Gönderen Konu: Göğüsten ekim yaptıranlar Bilgilendirebilr mi  (Okunma sayısı 965 defa)

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
Ynt: Göğüsten ekim yaptıranlar Bilgilendirebilr mi
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2020, 15:14:59 »
Bende merak ediyorum, şayet göğüsten alınıp, ekilenler dökülmüyorsa, Türk erkekleri için bulunmaz bir hazine olur bence göğs bölgesi..  Hatta benim kollarda çok fazla kıl var..  koldanda olur mu acaba ;D

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2020, 15:51:46 »
 vucudun her yerindeki kıl vucudun her yerine nakledilebilir.genitalden bile yaptıran var.bazı kıllar gec uzuyor falan diyorlar şu bu mat oluyor diyorlar falan gogus ekimi resmi gormuştum saçlar biraz kadayıf gibiydi ama sorunsuzdu bence.kıl geldiği bolgedeki kadar yasar diye dusunuyorum
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mahirk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2020, 17:14:57 »
Kıl 4 sene içinde aynı saç kılı kalınlığına ulaşıyormuş .bölgedeki saçların aldığı kan kadar beslendiği için. Ama kök zayıfsa 1 sene sonra dökülme ihtimali var. Yani kökün kalitesiyle alakalıymış

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Aralık 2020, 17:21:23 »
valla gögüs olayını ben de cok merak ediyorum cunku benim göğüs donor alanı felaket seviyede :)
çok sık 2li kök görüyorum. belki ensede yoktur o kadar ikili kök :D
keşke dökülmese de ince kalsa ben razıyım. sonucta dökülmeme garantisi olsa komple göğsü ektirir yoğun bi görünüm elde edebilirdik.

Hakan Çak?r

• Full Member
« Yanıtla #5 : 06 Aralık 2020, 15:49:26 »
Gogus kili zayif ya cekince bile hemen ele geliyor kokleri sac kili gibi degil bence cok saglikli olmaz diye dusunuyorum.En saglam kil aslinda apis arasindaki kil :) sac gibi saglam ve daha kalin :)

Mahirk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 06 Aralık 2020, 16:41:48 »
Apış arasındakini denesen bile kardeş bilgilnedirme bizi boş ver :)

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 06 Aralık 2020, 16:48:50 »
Vücuddaki kıl köklerinin bölgesine göre uzama hızı, boyu, kalitesi, yenilenme döngüsü farklıdır, mantıken evet istediğiniz yerden istediğiniz yere kıl kökü taşınabilir ancak sadece ense ve sakaldaki kılların döngüsü kadar olmaz, ense ve sakal hariç diğer kıl kökleri sürekli dökülüp tekrar çıkar. Kaş, kirpik gibi düşünün, uzama zamanı biyere kadardır ve öyle kalır.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 06 Aralık 2020, 17:44:35 »
Benim bildiğim amerikalı siyahı bir doktor var sakal,gögüs ne varsa kullanıyor .
Geçenlerde youtubeda görmüştüm işlemin ismi bht yani vücut kıllarından saç ekimi.
Adamın adı dr umar gerçekmi bilmiyorum ama adam videolara göre harikalar yaratıyor.

Facebook Twitter Instagram