Gönderen Konu: Saçlarınız Sıkken Kellere ve saçı seyrekler Bakış açınız  (Okunma sayısı 791 defa)

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Şahsen benim saçlarım sıkken etrafımda kel saçı seyrek arkadaşlarım vardı lakin hiç bir zaman gözüme gelmezdi dalga veyada herhangi bir kötü görüşüm yoktu sadece bir kere birinden çok gıcık oluyordum onun saçıyla ilgili yüzüne degil seyrek saçını s.. demiştim allah banda verdi sfjjdfsjh lakin benim saçım sıkken hiç kellere kel olarak böyle bir eksiklik içinde görmüyordum  ve kelleşmeye başlayınca kellerin saçı varmış gibi gelmeye başladı  garip bir şekil aa bunun saçı varmış felan demeye başladım :D :D Sizin görüşleriniz nasıldı kel ve seyrek saçlılara bakış açınız

emekli kel

• Hero Member
 böyle olcağına insan ölsün derdim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Çok radikal çözüm olmuş emekli.. hem vicdanlı hemde çok pratiksin

DmitriAhmedov

• Sr. Member
😂😂 Genel olarak böyle mesela adam 35 yaşında yüzbaşı kel diğeri 35 yaşında boş gezen bir tip hangisine daha böyle şey kabiyordunuz ben hep statüye önem verirdim yani yüzü gözü saçı hiç takilmazdım
  • Yaşınız 25

heycorcverseneborc

• Full Member
Arti veya eksi bir durum yoktu benim icin

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
Saçım dökülmüyoken tabi saçla ilgili hiçbir şey bilmiyodum. O zaman nw 5 ler bile bana kel olarak gelmiyodu. Birini kel diye tanımlamak için tamamen saçının olmaması gerekiyodu aklımda. Şuan düşününce çok garip geliyo tabi..

Snowly12

• Hero Member
Valla norwood 5+ adamin sadece enseyi ve yanlari uzatip gezdigini gorunce tiksiniyorum. Ustteki killari 10-15 cimbiz darbesiyle alasim geliyor. Ama sacini komple kazitan bir adam gordugumde ne pozitif ne de negatif bir gorusum olmuyor.

Yasinda cok etkisi var 35+ birini seyrek sacli gorsemde cok birsey olmuyor fakat 20 yasinda sacina sekil veremeyecek kisileri gorunce neden kazitmiyorsun diyorum icimden
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Valla norwood 5+ adamin sadece enseyi ve yanlari uzatip gezdigini gorunce tiksiniyorum. Ustteki killari 10-15 cimbiz darbesiyle alasim geliyor. Ama sacini komple kazitan bir adam gordugumde ne pozitif ne de negatif bir gorusum olmuyor.

Yasinda cok etkisi var 35+ birini seyrek sacli gorsemde cok birsey olmuyor fakat 20 yasinda sacina sekil veremeyecek kisileri gorunce neden kazitmiyorsun diyorum icimden
Bende buna çok şey ediyordum hep diyordum o saçla gezecegine git adam gibi 3 vur ki millet mal mal saçını incelemesin diyordum arkadaşlara çünkü seyrek bir saça şekil verince seyrek dediğim çok seyrek çok sırıtıyor ha 3 numara ondan güzel olur olmaz lakin milletin saçma sapan laflarindan sıyrılır efendi gibi kelim dersin ki ben aynende öyle yapıyorum hatta gelen giden niye böyle yapiyosun diyor kardeş şekil almıyor bişey olmuyor diyorum yok varken kullan yok işte aq şekil veremedigin sürekli dökülen strese sokan saçı napayım
  • Yaşınız 25

Snowly12

• Hero Member
Bende buna çok şey ediyordum hep diyordum o saçla gezecegine git adam gibi 3 vur ki millet mal mal saçını incelemesin diyordum arkadaşlara çünkü seyrek bir saça şekil verince seyrek dediğim çok seyrek çok sırıtıyor ha 3 numara ondan güzel olur olmaz lakin milletin saçma sapan laflarindan sıyrılır efendi gibi kelim dersin ki ben aynende öyle yapıyorum hatta gelen giden niye böyle yapiyosun diyor kardeş şekil almıyor bişey olmuyor diyorum yok varken kullan yok işte aq şekil veremedigin sürekli dökülen strese sokan saçı napayım

Tabi ki katiliyorum. Kelsen kelligi kabul edeceksen bu kadar basit. Uzun kullaninca milletin eline seni incitmesi, hor gormesi icin bir nevi silah vermis oluyorsun. Turk insani olarak bir Benjamin Franklin degilizki o horseshoe stilini kaldiralim.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Facebook Twitter Instagram