Gönderen Konu: Saçınız 1 numarayken ve arkaya tararken nasıl duruyor?  (Okunma sayısı 1014 defa)

Blue

• Full Member
Benim gibi saç sorunu yaşayanların sanırım 1 numara yapmaması lazım :D Tepede tüyleşmiş 100lerce belki 1000+ saçtan dolayı fotolarda seyreklik belli oluyor saç şuanda yarım santim uzunluğu
Uzayınca çok iyi kararma oluyor ama uzayıncada her model uygun olmuyor. Berber gitti bana sormadan arkaya taramıştı saçlar en son uzunken(bu model zaten bana hiç yakışmıyor) tepede ortada seyreklik belli oluyordu fotolarda

Halbuki önler çok gür benim ve önleri yana yatırınca saçlar 5-6cm iken enaz, tepe ortası ve arkalar falan da düz durunca süper bir model oluyor ve seyreklik de neredeyse hiç belli olmuyor

Siz ne yapıyorsunuz saçınızdaki sorun için nasıl model yapıyorsunuz?

thekooks

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saçınız 1 numarayken ve arkaya tararken nasıl duruyor?
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2020, 14:12:23 »
Saçlarınızı uzatıp arkaya doğru atma imkanınız varsa kötü duracağını sanmıyorum. Tepe bölgesindeki açıklığı çok rahat kapatır ama ekilen saçta nasıl durur onu bilemeyeceğim. Saçı kaldırmak, yana atmak ekilen saçlardaki açıkları maalesef tam olarak kapatmaz. Dediğiniz gibi önlerde çok sorun yoksa arkaya atılabilir.

Blue

• Full Member
Ynt: Saçınız 1 numarayken ve arkaya tararken nasıl duruyor?
« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2020, 12:11:22 »
Saçlarınızı uzatıp arkaya doğru atma imkanınız varsa kötü duracağını sanmıyorum. Tepe bölgesindeki açıklığı çok rahat kapatır ama ekilen saçta nasıl durur onu bilemeyeceğim. Saçı kaldırmak, yana atmak ekilen saçlardaki açıkları maalesef tam olarak kapatmaz. Dediğiniz gibi önlerde çok sorun yoksa arkaya atılabilir.

Dediğinin tam tersi durum. Saçları arkaya doğru tarayınca tepe ortadaki seyreklik çok belli oluyor fotolarda

Önler gür olduğu için önlerde ise istediğim gibi şekil verebiliyorum yana yatırarak, tepe ortasıda düz olunca iyi kapatıyor seyrekliği

Saç sorunu olanlar bunları düşünsün

Facebook Twitter Instagram