Gönderen Konu: Saç ekimi Tavsiyesi  (Okunma sayısı 522 defa)

Ali Bicer

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi Tavsiyesi
« : 22 Şubat 2021, 05:05:11 »
Öncelikle herkese merhaba
23 yaşımdayım yaklaşık 17-18 yaşımdan beri saçlarım dökülüyor. İlk başlarda ders çalışırken falan ne zaman kafamı elimle sirkelesem kağıt dolardı dökülen saçlarımla ama yine de bu yaşıma kadar bi kaç tel kaldı ve özellikle geniş alanda başladı en son önlerde agresif bi şekilde ilerledi. Son bir kaç yıldır seyreklikler belli olmaya başladı özellikle yazdan sonbahara geçince gözle görülür dökülmeler yaşadım son 3 yıl içinde durum çok kötü bi hal aldı. Daha önce ilaç falan kullanmadım. Serkan Aygınla randevuya gittim 15 Ocak gibi bana ekim için alanımın geniş olduğunu 4100 greftin 600 ü sakaldan olmak suretiyle fue yöntemiyle uygun olduğunu saçlarımın ince ve donör bölgemin çok iyi olmadığını söyledi. Yaşım genç olduğu için ekim sonrası kendi saçlarım da dökülürse ya da yeni ekim için gerekli gref alımım olmaz diye kararsız kaldım. Benim psikolojim çok bozuldu ani karar vermek istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum (en son fotoğrafta ışık biraz kapatsada orta kısım ve diğer taraf daha fazla dökük ve 2 yıl öncesine ait)

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi Tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2021, 06:59:22 »
Vay be o saç bu halemi geldi şimdi.Tipinde düzgünmüş.Fin kullan dönörün kalitesi artacaktır.Aralara iyice girmek gerek.Dhi tekniği daha uygun gibi.Tabi tecrübeli kişilerin yorumları daha önemli.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2021, 10:35:28 »
ferritin kaç hocam tahlilde

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Ali Bicer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2021, 15:42:32 »
Vay be o saç bu halemi geldi şimdi.Tipinde düzgünmüş.Fin kullan dönörün kalitesi artacaktır.Aralara iyice girmek gerek.Dhi tekniği daha uygun gibi.Tabi tecrübeli kişilerin yorumları daha önemli.

Eyvallah hocam görüşleriniz için

Ali Bicer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2021, 15:44:06 »
ferritin kaç hocam tahlilde

Ölçüm yapılmadı serkan hocada. geçen sene devlette cildiyeye gittim vitamin eksikliği fazlalağı yok herşey normal dedi sonuçlara göre

Facebook Twitter Instagram