Gönderen Konu: 06.04.2021 / Lale Saç Ekim Merkezi ( İstanbul) /4500 greft/ Yaş 24  (Okunma sayısı 2368 defa)

Paracelcus

• Yeni üye
  • *
Merhabalar, 2 aydır saç ektirmek için araştırma yapıyordum, kafada ön ve arka bölgede açıklığımdan rahatsız olduğumdan dolayı saç ektirmeye karar verdim. Genç olmama rağmen saçlarımın bu kadar hızlı dökülmesi beni şaşırttı açıkçası ve nihayet araştırmaya koyuldum. Başta endişelerim ''saçlarım ekimden sonra dökülmeye devam eder mi? '' üzerineydi ama sonradan bunu ikinci bir seans yaptırırım belki düşüncesiyle boşverdim çünkü görüntü rahatsız ediyordu ve acilen çözüm bulmam lazımdı. Ankarada ikamet ettiğim için orda bir kaç araştırma yaptım.
 Metlana saç ekim merkeziyle görüştüm, bana 3100 greft gerektiğini söylediler sonrasında birkaç klinikle daha görüştüm ama Ankarada pek de alternatif yok açıkçası. Sonrasında İstanbulda araştırmaya başladım.
Lale saç ekim merkezi referansla bulduğum biryerdi o açıdan gönlüm rahat sizlere de referansla yaptırmanızı tavsiye ederim çünkü merdivenaltı birçok yer var. Şartlar steril mi uygulayıcılar uzman mı bence çok önemli kriterler. Öncelikle google yorumlar biraz fikir veriyor ama puandan çok yorum sayısı daha önemli bence (puanı da iyiydi). Böyle yerlerin internet sitelerinin kurumsallığı da ayrıca fikir verebilir .
Muayeneye gittiğimde bana maksimum greftle çalıştıklarını açıklığımın tek seans ile kapatılacağını söylediler. Ben de estetiğin benim için önemli olduğunu ve onlar da bu saçların ön çizgisi ve açılarına dikkat ettiklerini söylediler. Bana uygun geldi ve anlaştık..
İşlem 8 saat civarı sürdü beni yordu baya açıkçası. ön bölgelere ve tepe bölgesine ekim yapıldı.
 Bu arada ben hekimim, steril olmayan ortamlarda kesinlikle kendinize işlem yaptırmayın, en öncelikle buna bakmanızı tavsiye ederim...
Saç ekim öncesi ve sonrası fotoğrafları paylaşıyorum. İlerleyen zamanlarda fotoğrafları güncelleyeceğim. Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum..

Cihandoğan

• Hero Member
Hayırlı olsun ama çok başarılı bir planlama ve ekim gibi görünmüyor hocam yazılarınız ekimden daha güzel diyebilirim.

Google yorumlarına göre ekim yaptırdıysan biraz bu konuda bilgisizsiz anlasılan.

Formu ekim öncesi araştırdınız mı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekiminiz google yorumlarına göre saç ektirilmez hocam.
Planlamanız daha iyi olabilirmiş açıklığınızı tek seansta kapatacak bir ekim değil bu geriye doğru çok seyrek bir ekim daha gerekicek umarım donörü doğru kullanmışlardır ekiminizi seans planlanması daha doğru olurdu ön çizgi de daha estetik olabilirmiş umarım memnun kalırsınız.
Global Moderator

Paracelcus

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun ama çok başarılı bir planlama ve ekim gibi görünmüyor hocam yazılarınız ekimden daha güzel diyebilirim.

Google yorumlarına göre ekim yaptırdıysan biraz bu konuda bilgisizsiz anlasılan.

Formu ekim öncesi araştırdınız mı?
Forumdan araştırdım aslında genel bi bilgim oldu, sonrasında buraya yaptırıp memnun olan birkaç arkadaşım vardı onların sayesinde buldum bu merkezi. Google yorumlar olayı da en azından saçma sapan sahte biyer olmadığını anlamak yani işinin profesyonelliğine kanıt değil tabi ki. İnşallah sonu güzel olur hocam. 

