Gönderen Konu: Saçlarınız Seyrek duruyor :(  (Okunma sayısı 2651 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saçlarınız Seyrek duruyor :(
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2022, 03:24:39 »
Senin kide berbat olur bencr ektirme
Global Moderator

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #2 : 28 Ekim 2022, 16:20:32 »
Abi bazıları iyi işte umutlandıran o

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #3 : 28 Ekim 2022, 17:02:29 »
Şimdi bunları söylemek için ciddi ciddi konu mu açtın? Komik desem değil, ektirme sen o zaman kardeş bu kadar korkuyorsan. Hamama giren terler.

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #4 : 28 Ekim 2022, 17:33:22 »
Şimdi bunları söylemek için ciddi ciddi konu mu açtın? Komik desem değil, ektirme sen o zaman kardeş bu kadar korkuyorsan. Hamama giren terler.
Polyannacılık oynamayın paranıza yazık gördüğümü söyledim. Herkeste iyi olan bi olay değil umut vermeyin millete boşu boşuna

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2022, 19:59:51 »
Polyannacılık oynamayın paranıza yazık gördüğümü söyledim. Herkeste iyi olan bi olay değil umut vermeyin millete boşu boşuna

Sen kendi tecrübelerinden yola çıkıp bir çıkarım yapıyorsan biz de kendi tecrübelerimizden yola çıkıyoruz. Ahanda resimli kanıtı da burada. Benim önler ekim.

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #6 : 31 Ekim 2022, 20:05:57 »
Sen kendi tecrübelerinden yola çıkıp bir çıkarım yapıyorsan biz de kendi tecrübelerimizden yola çıkıyoruz. Ahanda resimli kanıtı da burada. Benim önler ekim.
Maşallah ama işte herkeste böyle değil her şeye rağmen şansımı deneyeceğim.

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #7 : 31 Ekim 2022, 20:12:43 »
Maşallah ama işte herkeste böyle değil her şeye rağmen şansımı deneyeceğim.

Teşekkürler. Tabii ki herkes çok iyi bir sonuç alamıyor maalesef ama kesinlikle denemeye değer.

vidci1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 09 Kasım 2022, 12:53:06 »
Gayet doğru bi noktaya değinmiş arkadaş ne var ki bunda. Burda  alınganlık trip yapacağınıza bilginizi paylaşın. Saç ekim merkezinde mi çalışıyosun arkadaş  ;D

Saç ekiminde santimetre kareye düşen sınır malesef kiminin doğal yoğunluğunun 3/2si kimininkinin yarısı. Böyle bir sınır var. Çok sık ekince mortalite düşüyormuş yeterli besleyecek damar oluşmuyormuş böyle deniyor.

fotoğraf ve videolarda uzkatan zum yapıyorlar genelde bu da arkadaki greftleri daha yakın gösterdiği için daha sık görünüyor.

Yukarda resim koyan arkadaş güldürmesin lütfen   ;D hem fotonun konuyla uzaktan yakından bi ilgisi yok. Saç çizgisi göstermemiş hem de bi kere bu arkadaş değerlendirme dışıdır. Çünkü kıvırcık saçlılar ve bu tip saçı olan zencilerde falan korkunç bi coverage avantajı oluyo seyrek de olsa saç her tarafı kapatıyor toppik gibi.

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #9 : 09 Kasım 2022, 14:24:47 »
Ne tripi arkadaşım sen iyi değilsin herhalde... neyse o konuyu ben bilemem tabii konu su, be n kendim yaşadığım ekimi ve sonrasını yani tecrübelerimi paylaştım... Bende çok güldüm sac ekimi merkez falan demişsin, ac bak siteyi Lana1900 nickiyle sac ekimi konusu var mi yok mu. Zoom falan ben anlamam o işlerden, yapan vardır neler yapıyorlar sonuçta. Son olarak ben kıvırcık şaclıysam ve dolayısıyla kapaticilik fazla oluyorsa tecrübemi paylaşmayayım mi yani? Dediğinin mantıki çıkarımi budur. Bir de sana bir tavsiye kavramların Türkçe karşılıklarını kullan. Öyle Ingilizce yazınca pekte havalı olmuyor... Anlayan her türlü anlar cunku.

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #10 : 09 Kasım 2022, 14:31:20 »
Ben neye cevap yazmışım, arkadaş demiş ki Bir kisminizin sacları berbat duruyor, ben de diyorum ki, burası zaten tarafsız bir forum iyiye iyi kötüye kotu deniyor. Yani insanların ekimi kotu de olabilir, bunun söylenme şekli böyle mi olmalı? Dogrucu Davudsun madem o kadar, bunları da soyleseydin.

Bıraktı

• Full Member
« Yanıtla #11 : 21 Şubat 2023, 22:35:07 »
Gayet doğru bi noktaya değinmiş arkadaş ne var ki bunda. Burda  alınganlık trip yapacağınıza bilginizi paylaşın. Saç ekim merkezinde mi çalışıyosun arkadaş  ;D

Saç ekiminde santimetre kareye düşen sınır malesef kiminin doğal yoğunluğunun 3/2si kimininkinin yarısı. Böyle bir sınır var. Çok sık ekince mortalite düşüyormuş yeterli besleyecek damar oluşmuyormuş böyle deniyor.

fotoğraf ve videolarda uzkatan zum yapıyorlar genelde bu da arkadaki greftleri daha yakın gösterdiği için daha sık görünüyor.

Yukarda resim koyan arkadaş güldürmesin lütfen   ;D hem fotonun konuyla uzaktan yakından bi ilgisi yok. Saç çizgisi göstermemiş hem de bi kere bu arkadaş değerlendirme dışıdır. Çünkü kıvırcık saçlılar ve bu tip saçı olan zencilerde falan korkunç bi coverage avantajı oluyo seyrek de olsa saç her tarafı kapatıyor toppik gibi.
+1

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 01 Mart 2023, 03:11:34 »
Bu forumun trollu sen misin
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #13 : 01 Mart 2023, 12:48:42 »
Bir şey söyleyeyim. Şimdi ben buradaki arkadaşları tanımam, bilmem. Sac ektirmeden önce bu forum Allahtan karşıma cıktı da kendimi bir kasaba emanet etmedim. Bir borç olarak ektirip olumlu sonuç aldıktan sonra geldim hem forumu kuranlara, foruma emeği geçen arkadaşlara teşekkür ettim. Hatta o süreçte araştırdığım konuları ve edindiğim bilgileri diğer arkadaşlarla da paylaştım. Yani benim işim gücüm yok, gelicem buraya hiç tanımadığım insanlarla uğraşacam öyle mi? Konuyu açan arkadaşa da dedim hani öyle sac ekiminde herkes kötü sonuç alacak diye bir şey yok. Bir nevi yanlış anlasilmayi duzelttim, konuyu yeni araştıran arkadaşlar için.Bu hazi arkadaşları niye bu kadar rahatsız etti anlayamadım.Ama olabilir tabii,bazen  insanların ne düşündüğünü bilebilmek ve anlayabilmek mümkün değil. Konu netlessin diye yazdım.

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 08 Mart 2023, 18:31:07 »
Bir şey söyleyeyim. Şimdi ben buradaki arkadaşları tanımam, bilmem. Sac ektirmeden önce bu forum Allahtan karşıma cıktı da kendimi bir kasaba emanet etmedim. Bir borç olarak ektirip olumlu sonuç aldıktan sonra geldim hem forumu kuranlara, foruma emeği geçen arkadaşlara teşekkür ettim. Hatta o süreçte araştırdığım konuları ve edindiğim bilgileri diğer arkadaşlarla da paylaştım. Yani benim işim gücüm yok, gelicem buraya hiç tanımadığım insanlarla uğraşacam öyle mi? Konuyu açan arkadaşa da dedim hani öyle sac ekiminde herkes kötü sonuç alacak diye bir şey yok. Bir nevi yanlış anlasilmayi duzelttim, konuyu yeni araştıran arkadaşlar için.Bu hazi arkadaşları niye bu kadar rahatsız etti anlayamadım.Ama olabilir tabii,bazen  insanların ne düşündüğünü bilebilmek ve anlayabilmek mümkün değil. Konu netlessin diye yazdım.
Abi maşşalah bobmarley Faruk karakteri vardı ya onun gibi saçlar.

Facebook Twitter Instagram