Gönderen Konu: Sakaldan göğüsten saç ekilmez mi  (Okunma sayısı 633 defa)

HEKTOR

• Hero Member
Sakaldan göğüsten saç ekilmez mi
« : 17 Şubat 2021, 19:12:15 »
Benim göğüs bir hayli kıllı sakallarım da gür .
Özellikle sakal altı boyun bölgesi .
Diyelim 4000 bin kafadan alsalar 500 sakaldan 500 de göğüsten olmaz mı d😀

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sakaldan göğüsten saç ekilmez mi
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2021, 21:01:10 »
Sakal o kadar gurse 1000 rahat alırlar . Göğüs kılı alan çok nadir doktor var ben önermiyorum . En son İlhan Serdaroğlu almıştı kendi hesabindan paylaşmıştı.  Bu arada İlhan Serdaroğlu ekimlerini beğenmiyorum daha önce bir üye İlhan Serdaroğlu reklamı mi yapıyorsun demişti . Sadece göğüs aldığını gördüm bakabilirsiniz .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2021, 21:04:30 »
Sakal o kadar gurse 1000 rahat alırlar . Göğüs kılı alan çok nadir doktor var ben önermiyorum . En son İlhan Serdaroğlu almıştı kendi hesabindan paylaşmıştı.  Bu arada İlhan Serdaroğlu ekimlerini beğenmiyorum daha önce bir üye İlhan Serdaroğlu reklamı mi yapıyorsun demişti . Sadece göğüs aldığını gördüm bakabilirsiniz .

Hayal Dr Koray Erdoğan ://// ama a
Para yok .
Serkan aygin çok güzel geliyor bana

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2021, 21:06:48 »
Boyundakiler ile olmaz, ufak beyaz noktalar kalıyor alım bölgesinde, kötü gözükür, ancak boyunda kıl varsa sakalda kesin gürdür, güzel greft sayısı çıkar.

Göğüs kılları belli biyere kadar uzar, ben görmedim ki göğüsden ektiler saç formunu alıp uzadı diyen. Yine beyaz noktalar belli olacaktır ancak bunları yok etmek mümkün mü bilemiyorum.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2021, 21:07:37 »
Örnek var mı forumda nası gözüküyor merak ettim?

Facebook Twitter Instagram