Paracelcus

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun saç ekiminiz google yorumlarına göre saç ektirilmez hocam.
Planlamanız daha iyi olabilirmiş açıklığınızı tek seansta kapatacak bir ekim değil bu geriye doğru çok seyrek bir ekim daha gerekicek umarım donörü doğru kullanmışlardır ekiminizi seans planlanması daha doğru olurdu ön çizgi de daha estetik olabilirmiş umarım memnun kalırsınız.
Teşekkür ederim yorumunuz için. Ön çizgi benim de içime sinmedi pek soru işaretleri barındırıyor hocam. Tek seans denmesi işime geldi açıçası yoğun tempoda çalışıyorum zaman bulmak zor oluyor, umarım ihtiyac kalmaz sonucu tatmin edici olur .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Önemli olan iyi bir sonuç almak işine geleni tercih etmeseydiniz keşke

Umarım mutlu eder sonuç tekrar geçmiş olsun 12 ay eklersiniz süreci  takipte olacağız
Global Moderator

Paracelcus

• Yeni üye
  • *
6. gün kabuklar iyice çoğaldı. donör bölgede kaşınmalar ve kabuklanmalar arttı.

Show me the Mané

• Yeni üye
  • *
6. gün kabuklar iyice çoğaldı. donör bölgede kaşınmalar ve kabuklanmalar arttı.

The hairline work is pretty poor. Not very aesthetic.
  • Yaşınız 41

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
The hairline work is pretty poor. Not very aesthetic.

so true brother
Global Moderator

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun umarım güzel sonuç alırsınız ekim çok kaliteli bir ekim gibi durmuyor planlama olarak ama önemli olan artık sonuç.

Paracelcus

• Yeni üye
  • *
Takviye önerisi verebilir misiniz ? Dermatoloğa gittiğimde erkek tipi saç dökülmen var demişti. 3 4 AY MİNOXİL kullanmıştım küçük çaplı hareketlenme olmuştu ince teller çıkmaya başlamıştı ama bırakmıştım. Devam etsem mi bilemiyorum.. Saç tellerim genel olarak ince, kullanacağım takviyeden beklentim hem saç ekimine destek olsun hem de varolan kökleri beslesin. Kerozan, xpecia ve prozinc gibi takviyeler yararlı olur mu ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Takviye önerisi verebilir misiniz ? Dermatoloğa gittiğimde erkek tipi saç dökülmen var demişti. 3 4 AY MİNOXİL kullanmıştım küçük çaplı hareketlenme olmuştu ince teller çıkmaya başlamıştı ama bırakmıştım. Devam etsem mi bilemiyorum.. Saç tellerim genel olarak ince, kullanacağım takviyeden beklentim hem saç ekimine destek olsun hem de varolan kökleri beslesin. Kerozan, xpecia ve prozinc gibi takviyeler yararlı olur mu ?

En etkili çözüö finasterid ama herkes kullanmak istemiyor xpecia hiç yoktan iyidir mantığı.
Global Moderator

Paracelcus

• Yeni üye
  • *
12. gün kabukları döktük. Ekim bölgesinde hafif kızarıklıklar var. Sızı şeklinde ağrılar ortadan kayboldu. Hafif hafif kaşınmalar devam ediyor. Bugün sert masajla yıkarken son kabukları da temizledim ve küçük saç telleri geldi ama şok dökülme için daha erken sanırım.

KırmızıKara

• Full Member
Benim şok dökülmem 12.gün başladı ekimlerimiz hemen hemen aynı 4 gün var aramızda, açıkcası ben kabuk sonraki görüntüyü beğendim umarım dilediğiniz gibi bir sonuç alırsınız
  • Ekim Tarihi: 02.04.2021
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 30

Paracelcus

• Yeni üye
  • *
Benim şok dökülmem 12.gün başladı ekimlerimiz hemen hemen aynı 4 gün var aramızda, açıkcası ben kabuk sonraki görüntüyü beğendim umarım dilediğiniz gibi bir sonuç alırsınız
Teşekkür ederim, inşallah

Facebook Twitter Instagram