Gönderen Konu: Uzun araştırmalarım sonucu  (Okunma sayısı 3691 defa)

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Uzun araştırmalarım sonucu
« : 17 Ekim 2017, 17:27:54 »
Kararımı Zekeriya Kul’dan yana kullanıyorum. Bi hayırlı olsunuzu alırım forum ailesi. Yarım saat önce Zekeriya hocanın yanından çıktım, kasım ayında başlayacağız. Bu arada Zekeriya hocaya forumdan bahsettim, selam söyledim sizden yana :) onun da selamı var.

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Uzun araştırmalarım sonucu
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2017, 17:35:38 »
Hayırlı olsun hocam
Doğru tercih
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2017, 17:46:58 »
hayırlı olsun iyi seçim .zekeriya hocanın  efsane ekimleri var forumda seninki de öyle olur umarım.

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2017, 17:53:55 »
Hayırlı olsun hocam
Doğru tercih
Teşekkür ederim hocam bence de maddiyatı zorlayacam azcık son anda Hasan Akıldan döndüm .

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2017, 17:54:20 »
hayırlı olsun iyi seçim .zekeriya hocanın  efsane ekimleri var forumda seninki de öyle olur umarım.
Hocam bende teşekkür ederim senin de yardımların oldu.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2017, 18:14:57 »
hocam dr kula sitede ektirenlerin sonuclarına bir bak istersen tek te kim ektirmiş sayfa sayfa ekirtenlere bak ozelden temasa gec onlarla memnun olanda var olmayanda yakın arkadasım ektirdi gidicek olanlara soyle on ekimi ise gitmesinler kalın ekio dendi gecen biri dert yanıodu çıkmadı diye onu ilk bizim arkads grubu sitelerle tanıstırdı oykusu şu bir arkadasımız ektirdii akrabasında kalıo o sıra tvyi açıo drkul bir kanalda goruo ordan konusolar bizimkiler gidip ordan sitelere adı tasındı ektirenler oldu acele etmeyin sadece adı gecti dedik sonuclardan memnunuz ediler one taralı resimler koydular unuttum şimdi cocukların ismini herneyse beyler geriye tarayın koyun dedim koymadılar memnunuz ediler onelr kalındı geriye taransa ekim olcağı barizdi bir arkadasın arkadası ektirdi çıkmadı dedi şimdi baska yere ektirdi sonucları beklio ama son donem ii ekimleri olduğuda solenio memnun olanda var bunları soleyp moralini bozmak istemem ama boynumun borcu solemek değişti ii ekio diolar al gecen bir arkadas emnun değil bir arkadasta memnun siteden hani denegsiz ekimciler varya bir işi ii bir işi kotu sanırım ondan bu adam ektienelrle tek te temasa gec siteden ondan sonra kararını ver
saçları ekmeydi dersin

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 17 Ekim 2017, 18:32:22 »
hocam dr kula sitede ektirenlerin sonuclarına bir bak istersen tek te kim ektirmiş sayfa sayfa ekirtenlere bak ozelden temasa gec onlarla memnun olanda var olmayanda yakın arkadasım ektirdi gidicek olanlara soyle on ekimi ise gitmesinler kalın ekio dendi gecen biri dert yanıodu çıkmadı diye onu ilk bizim arkads grubu sitelerle tanıstırdı oykusu şu bir arkadasımız ektirdii akrabasında kalıo o sıra tvyi açıo drkul bir kanalda goruo ordan konusolar bizimkiler gidip ordan sitelere adı tasındı ektirenler oldu acele etmeyin sadece adı gecti dedik sonuclardan memnunuz ediler one taralı resimler koydular unuttum şimdi cocukların ismini herneyse beyler geriye tarayın koyun dedim koymadılar memnunuz ediler onelr kalındı geriye taransa ekim olcağı barizdi bir arkadasın arkadası ektirdi çıkmadı dedi şimdi baska yere ektirdi sonucları beklio ama son donem ii ekimleri olduğuda solenio memnun olanda var bunları soleyp moralini bozmak istemem ama boynumun borcu solemek değişti ii ekio diolar al gecen bir arkadas emnun değil bir arkadasta memnun siteden hani denegsiz ekimciler varya bir işi ii bir işi kotu sanırım ondan bu adam ektienelrle tek te temasa gec siteden ondan sonra kararını ver
Dostum kusura bakılacak bişey yok bunları söylemen benim için çok iyi oldu. Hocam ben 3 kişiyle iletişime geçtim, dökülme tipleri benle aynı. Çok iyi sonuçlar. Bide o hocam her doktor da risk var yapacak bişey yok . Riski en az olan tek doktor koray erdoğan o da malum fiyat politikası. Zekeriya Kul şuan seçeneklerimin arasın da en uygun olanıydı. Bide görüştüğüm insanlar da bende fikir oluşturdu.

akın Harman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Ekim 2017, 18:39:55 »
Değerli dostum kararın hayırlı olsun.Hasan Akıl dan son anda vazgeçtim yazmışsın özel bir nedeni varmı,bizi aydınlatırmısın

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 17 Ekim 2017, 18:42:56 »
ekimde önemli olan hocanın yüzdesi , hastanın saç kalitesi,hastanın beklentisi ve açıklığı..zekeriya kul son 1 2 yıldır yüzde olarak iyi yani 10 hastadan 1 inde  sorun oldu gördüğüm..o birlik kısmı da iyi araştırmak lazım sıkıntı hocada mı hastanın donörde mi  kan akışında mı vs bir çok etken olabilir....ama bkz forumda isim vermiyorum diğer yerlerin bütün ekimlerine kendinize yüzde çıkarın eğer yüksek bir oran başarılı çıkıyorsa o eken kişi başarılıdır..her hocanın bu sitede kötü ekimi mevcut hepsinin arayan bulur..muttalip hocanın yok bir tek onunda risk alıp 3000 4000 ektiğini görmedik zaten
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2017, 18:47:01 Gönderen: ruhi mücerret »

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 17 Ekim 2017, 18:43:15 »
Özel bir  nedeni yok hocam, daha tecrübesi olan birinde ektirmeye karar verdim ve bence zekeriya hoca bu konuda kücümsenmicek bi kalite de . Hasan bey de ekimleri şuana kadar çok iyi ama dediğim gibi risk almak istemeyişimden kaynaklanıyor. Teşekkür ederm bu arada.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 17 Ekim 2017, 18:56:31 »
iletişime gecip olumlu sonucları gorsuysen çok ii o zaman son donemleir ben pek bilmiom ruhi arkadasımız daha yakından takip edio oda 10da 1 diyorsa sorun o zaman son donem dr kul kendini geliştirdi diyenler haklı o zaman bende hayırlı olsun diyeyim
saçları ekmeydi dersin

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Ekim 2017, 18:59:07 »
iletişime gecip olumlu sonucları gorsuysen çok ii o zaman son donemleir ben pek bilmiom ruhi arkadasımız daha yakından takip edio oda 10da 1 diyorsa sorun o zaman son donem dr kul kendini geliştirdi diyenler haklı o zaman bende hayırlı olsun diyeyim
Çok teşekkür ederim dostum sağol.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Ekim 2017, 21:01:10 »
Hayırlı olsun kardeşim bnde zekeriya hocaya ektrdm inşallah güzel sonuçlar alırsın.

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 17 Ekim 2017, 21:02:32 »
Hayırlı olsun kardeşim bnde zekeriya hocaya ektrdm inşallah güzel sonuçlar alırsın.
Ne zaman ektirdin hocam hayırlı olsun sana da

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 18 Ekim 2017, 11:31:39 »
Uzun arastirnalrim sonucu diye girince konuya dedim herhalde sac dökülmesine çare buldu

Zekeriya kul demek daha az risk demek bu forumda da epey bir ekimi var iyi sonuçları olan
Inşallah her şey güzel olacak

Facebook Twitter Instagram