Gönderen Konu: Saç Durumum ve Araştırmalarım Sonucu Fikir İstiyorum  (Okunma sayısı 15549 defa)

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhabalar arkadaşlar. Uzun zamandır saç ektirmek istiyordum ama zaman beni buraya kadar getirdi ve yaklaşık 20 gündür ciddi bir araştırma içerisine girdim. Yaşım 28 bu arada. Başta çok araştırmadan son dönemde yıldızı parlayan serkanaydın ekibinden direk gün ve fiyat aldım hatta gidecektim ancak alınan greftler de yaşanan facia sonucu açıkçası vazgeçtim.
Sırasıyla gittiğim yerler ve aldığım fiyat ve genel söylemleriyle mevcut saç durumuma ait fotoğraflar.
NOT:
1)Maksimum bütçem 10-15 bin tl daha fazlasını vermek istemiyorum
2)Ankara dışında bir yerde ekim yaptırmak kalma ve bakım açısından zor geliyor.
Ekim yaptıran yaptıracak olan tüm arkadaşlarımın yardımlarını ve yol gösterici yorumlarını bekliyorum şimdiden hepinize teşekkür ederim.
Mevcut saç durumum

Sırasıyla fiyat ve görüş aldığım saç ekim merkezleri;
1-)Dr.Koray Erdoğan 5000 greftX2,5 Euro 3 gece 4 gün ist kalmamı istiyor fiyat çok yüksek yerlere gittiğinden değerlendiremiyorum
2-)Arenamed 5500 greft 7 bin tl istediler ancak yukarıda da belirttiğim gibi greft alımlarında facia oluşturduklarına kanaat getirmiş durumdayım bu konuda yanlış düşünüyor olabilirim
3-)Zekeriya Kul hoca sadece ön veya sadece verteks bölgesi için ekim yapabileceğini söyledi maksimum 3000 greftX1 Euro açıkcası çalışma tarzı tek bölge seçimi beni tatmin etmedi
4-)HLC Toplam 7000 greftX2,23 Euro(zaman sınırlaması olmadığı takdirde) Fiyat aşırı pahalı yine ve ön ve verteks bölgesi ekimleri arasında 6 ay olması gerektiğini belirttiler. Maddi açıdan zorlanmayacak olsam en yakın ekim yaptırmak istediğim yer.
5-)Liv Hospital Dr.Sedat YILANCI hoca. Tek ekimde 7000 grefte yakın ekim yapabileceğini fiyatında 5500 tl olacağını söyledi. Herhangi bir referansını gösteremedi yaklaşım tarzı hoşuma gitmedi.
6-)Dr.Jale ŞENYURT hoca. Toplam 7000 greft 7 bin tl gibi bir rakam verdi. Ekimi 2 gün ön ve verteks bölgeyi ayrı ayrı çalışacağını belirtti. Yaklaşım tarzı anlatışı çok hoşuma gitti ancak Jale hocanın ekimlerinde yeterli sıklığı yakalayamadığını gördüm veya yeterli çıkışların sağlanamadığını.(Yanılıyor olabilirim)
7-)Fehmi ARMANİ toplam 7000 grefti iki günde ekim yapabileceğini ve toplam 5500 tl gibi bir rakam çıkacağını söyledi. Açıkçası Fehmi beyin saçları da ekim ve kendisi one by one gibi Koray hocanın yöntemine benzer bir ekim gerçekleştireceklerini söyledi. Ancak ketum tarzı ve "hallederiz" yaklaşımı hoşuma pek gitmedi.
8-)Dr.Serdar GÖKREM hoca ya tek ekimde 4500 maksimum greft ekebileceğini ama yeterli kapatmayı sağlayamayacağını(8 bin tl) yada 8 ay arayla önce ön sonra verteks bölgesine 3500 ve 3000 greft(11 bin tl) ekerek çok güzel sonuçlar yakalayabileceğini söyledi. Alımı manuel punchla yapmasının getirdiği artıya çokda haiz değilim gerçekten mikromotor bu kadar sakıncalı mıdır? bilmiyorum.

Araştırdıkça kafam karışıyor, herkes farklı bir açıdan olaya yaklaşıyor ve her gittiğim yerden ayrılırken içime sinerek evet burası diyemiyorum ne yazık ki.Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum ilginiz için teşekkür ederim. Herkese şimdiden geçmiş olsun  :)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Durumum ve Araştırmalarım Sonucu Fikir İstiyorum
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2017, 12:05:35 »
serdar hoca 2 .seans yaparım dediyse planı vardır..benim arkadaşımı norwood 7 olan arkadaşımı 2 seansla jöleli yaptı..resmen..bu saydıklarının içinde koray zekeriya ve serdar derim..ben..birde ilhan serdaroğlunada bak bütçene göre git..ama ben ce bu 4 hocaya yoğunlaş yüzdeleri daha iyi yani 10 kişiye ekiyorlarsa 8 i iyi koray hariç korayda bu oran siteye göre 10 kişide 9 u iyi..

