Gönderen Konu: 20.01.2021 Ankara Naturel Hair Saç Ekim Merkezi / 4500 greft ekimim  (Okunma sayısı 7714 defa)

Eg

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar merhaba. 20.01.2021 tarihinde Ankara Naturel Hair saç ekim merkezinde 4500 greft ekim yapıldı. 25 yaşındayım. Düzenli olarak fotoğraf çekemedim kusura bakmayın elimde olanları yükleyeceğim. Yorumlarınızı bekliyorum. Şu an kullandığım vitaminler xpecia, solgar b-complex, solgar omega-3, ocean c vitamini, venatura a vitamini, ocean D3K2 vitamini, 3 günde bir ocean extramag. Ayrıca sabahları aç karnına bir çay bardağının çeyreği kadar el yapımı sirke, çörek otu yağı(tablet), bir kaşık zeytinyağı ve bir kaşık yine el yapımı pekmez ve lipozone b12 alıyorum. Belki bu vitaminler size çok fazla gelebilir, karaciğere fazla yükleniyosun ya da abartıyosun diyenler olabilir ama ben bunları zaten diyetisyenimin önerisiyle kullanıyorum. Düzenli olarak kan tahlili veriyorum yani herhangi bir sorun yok. Ayrıca beslenmeme çok dikkat ediyorum. Kesinlikle çok yağlı ve tuzlu yemekler yemiyorum. Sigara ve alkol kullanmıyorum. Protein ve sebze ağırlıklı besleniyorum. Ayrıca günlük en az 3.5 lt su tüketiyorum. Şok dökülmem 17.günde başladı ve yaklaşık bir hafta sürdü. 24.günde tam olarak bitti diyebilirim. Şimdi yıkamalarda tek tük geliyo o da bi elin parmağını geçmez. 26.günümden itibaren proscar 1/4 ve alopexy(sabah 5, akşam 5) kullanmaya başladım. Şampuan hala sebamed kullanıyorum. Sebamed bitmeden şampuanımı değiştirmicem. Bittikten sonra Maximilian Keratin şampuanına başlıcam. Prp henüz yaptırmadım 35.günümde yaptırcam. Açıklık baya geniş olduğu için önlerde sık arkaya doğru biraz daha seyreltilerek yapılan bir ekim oldu. Tepe noktasına hiç dokunmadık ikinci seansa bıraktık. Ben ekimimden memnunum. Sizler de yorum yaparsanız veya sormak istediklerinizi sorarsanız sevinirim.

Eg

• Jr. Member
  • **
Ekimden hemen sonraki durum buydu
  • Ekim Tarihi: 20.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Natural Hair Ankara
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 25

Eg

• Jr. Member
  • **
İlk yıkama sonrası
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 25

Eg

• Jr. Member
  • **
Kabuk dökümü öncesi
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 25

Eg

• Jr. Member
  • **
Kabuk dökümü sonrası. Önde gözüken büyük kabuklar ilk yıkamada dökülmedi ama ikinci yıkamada hepsi döküldü
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 25

Eg

• Jr. Member
  • **
Şok dökülme öncesi
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 25

Eg

• Jr. Member
  • **
Şokun başladığı ilk günler
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 25

Eg

• Jr. Member
  • **
Ve son olarak güncel halim. Bugün tam 1.ayım. Şok dökülmem bitti
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 25

Eg

• Jr. Member
  • **
Yorum yapsanız mutlu olurum
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 25

Fatih Kandemir

• Full Member
Kardeşim öncelikle ekimin hayırlı olsun umarım tatmin edecek bi sonuç alırsın.
Şok dokulmen  hızlı olmuş takviye olarak ne kullanıyorsunuz ?

Eg

• Jr. Member
  • **
Çok teşekkür ederim. Yukarda yazmıştım ama tekrar yazayım. Xpecia, solgar b-complex, solgar omega-3, ocean c vitamini, venatura a vitamini, ocean D3K2 vitamini, 3 günde bir ocean extramag. Ayrıca sabahları aç karnına bir çay bardağının çeyreği kadar el yapımı sirke, çörek otu yağı(tablet), bir kaşık zeytinyağı ve bir kaşık yine el yapımı pekmez ve lipozone b12 alıyorum. Ayrıca proscar 1/4 ve aloxepy sabah 5, akşam 5 olmak üzere kullanıyorum.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 25

Eg

• Jr. Member
  • **
Kardeşim öncelikle ekimin hayırlı olsun umarım tatmin edecek bi sonuç alırsın.
Şok dokulmen  hızlı olmuş takviye olarak ne kullanıyorsunuz ?
Çok teşekkür ederim. Yukarda yazmıştım ama tekrar yazayım. Xpecia, solgar b-complex, solgar omega-3, ocean c vitamini, venatura a vitamini, ocean D3K2 vitamini, 3 günde bir ocean extramag. Ayrıca sabahları aç karnına bir çay bardağının çeyreği kadar el yapımı sirke, çörek otu yağı(tablet), bir kaşık zeytinyağı ve bir kaşık yine el yapımı pekmez ve lipozone b12 alıyorum. Ayrıca proscar 1/4 ve aloxepy sabah 5, akşam 5 olmak üzere kullanıyorum.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 25

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekim öncesi resimlerinizi de açtığınız konuya eklermisiniz?
Global Moderator

Eg

• Jr. Member
  • **
Ekim öncesi resimlerinizi de açtığınız konuya eklermisiniz?
Maalesef hocam hemen ekim öncesi fotoğraflar elimde yok ama ekim merkezinden isteyeceğim eğer atarlarsa yüklerim. Ama ilk paylaştığım fotoğraflar ekimden hemen bir gün önce çektiğim fotoğraflar
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 25

Ankarakel

• Ekim sürecim
  • Full Member
    • Ekim konum
Hocam bir de ekim tarihini düzeltir misin? 2020 görünüyor ama galiba 2021de ekim yapılmış.
Ekim sürecimi buradan görebilirsiniz

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16799.0

Facebook Twitter Instagram