Gönderen Konu: Kararsızım Saç Ekimi Saç Dökülmesi hakkında sorularım  (Okunma sayısı 2746 defa)

SAKARYALI54

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar
Öncelikle Saçta Egzama hastalığına yakalandım ve saçimda dökülüyordu minoxil kullandım bıraktm egzamam varken cok yanlış tedaviler uyguladım ve sonuç resimdeki gibi oldu sonra egzamam düzeldi saçlarımı 1 numara kestirmeye başladım döküntü sorunumu hallettim gibi
kalan saçlarım bunlar saçlarımı uzattiğim zaman şekil veremiyorum kısa tutuyorum ekim yaptirmayi düşünüyorum yoksa saç dökülme tedavileri mi uygalasam bilemiyorum bütçemde koray aydina yetmez ama  iyi bir bütçe ayarlabilceğimi düşünüyorum zaten yüksek miktarda greft ektirmeyi düşünmüyorum max 1000 beni mutlu edeceğini düşünüyorum hiç bir takviye kullanmiyorum ne yapmam gerektiğini biliyorum sizce ne yapmaliyim teşekkürler
Yaş 26
saç için takviye önerleriniz
dermotologa gittim hiç bir talilde sorunum cıkmadı hp 1000mg bitoin ve hp serum önerdi başlamadım takviye kullancaksam önerileriniz varmı teşekkürler şimdiden
saçlarım güçsüz olduğunu düşünüyorum ama dökülme proglemimi halletiğimi düşünüyorum
yeni resimlerde yükledim saçlarım son hali böyle yanliş tedavili egzema ve tekrar yanliş minoxil kullanmı sonuçu suan için egzema ve dökülmeden şikayetçi değilim

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kararsızım Saç Ekimi Saç Dökülmesi hakkında sorularım
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2018, 15:38:04 »
bir kaç resim daha koyabilirmisin
saçları ekmeydi dersin

SAKARYALI54

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2018, 15:56:47 »
bir kaç resim daha koyabilirmisin
yeni resimler yükledim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2018, 16:04:08 »
Genel seyrelme finasterid kullanırsan saçı toparlar kurtarırsın. Minoxsil egzamayı çok daha fazla tetikler yada egzama yapabılır..

Serum tarzı içinde alkol barındıran maddelerdenuzakdur.

İçinde çinko ve  kafein olan şanpuanlarda iyi gelir.
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2018, 16:07:49 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

SAKARYALI54

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2018, 16:13:28 »
Genel seyrelme finasterid kullanırsan saçı toparlar kurtarırsın. Minoxsil egzamayı çok daha fazla tetikler yada egzama yapabılır..

Serum tarzı içinde alkol barındıran maddelerdenuzakdur.

İçinde çinko ve  kafein olan şanpuanlarda iyi gelir.
anladım peki finanstreid dışında oneriniz varmı onu kullanma konusunda cekincelerim var biotin ayni etkiyi vermez mi ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Şubat 2018, 16:23:15 »
Malesef yok başka bir caresi yok cünkü diger ilaçlar arasında en hafifi finas
Global Moderator

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Şubat 2018, 17:05:20 »
genetik dısındaki dokulmeler geri gelio.dermotolog egzama dısında genetik dokulme tehşisi koydumu.genetk deilse biotinle kalınlşatırsanda saçlar toplar
saçları ekmeydi dersin

SAKARYALI54

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Şubat 2018, 20:25:21 »
genetik dısındaki dokulmeler geri gelio.dermotolog egzama dısında genetik dokulme tehşisi koydumu.genetk deilse biotinle kalınlşatırsanda saçlar toplar
Merhabalar Öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim
Dermotolog genetik olabilir dedi tahlilerde hiç bir şey cıkmadı bitoin kullanarak daha iyi hale getirebilir miyim

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Şubat 2018, 20:28:25 »
Genetik dokulmede zaten tahlillerde bir sorun cikmiyor sonucta sorun yoksa o zmn genetik dokulme diyorlar

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Şubat 2018, 20:34:18 »
olabilir demiş kesin değilse biotinin iyi markasını bulursan 5 mg biotinle kalınlaşma elde edince yuzun guler.solgar vardı kalktı yerini tutucak marka arıoz genetikse yan etkilerini goze alabilirsen finasterid kullanman gerek
saçları ekmeydi dersin

SAKARYALI54

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Şubat 2018, 21:26:50 »
olabilir demiş kesin değilse biotinin iyi markasını bulursan 5 mg biotinle kalınlaşma elde edince yuzun guler.solgar vardı kalktı yerini tutucak marka arıoz genetikse yan etkilerini goze alabilirsen finasterid kullanman gerek
bitoin kullanmaya karar verdim diyelim ne kadar kullanmam gerek biraktiğim zaman tekrar eski haline döner mi teşekkür ederim şimdiden

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 19 Şubat 2018, 21:48:27 »
Bu saça ekim olmaz. Saç çizgin duruyor vertexin açık değil. Ben senin saçlarında hiçbir problem göremiyorum sadece biraz seyrelmiş gibi ancak uzatman halinde o seyreklik belli bile olmaz. Saçları niye uzatıp şekil veremiyorsun anlamadım biz senelerce yarı kel kafayı doğru saç şekliyle kamufle ettik kardeşim sen berberini değiştir bence.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 19 Şubat 2018, 22:09:53 »
aralıklarla devam edersin 1 ay kullan 1 ay bırak yada 2 ay kullan 2 ay bırak
saçları ekmeydi dersin

SAKARYALI54

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 19 Şubat 2018, 23:01:44 »
Bu saça ekim olmaz. Saç çizgin duruyor vertexin açık değil. Ben senin saçlarında hiçbir problem göremiyorum sadece biraz seyrelmiş gibi ancak uzatman halinde o seyreklik belli bile olmaz. Saçları niye uzatıp şekil veremiyorsun anlamadım biz senelerce yarı kel kafayı doğru saç şekliyle kamufle ettik kardeşim sen berberini değiştir bence.
teşekkür ederim cevap verdiğin için ama anladım demek istediğini saç canlı görsen gercekten şekil veremiyorum saçlarımı uzatamiyorum egzema için yanliş tedavi uyguladım saçları uzattiğinda taramaya korkar oldum kısa saçlı takılmak zorundayim biotin kullanmaya karar verdim bütcemde cok sorun olmayaciğini düşünüyorum sıklaştirma ekim yaptirabilirim daha sonra

Facebook Twitter Instagram