Gönderen Konu: NW7 Geniş Alan Hakkında Son Viraj Öncesi Fikirlerinize İhtiyacım Var.  (Okunma sayısı 595 defa)

gokdemir08

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar,
Yaklaşık 13 gün sonra anlaştığım bir klinikte 4bin greftlik organik sac ekimi operasyonu geçireceğim. İlk başlarda çok hevesliydim fakat birkaç gündür isteğim kırıldı. Ekimi yapacak hekim de cok net konuştu, pek birşey bekleme dedi. 2. Seanstan sonra belki dedi
..
İstediğim tarzda sonuçlar 10bin+ greft üzeri alınmış. Şuan 4 bin greft uygulanacak sonra en az 6 bin kadar daha 2. Seans yaptırmam lazım ki donör bölgeye ve sakala göre. Donör 1 sene sonra toplasa bu süreç bana en az 2.5/3 yıla maalolacak.
Çevremdekiler ise senin kafa tipin güzel boşver ektirme diyor, iyiden iyiye kafam karıştı. Sizce değer mi? Anladığım kadarıyla operasyon sonrasi da biraz dikkat etmek ve birkaç ay hatta sonrası ilaçlar, takviyeler vb. surekli kullanmak lazım ki bende kronik D vitamini eksikliği var, vücut depolama yapmıyor. D vitamini hep diplerde günlük 1000 1/2 haftalık 50.000 ui almama rağmen. Yaşım 38,Neyse işim zor gibi de... sizlerin değerli fikirlerine, tavsiyelerine çok ihtiyacım var.
Saygılar, selamlar.

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu açıklık kapanmaz hocam iki ekim hatta 3 ekim bile mümkün değil çünkü donör bölgenizde oldukça kısıtlı .ekim merkeziniz gene iyi konuşmuş ama doğrusu sizi ekime uygun görmemek olurdu kanımca.

Musa Turcan

• Full Member
Beklentine bağlı ama bence ektirme

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Yerinizde olsam ektirmezdim bence de gayet güzel kafa tipiniz var. Şimdi ektirdiniz diyelim, zamanla dökülenler de döküldükten sonra çok kötü ve yapay bir görünümünüz olacak. her gün kazıtmak zorunda kalabilirsiniz. Donör de yoğun değil, hiç gerek yok bence.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Joker25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
protez saç olabilir

Trevor

• Hero Member
ekime uygun değilsiniz malesef.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Hocam enselerdeki saçlarınız az ve açıklık çok fazla. Hani şanslıysanız saç sakal karışık ekimde biraz karartma sağlanabilir belki ama fire olursa ekiminizde mevcut halinizi ararsınız. O yüzden ben olsam saç ekimi yaptırmazdım ya protez saç ya da similasyon kısmına yönelirdim. Ama ekim yaptırsaydım bile size çekilen çizgininde 1 - 2 parmak gerisinde ön çizgimi çekip v şeklinde şakakları açık bırakacak şekilde ekim yaptırıp greft tasarrufuna giderdim. Donörünüz çok kısıtlı ve kafanızda büyük duruyor. Eğer ekim yaptıracaksanız bence böyle bir ekim planlaması yaptırmayın.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Proscar kullanip kaliteli bi ekim merkezine gidersen olur verteks olmamak sartiyla olur bu sac donordeki saclar cansiz diil cunku
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

gokdemir08

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Verdiğiniz bilgiler ve tavsiyeler için çok teşekkür ederim. Durumumdan anladığım kadarıyla; 4000 greftlik işlemden sonra en az +3000 ve üzeri 2. işlemin de olması gerekiyor. Yurtiçi ve yurtdışı yüzlerce örnek baktım birkaç günde ve gördüm ki eh işte denilebilecek ekimler 8000 greft civarı. 4000 benim ön tarafta anca siyahlık yapar. arka ve yan bölgeler fena değil ama maalesef dht çok baskın bende. Çok uğraşmam gerekiyor sanırım. Ekimden sonra ilacıdır, prpsidir vitaminidir vs vs... +En az 2 yıl da eh işte denilecek seviyeye gelir tabi bunun 1.5 yılı verteks cabrio tipi gezeceğim. Bu iş yaş gibi:)

Kerimm34

• Hero Member
Verdiğiniz bilgiler ve tavsiyeler için çok teşekkür ederim. Durumumdan anladığım kadarıyla; 4000 greftlik işlemden sonra en az +3000 ve üzeri 2. işlemin de olması gerekiyor. Yurtiçi ve yurtdışı yüzlerce örnek baktım birkaç günde ve gördüm ki eh işte denilebilecek ekimler 8000 greft civarı. 4000 benim ön tarafta anca siyahlık yapar. arka ve yan bölgeler fena değil ama maalesef dht çok baskın bende. Çok uğraşmam gerekiyor sanırım. Ekimden sonra ilacıdır, prpsidir vitaminidir vs vs... +En az 2 yıl da eh işte denilecek seviyeye gelir tabi bunun 1.5 yılı verteks cabrio tipi gezeceğim. Bu iş yaş gibi:)

forumda bir arkadaşın konusu vardı 7 senede 5 ekim yaptırdı ve açıklığınız sizin gibiydi sonucu epey güzel oldu ama dediğim gibi 5 ekim falan yaptırdı çoğu sakal destekli ekimlerdi sanırım nicki de @sağlam idi.

gokdemir08

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
@Hintell üstadım sizlerin de fikrini almak isterim musait olursanız.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Selamlar alan çok geniş donör zayıf hocam sakal destekli bir ekim daha doğru olur
Ben olsam ektirmem ama.

Bir de bu organik saç ekimi lafını duyduğun an ben o merkezden direk kaçarım

Düzgün bu tik adam gibi süslü işlerle uğraşmayan bir yer tercih ederim yaptıracaksam

Alan geniş olduğu için bu kadar geniş ve önde bir çizgide yaptırmazdım
Geriye doğru daha sık olması için
Global Moderator

gokdemir08

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Selamlar alan çok geniş donör zayıf hocam sakal destekli bir ekim daha doğru olur
Ben olsam ektirmem ama.

Bir de bu organik saç ekimi lafını duyduğun an ben o merkezden direk kaçarım

Düzgün bu tik adam gibi süslü işlerle uğraşmayan bir yer tercih ederim yaptıracaksam

Alan geniş olduğu için bu kadar geniş ve önde bir çizgide yaptırmazdım
Geriye doğru daha sık olması için

Öncelikle kıymetli değerlendirmeniz için teşekkür ederim. Bugün iptal ettirme kararı almıştım ve son bir de size danışmak istedim. Emeklerinizle oluşan bu bilgi platformundan da araştırdım tecrübe edinenlere de baktım. Ben o kadar uğraşamam açıkçası:)
Tekrar teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Rica ederim hocam hayırlısı olsun sizin için

Açıkcası ben kararınıza sevindim

Saç ekimi yaptırmak içinde doğru karar verilmeli ekim yaptırmamak içindr doğru karar verilmeli.

Bu forum insanların sadece saç ekimi yaptırması için değil
Bazen yaptırmaması içinde doğru yolu gösterir

Yorum yapan arkadaşlarda gayet güzel ve doğru bilgiler vermiş.
Bunları saç ekim merkezleri nadiren söyler. Gel süper olur kapatırız yok organik yok buzlu fue :) vs vs
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram