Gönderen Konu: Geniş bir alını daraltmak için saç ekimi hakkında sorularım (fotoğraf ta dahil)  (Okunma sayısı 628 defa)

Elanur Altan

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaşlar, bu foruma yeni geldim ve sizler bana yardımcı olabilirsiniz diye umuyorum, ben alnıma saç ektirmeyi düşünüyorum ve bu konuda benim birkaç sorum var.

Öncelikle benim saç çizgim çok geride, yatay yandan geniş olması beni rahatsız etmiyor, ama saç çizgimin başlangıcı çok yüksekte olması böyle bir yumurta kafa görüntüsü yaratıyor ve bu görüntü estetik açısından rahatsız ediyor, ve sonuç olarak alnım çok yüksek gözüküyor.

Bu saç dökülmesiyle oluşan bir durum değil doğuştan böyle bir fiziksel özelliğe sahibim.

Sizce alın bölgeyi daraltmak için ne kadar greft yeterli olur? ve fiyatı normalden biraz daha ucuz olur mu? Saç çizgiye ekim yapmak daha mı zor? Ve tek seans yeterli olur mu?

Kewell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fotograf yüklersen daha iyi yardimci olunur sana

kelceko

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
1500 greft yeterli olur daha fazlası gereğinden sık bir ekime yol açacağı için greftlerin beslenmesinde sıkıntıya neden olup saç çıkışlarını engelleyebilir.
yalnız sonuç doğal olmazsa ekim yaptırdığınıza pişman olabilirsiniz bu yüzden tercih yapacağınız kliniğin oldukça profesyonel çalışan bir yer olmasına dikkat etmelisiniz.

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
Greft sayısı için ekim merkezi ile görüşmek daha sağlıklı olur. Fotoğraflarınızı gönderip görüşlerini alabilirsiniz. Fiyat konusunda size yardımcı olurlar bence konuşursunuz. Ön çizgi doğallık açısından zor,  fakat ekimden alınan verim için çok daha başarılı bir bölge. Tek seans size yeter, ekimden memnun olacağınızı düşünüyorum ben. Ekim merkezini çok iyi karar vermelisiniz !
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Alın daraltmak için estetik operasyon da varmış onu da düşünebilirsiniz aslında tek amacınız oysa, ama saç çizgisi ekimi yakışır bence

Kewell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Siz birde bu hanima danisin kendisi tecrübeli ve bir merkezde calisiyor https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=25891.0

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Öncelikle foruma hoşgeldiniz.

Sizin gibi aynı problemden şikayetçi bir kaç bayan üye saç ekimi yaptırdılar. Size fikir vermesi açısından 2 tane aşağıya link bırakıyorum (üstte bir üye de paylaşmış).

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16800.0

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23136.msg443804#msg443804

Fiyat konusunda zaten bazı merkezler greft başı değil tek fiyatları var, bazı merkezler de greft başı çalışıyor. Açıkcası alan az diye fiyatlarında değişiklik yapacaklarını sanmıyorum ama siz konuşun. Ön çizgi de saç ekiminde çok önemlidir. Doğal olmazsa çok göze batar ve bu nedenle forumu inceleyip, kafanızda olan merkezlerin sonuçlarına dikkatlice bakın derim. Basit bir işlem değil saç ekimi ama güzel yapılırsa çok mutlu eden bir operasyon.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Elanur Altan

• Yeni üye
  • *
Ben Hakan Doğanayın kliniğinde görüşme yapmayı planlıyorum, onun hakkında hep olumlu yorumlar okudum, sizce doğal saç çizgisi konusunda başarılı mıdır?

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Hakan Doğanay tutulan bir ekimci.
Kaliteli işler yapıyor.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

onizuka eikichi

• Hero Member
Bende zweig'a katılıyorum. Tamamlanmış bir kadın saç ekim sonucu forumda olmamakla beraber, erkek sonuçları son zamanlarda oldukça başarılı ilerliyor. Ayrıca forum da ekim yapan üyelerden gördüğüm kadarıyla sorumluluk bilinci olan bir merkez, olası bir yaşayacağınız olumsuzlukta sizi yarı yolda bırakacaklarını düşünmüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Elanur Altan

• Yeni üye
  • *
Yanıtlarınız için teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz!!!

Acaba hakan Doğanayın kendisi ve ekibi hakkında fiyat bilginiz var mı? Bu forumda en son ekibi 20 bin diye duydum ama o bilgi ne kadar doğru emin değilim.

emekli kel

• Hero Member
 şimdi sorununuzu ekimmi alın daraltmamı cozucek once uzmanlar o tehşisi koymalı.genc bir kız ektirmişti ankarada sahinde sonrada orada calısmaya basladı sanırım yukarıa linki var en iyi yolu bence o gosterir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Hero Member
Yanıtlarınız için teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz!!!

Acaba hakan Doğanayın kendisi ve ekibi hakkında fiyat bilginiz var mı? Bu forumda en son ekibi 20 bin diye duydum ama o bilgi ne kadar doğru emin değilim.

Maalesef fiyat bilgisine forumdan üyelerin attığı iletiler kadar vakıf oluyorum. Hem bayan ekimi olacağı için siz kendiniz iletişime geçerseniz merkezle daha sağlıklı olur.

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
Kadınlarda saç ekimi erkeklere oranla bir tık daha az tutuyor ancak kadınların avantajı donör bölge yoğunluğu ve ekimden sonra normal hayata hızlı dönüş avantajı. Ön tarafa 2000 greftlik sıkı bir ekim, 1 sene kahkül kullanımı ve güzel bir sonuç olur ama uzman ellerde.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kadın saç ekimi erkeğe göre zordur
Hakan doğanay derim sizin için en uygun ekimci.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram