Gönderen Konu: saçlarım neden bu kadar seyrek duruyor ?  (Okunma sayısı 1432 defa)

UMERIS

• Jr. Member
  • **
Ynt: saçlarım neden bu kadar seyrek duruyor ?
« Yanıtla #1 : 19 Kasım 2022, 18:34:03 »
bir de böyle çektim

XkralTr89

• Full Member
« Yanıtla #2 : 19 Kasım 2022, 18:45:58 »
Benimde kısayken böle

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2022, 19:06:33 »
Fotograf çekerken saçlar biraz farklı çıkar saçların iyi durumda dökülme oluyor mu?
Global Moderator

UMERIS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2022, 19:17:20 »
Fotograf çekerken saçlar biraz farklı çıkar saçların iyi durumda dökülme oluyor mu?

abi biliyorsundur daha önce de konuşmuştuk. saçlarım dökülüyor evet tabi ama eskisi kadar değil artık. şuan kepeklenme var saçlarımda onun içinde geçen konu açtığımda demiştim betasalic kullanıyorum. doktor verdiğinde kullanamamıştım uzundu saçlarım. Benim anlamadığım, saçlarımın her yeri seyrek duruyor fotoğraflarda, böyle bir şey mümkün mü ? sanki topluca tüm kafam kelleşiyor. Hal böyle olunca da üzülüyorum. saçlarımın çıkış şekli dik olduğundan olabilir demişti biri, ya burdandı ya da dışardan biri, tam hatırlamıyorum. cildiyeye gidicem ona da randevu alamıyorum. bu sene bitmeden kök hücre tedavisi yaptırmayı planlıyorum, çok yakın bir abim yaptırıyor şuan ve babasından duyduğuma göre eskiden gördüğü seyreklikler gitmiş daha 1 ay anca olmasına rağmen. sen ne düşünüyorsun abi saçlarım ne durumda

UMERIS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 19 Kasım 2022, 19:19:19 »
Benimde kısayken böle

abi benim uzunken de yine ön taraflardan dibi gözüküyor gibiydi, bugüne kadar bu fotolardaki gibi bir şey hiç farketmedim ama bugün niyeyse gözüme çarptı ve endişelendim. çok fazla özgüvenim düşebiliyor böyle şeylerde.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Kasım 2022, 19:45:39 »
abi biliyorsundur daha önce de konuşmuştuk. saçlarım dökülüyor evet tabi ama eskisi kadar değil artık. şuan kepeklenme var saçlarımda onun içinde geçen konu açtığımda demiştim betasalic kullanıyorum. doktor verdiğinde kullanamamıştım uzundu saçlarım. Benim anlamadığım, saçlarımın her yeri seyrek duruyor fotoğraflarda, böyle bir şey mümkün mü ? sanki topluca tüm kafam kelleşiyor. Hal böyle olunca da üzülüyorum. saçlarımın çıkış şekli dik olduğundan olabilir demişti biri, ya burdandı ya da dışardan biri, tam hatırlamıyorum. cildiyeye gidicem ona da randevu alamıyorum. bu sene bitmeden kök hücre tedavisi yaptırmayı planlıyorum, çok yakın bir abim yaptırıyor şuan ve babasından duyduğuma göre eskiden gördüğü seyreklikler gitmiş daha 1 ay anca olmasına rağmen. sen ne düşünüyorsun abi saçlarım ne durumda

Yani üzülcek bir şey yok ışık altında foto çekersen yansır seyrek durur
Şimdilik saçların güzel hayatın tanını çıkart
Global Moderator

gallagher

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 24 Kasım 2022, 10:40:13 »
Aynı durumu bende yaşadım. Uzayınca o sorun ortadan kalkıyor

XkralTr89

• Full Member
« Yanıtla #8 : 24 Kasım 2022, 11:43:23 »
abi benim uzunken de yine ön taraflardan dibi gözüküyor gibiydi, bugüne kadar bu fotolardaki gibi bir şey hiç farketmedim ama bugün niyeyse gözüme çarptı ve endişelendim. çok fazla özgüvenim düşebiliyor böyle şeylerde.
uzayınca düzelir

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #9 : 24 Kasım 2022, 16:19:38 »
masajı ihmal etme her aklına geldiğinde saç derinin her yerini ovala
kan akışının hızlı olması ve kireçlenmeyi önlemek önemli şeyler

melih5434

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 24 Kasım 2022, 16:27:44 »
masajı ihmal etme her aklına geldiğinde saç derinin her yerini ovala
kan akışının hızlı olması ve kireçlenmeyi önlemek önemli şeyler
bu ovalamayi nasil yapiyoruz bi teknigi var mi youtubeda falan? bide dermaroller kullaniyorum bende kullanimdan sonra sac koklerinde aci kasinti normal midir

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #11 : 24 Kasım 2022, 17:20:41 »
bu ovalamayi nasil yapiyoruz bi teknigi var mi youtubeda falan? bide dermaroller kullaniyorum bende kullanimdan sonra sac koklerinde aci kasinti normal midir

https://www.trendyol.com/poni/silikon-sac-derisine-masaj-yapan-sampuan-taragi-sac-bakim-fircasi-p-190621650?boutiqueId=61&merchantId=730363&storefrontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true&tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:non-bu_t:pla_standard_shopping_all&gclid=CjwKCAiAyfybBhBKEiwAgtB7frGS6WPTAZtYqBsGWVWMox7oXWpdZUQeS8zxhjZAAJwo4THNGNK8CxoCzGMQAvD_BwE

bu aleti al saç derine bastırıp dairesel şekilde ovala.
dermaroller kullanınca kızarması,acıması normal.haftada 1 yap ama kanatmamaya özen göster.mikrop kapabilir

Facebook Twitter Instagram