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Nisan 2017, 23:29:38 »
Teşekkür ederim hocam değerli yorumlarınız icin. Ilhan hocayada pazartesi tel ile ulasmaya calisacagim ancak benim için istanbul ne yazikki sıkıntılı. Degerli arkadaslarim lutfen yorum yapin ben gerçekten çok buyuk cikmazdayim ozellikle ankarada ekim yaptirmis arastirmis arkadaslar zamanimin dar olmasinida göz onunde bulundurarak lütfen yorum yapin yol gosterin rica ediyorum

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2017, 17:08:00 »
Bu kadar görüntülemeye neden yorum alamiyorum bilmiyorum ama rica ediyorum bu sac ekimini yaptirmis veya yakinen arastirmis tum arkadaslar yorumlarini eksik etmesin ya bir kac gun icinde karar vermeliyim yada 3 4 ay daha arastirmaliyim gibi hissediyorum. Rica ediyorum bir yol gisterin arkadaslar

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2017, 18:25:27 »
Bende Ankara'da oturuyorum bende hemen hemen aynı doktorlar ile görüştüm Antalya'da Esma Serkan var kafam yatiyo ama hala karar vermiş değilim  :-\

findblue

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2017, 18:51:24 »
Donörün çok iyi gözüküyor. Ankara olunca opsiyonların azalıyor doğal olarak. Forumu iyice araştırdın mı?

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 30 Nisan 2017, 19:37:02 »
Çok yüksek ve uçuk greftler değil mi? Bence iki aşamalı  serdar beyin teklifi daha makbul hatta sizin önlerrbir  9 ay sabreder önce vertex Ekim yaptırın

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 30 Nisan 2017, 19:59:44 »
Bende Ankara'da oturuyorum bende hemen hemen aynı doktorlar ile görüştüm Antalya'da Esma Serkan var kafam yatiyo ama hala karar vermiş değilim  :-\

Neden Antalya hocam? Genelde dhi ekimi yapan bir merkez yazdığınız yer dhinin fueden daha iyi olduğunamı kanaat getirdiniz? Siz ankaradaki merkezleri neden beğenmediniz?

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 30 Nisan 2017, 20:01:35 »
Donörün çok iyi gözüküyor. Ankara olunca opsiyonların azalıyor doğal olarak. Forumu iyice araştırdın mı?

Hocam forumu iyice araştırdım ancak Koray hoca vb. dışındakilerde Serdar hoca yüzde olarak öne çıkmış vaziyette yanlışmı düşünüyorum? Ankarada yaşıyorum doğal olarak yolculuk konaklama gibi meselelerle uğraşmak istemiyorum ayrıca herhangi bir sıkıntıda hocam buyrun sonuç bu diyebilmek istiyorum biraz olumsuz bakmış gibi oalcakta. Dönor bölgemi nazar değmesin genelde herkes çok iyi diye niteledi 7-8 bin garanti greft çıkar dediler ama açıkcası ben saç yapımı biliyorum 2 gün yıkamasam 3 gün dönor bölgemdende saç topluyorum belki kırıktır ama dökülüyor  :(

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 30 Nisan 2017, 20:04:21 »
Çok yüksek ve uçuk greftler değil mi? Bence iki aşamalı  serdar beyin teklifi daha makbul hatta sizin önlerrbir  9 ay sabreder önce vertex Ekim yaptırın

Hocam genelde ikili ekimlerde ilk ön kısım ekimi önce yapılak isteniyor malum başarı daha yüksek ordaki başarıyı görüp ikinci kez tercih etmeme sebep olacak. Verteks bölgemdeki açıklık benim daha çok canımı sıkıyor açıkcası. Serdar hocaya haftaiçi birdaha gitmeyi düşünüyorum verteksden başlamayı teklif edeyimmi acaba? Ayrıca sayı çok değil hocam malesef kafa büyük  :( :( :(

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Mayıs 2017, 06:05:50 »
ankarada fehmi armanla gorussene ilk çıktığında plastik cerrahb değil kaportacıydı o işi bıraktı ekime gecti dedileer tum sartlar aleyhindeydi ama ekimin daha gelişmediği yıllarda bile orneğini goren arkadasımız vardı çok beğenmişti bir on bilgi al istersen onlardan sonra dahada arastırırsın ucuzada ekiolardı
saçları ekmeydi dersin

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 01 Mayıs 2017, 23:57:20 »
Kardeşim bu sitede Serdar hocanın ekimleri var inceledikten sonra hala ektiririm dersen kendi kararın Armani de arkadaşım ektirdi kel ört şeklinde on yoğun orta seyrek

Neticede senin kararın kafan nereye yatarsa oraya ektir umarım kurtuluruz bu dertten ..

getlostsoul_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Mayıs 2017, 10:27:14 »
Kardeşim bu sitede Serdar hocanın ekimleri var inceledikten sonra hala ektiririm dersen kendi kararın Armani de arkadaşım ektirdi kel ört şeklinde on yoğun orta seyrek

Neticede senin kararın kafan nereye yatarsa oraya ektir umarım kurtuluruz bu dertten ..

Kardeşim serdar hocanın ekimi iyi değil manasındamı böyle söylüyorsun? Ben tam anlayamadım bu cümledeki anlamı

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Mayıs 2017, 17:10:29 »
eğer HLC'nin fiyatı fazla geliyorsa ankara olarak şartlama kendini sonuçta ömür boyu taşıyacağın bir işe kalkışıyosun önemli olan en iyisini yaptırmak. 5000-10.000 tl arasında yaptırabilceğin en iyi yer benim gözlemlediğim antalya'daki esma-serkan, janti'nin ektirdiği merkez. bol şans.

ramiz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 02 Mayıs 2017, 21:15:07 »
Kardeş merhaba sana senelerdir araştırıp ve bekleyen biri olarak şu tavsiyede bulunmak istiyorum.
Gördüğüm kadarıyla dönor alanın çok iyi hiç boşuna ziyan etme bu forum'u iyi oku gerekirse biraz daha bekle gidip en iyisine ektir.Aynadan baktığın zaman ve burada iyi sonuçları görünce neden bende en iyi yerde ekim yapmadım pişmanlığı olmasın. Herşey gönlünce olsun....

Facebook Twitter Instagram