Gönderen Konu: Saç ekimi hakkında  (Okunma sayısı 429 defa)

cakozgur

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi hakkında
« : 23 Şubat 2021, 16:02:24 »
Herkese merhaba,

7 senedir saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum :) Zaman ilerledikçe kafada iyice açıldı görüldüğü üzere.

Bu süre zarfında Serkan Aygın, İlhan Serdaroğlu ve en son Asuman Akgün ile görüştüm.

İlhan Serdaroğlu ve Serkan Aygın iki seansta yapacaklarını, ilk seans için 4.500 greft kullanacaklarını ifade etti. Dün görüştüğüm Asuman hanım ise tek seansta 4500 greftle güzel bir sonuç alabileceğimi söyleyince kafam iyice karıştı.

Her üç uzman da işinin ehli kişiler. Tabi benim de gönlüm tek seans olarak yapılmasından yana. Asuman hanım ın sonuçlar ve tek seansta işi tamamlaması benim için olumlu iken diğer iki ekimcinin 2 seans önermesi beni düşüncelere sevk etti.

Siz olsanız ne yapardınız ? Önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler. 

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi hakkında
« Yanıtla #1 : 23 Şubat 2021, 16:20:31 »
Açık alan çok geniş ama donör güzel görünüyor. Forumu araştırırsanız kaliteli ekimciler var. Karar alırken acele etmeyin bence.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2021, 16:31:25 »
Serkan bey ve asuman hanım güzel ekimciler

Tek seans da asuman hanım güzel bir sonuç alacağınızı düşünmüştür ama 2 ekim gerekli sizin için bu kafa tamamen kapanmaz ama iyi bir sonuç alırsınız. Ama iki doğru bir planlama olur

1 ekim yaptırırsınız 2 ekimi de sıklaştırma.

Çizilen alana kadar 1 ekim 1 sıklaştırma
Global Moderator

cakozgur

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 23 Şubat 2021, 16:41:18 »
Serkan bey ve asuman hanım güzel ekimciler

Tek seans da asuman hanım güzel bir sonuç alacağınızı düşünmüştür ama 2 ekim gerekli sizin için bu kafa tamamen kapanmaz ama iyi bir sonuç alırsınız. Ama iki doğru bir planlama olur

1 ekim yaptırırsınız 2 ekimi de sıklaştırma.

Çizilen alana kadar 1 ekim 1 sıklaştırma

Serkan Aygın'da çizgiyi tam sizin çizdiğiniz yerde bitirdi üstad, gerçekten uzman olmuşsunuz tebrik ederim :)

Maddi olarak tek ekim benim için avantajlı olur.  Bir de Asuman hanım gibi sonuçları başarılı bir ekimciye işi teslim etmek pek sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum.

Bu arada Serkan bey ilaç kullanmana gerek yok olduğu gibi devam et demişti. Asuman hanım ise xpecia ve serum önerdi.

Aslında hazır evden çalışıyorken işi bitireyim diyorum, haftaya ofise gidicem 2 hafta sonra yine eve geçeceğim. Bir sonraki ofis periyodum Mayıs başı gibi görünüyor.

ama arada kaldım tek ekim ile Asuman hanım mı yoksa Serkan Aygın mı karar vermeye çalışıyorum.

Facebook Twitter Instagram