Gönderen Konu: Dünyaca ünlü boksör Flody Mayweather'in saç sakal ekimi  (Okunma sayısı 1207 defa)

akaki akayiyevic

• Yeni üye
  • *
Floyd Mayweather, bu açıklığa rağmen inanılmaz bir sonuç almış. üstüne iyi de bir sakal ekimi yaptırmış. kendisinde, bu operasyonu gerçekleştirmek için yeterli dönor alanın olduğuna ihtimal vermiyorum.

Acaba bu kadar zengin bir adam, başka bir insanın saç greftlerini parayla satın alıp, bu şekilde mi operasyon geçirdi diye düşünmeden edemiyorum. bilmiyorum düşüncem çok mu saçma oldu.. :)

Forumdakilerin bu konuda fikirlerini merak ediyorum..

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: Dünyaca ünlü boksör Flody Mayweather'in saç sakal ekimi
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2021, 19:09:23 »
scalpa kıl görüntüsü veriyorlar ya ona benziyor, emin misin ekim olduğuna

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2021, 19:34:17 »
 baskasından greft alma ihtimali yok.sadece tek yumurta ikizleri birbirine greft verebilir.eskiden alınan saçı çoğaltıp ekiyorlardı deri kanseri yapıyor denildi.tutmadı yontem.ya hep kazıdığı için kel sanılıyordu ektirmedi yada kazıyorda ama sorunlu alanı azdı ekildi
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2021, 19:37:33 »
baskasından greft alma ihtimali yok.sadece tek yumurta ikizleri birbirine greft verebilir.eskiden alınan saçı çoğaltıp ekiyorlardı deri kanseri yapıyor denildi.tutmadı yontem.ya hep kazıdığı için kel sanılıyordu ektirmedi yada kazıyorda ama sorunlu alanı azdı ekildi
gayette baskasindan ekim yapilabiliyor sadece hayati birsey olmadigi icin organ nakli  telaşina girmiyor hicbir yer muthis paralara yapipabilir

akaki akayiyevic

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2021, 20:04:26 »
scalpa kıl görüntüsü veriyorlar ya ona benziyor, emin misin ekim olduğuna
saç ekimi oldugu, 2.fotoda net olarak belli oluyor hocam.. fotografı da kendisi instagram hesabında  paylaşmıştı.

Distrofik

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Şubat 2021, 20:38:33 »
gayette baskasindan ekim yapilabiliyor sadece hayati birsey olmadigi icin organ nakli  telaşina girmiyor hicbir yer muthis paralara yapipabilir
Bir saç için kimsenin hayatı boyunca immünsüpresan kullanmak isteyeceğini sanmıyorum.

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 19 Şubat 2021, 20:56:02 »
Bir saç için kimsenin hayatı boyunca immünsüpresan kullanmak isteyeceğini sanmıyorum.
sadece bu forumda bile 1000 kisi bulabilirsin emin ol vucudune östrojen alanlar var saç için cinsiyetini bile riske edenler var

ENO7

• Full Member
« Yanıtla #7 : 19 Şubat 2021, 22:09:53 »
;)

Facebook Twitter Instagram