ben tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilir ama bu işler biraz da şans meselesi ben GATAnın plastik cerrah doktoru ile konuştum, telefonumdaki kötü ekim sonuç resimlerini sana göstersem kaçarsın dedi, resmen adamalara kalçadan deri alıp kafa derisini kurtarmaya çalıştık dedi ( yanlış anlaşılmasın kendisi ekim yapmıyor, yapılan kötü ekimleri düzeltmek için gelen hastalardan bahsediyor ) ben memnun kaldım tabi senin de sorduğun gibi “çim adam olursun diyen “ arkadaşa da bir sormak lazım neden bu sonuca vardı not: hiç bir saç ekim merkezindeki insanlarla akrabalığım ticari bağlantım yok ✌
  • Ekim Tarihi: 10.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Fehmi Arman
  • Yaşınız 38

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #7 : 10 Mart 2021, 00:54:31 »
Şahin  çelik + serdar gökrem ankara için tabiki buraya tavsiye  almak için  geldiseniz ☺

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 10 Mart 2021, 00:59:20 »
Şahin  çelik + serdar gökrem ankara için tabiki buraya tavsiye  almak için  geldiseniz ☺

Hocam sen hala ektirmedin mi?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #9 : 10 Mart 2021, 01:03:29 »
Hocam sen hala ektirmedin mi?
  inş  bu yazın yapacam   saç ekim   :)

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 10 Mart 2021, 10:25:53 »
Doğru ve gerçekçi yorum almak istiyorsan, resim atman lazım. Resmine doğru şekilde analiz edip, yorumlucak birçok insan var forumda.

Furkinho

• Full Member
« Yanıtla #11 : 10 Mart 2021, 10:30:46 »
Daha önce atmıştım fotoğraf akşamdı ve floresan ışığıylaydı. Gün ışığıyla tekrar çektim attım. Saçlarım 10 gün önce kısaltıldı ama donör bölgeye doğru gidiyor vertex. D vitaminim eksik çıktı takviye alıyorum. Şahin çelik yakın geliyor bana ama bu kafa iflah olur mu bilmiyorum.
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 10 Mart 2021, 10:36:59 »
Saç olurda tepeye 1 ekim yetmez yi bir kapatıcılık için
Global Moderator

Furkinho

• Full Member
« Yanıtla #13 : 10 Mart 2021, 10:43:47 »
Saç olurda tepeye 1 ekim yetmez yi bir kapatıcılık için
Valla hintell abi mesele şu,
 ön analiz için gitmem mümkün değil yaşadığım yerin uzaklığından ve işlerden dolayı, direkt ekim için gitmeye de çekiniyorum planlama inceleme olmadan, randevumu aldım 22 Nisan'a ve güveniyorum lifehair a da ama sanırım temmuzu yaz tatilini bekleyeceğim.
 Sence ne yapmalıyım beklemeli miyim yoksa ön analiz yapmadan direkt ekim için mi gitmeliyim ?
Vertex arkası gerilediği için de moralim bozuk donör yetersiz kalır iyice seyrelir kötü olur diye.
İnsan kendi iyiliğini düşününce nasıl da kırk kere düşünüyor ben bunu anladım :)
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 10 Mart 2021, 12:00:09 »
Direk ekim tarihi alıp ektirmenizin bir masuru yok işlemi doğru yapan olduktan sonra plamlama ve işlem değişmeyecektir

Zaten forumda ektirmek istediğiniz kişilerin kalitesini sonuçlarını takip ediyorsunuz
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram