Gönderen Konu: Hintell ve tecrübeli arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var!!  (Okunma sayısı 1094 defa)

Dur

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Yaşım 44 saçımın restorasyona ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.Özellikte şakaklarda gerileme var ve saçın  üstünde de biraz seyrelme.Bir süredir siteyi takip ediyorum sakak ekiminin en riskli ekim  olduğunu okudum.Sizce sakakları ve ön saç çizgisini  ektirmeli miyim bu riski değer mi?Ayrıca saçın üst kısmına(özellikle üst arka)sağlıklı saçlara zarar vermeden siklaştirma mümkün olabilir mi?

Ekim olur diyecek arkadaşlar  İstanbul'da ekim yaptirabilirim.İstanbul'da şakak ve ön saç çizgisini ayrıca siklaştirma ekimini en iyi yapan doktor önerilerinizi bekliyorum.Bütçe:20 bin(25 bine cikabilirim)

Ek:Ayrıca saçlarımı güçlendirmek istiyorum.çok fazla minyaturleşme var tüy gibi oldular artık istediğim gibi şekil veremiyorum.
Apecia kullanmak ve mikro iğneleme yapmak gibi bir fikrim var sizin önerileriniz nedir.Finans kullanabilirim ama yaş 44 zaten libido genclikteki gibi değil,bi de finans kullanirsam cinsellik biter mi.

Fikir bildirecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Dur

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hintell ve tecrübeli arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var!!
« Yanıtla #1 : 04 Şubat 2022, 19:23:39 »
Düzeltme:Apecia yazmişim Xpecia olacak.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2022, 20:10:21 »
Sadece ön çizgini biraz öne çektirebilirsin ama aralara kesinlikle ellettirme ekilenler çıksa bile var olan saçların zarar görür. 44 yaşa göre saçların bence iyi. Ben olsam ekim işine hiç bulaşmazdım. 6 ay bir sene fin.le güçlendir. Duruma göre devam veya bırak. Ama tekrar söylüyorum sıklaştırmadan uzak dur.

Dur

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2022, 20:13:36 »
Teşekkürler kardeşim yorum için.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Şubat 2022, 20:45:09 »
Böyle saçım olsun ne takviye kullanırım ne ekim yaparım :)

Dur

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Şubat 2022, 20:56:39 »
  ;D  |-nazarboncugu-|tecrübeleriniz yonlendirmelerinizle daha iyi olacak umuyorum
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2022, 21:58:06 Gönderen: Üvercinka »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 04 Şubat 2022, 22:36:12 »
Kendi saçlarınızda incelmiş güçlendirmek iyi olur ekimle zayıflar sıklaştırma ekimi yaptıra bilirsiniz

Hakan doğanay Serkan aygın asuman hair
Daha uygun medeks ya da akl olabilir

Eğer bütçe arttırırsanız asmed team olabilir

Finast düşünmezseniz ekim öncesi Kök hücre tedavisi de düşünebilirsiniz etkili olduğunu gözlemledim ama kişisen kişiye değişebilirde durum

Uzun saçlı ekim düşünmeyin kestirin güzelce boşluklar görülsün öyle bid düşünce varsa
Global Moderator

Dur

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2022, 22:53:01 »
Cevap için teşekkür Hıntell Başkan.Şakaklar ve ön saç çizgisini için listemde Serkan Aygın vardı,sende oneriyorsan bir görüşeyim kendileriyle.Asuman hanıma geçen sene yazdim ama dönüş olmadı sonradan aramadım zaten.Onunlada iletişime geçebilirim.

Bi de Başkan finans bende istiyorum kullanmak ama yukarda dediğim gibi yaş 44 sakıncalarından çekiniyorum biraz. Benim sitede incelemelerim sonunda xpecia kullanmak gibi bir fikrim oluştu ona ne dersin telleri kuvvetlendirir mi yoksa hiç xpecia işine girmeyeyim mi?Başka önereceğim ilaç medikal varsa
dikkate alıp kullanırım.En iyisi finans dersen de başlayabilirim.Saygilar..

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2022, 22:54:56 »
Estetik bir dokunuş iyi olur saçlarınızda. Herkes saç ekimini kellikten kurtulmak olarak bakıyor ama estetik bir ön çizgi insanın görüntüsünü gerçekten değiştiriyor. Ben bütçenize göre Hakan Doğanay'ın ekimlerine bir bakın derim. İncelen saçlarınız için zaten tedaviyi kendiniz bulmuşsunuz öyle kullananların cinsel hayatını bitiren bir takviye değil. Bazı kişilerde yan etkiler oluyor ama zaten bu takviyelerin doktor kontrolünde kullanılması gerekli. Avrupa da reçete ile verilen ilaçlar bunlar. Hatta ben Hakan Hoca da ekim yaptırsam sakallarım içinde bir düzelttirme yaptırırdım herhalde o konuda da oldukça iyiler çünkü.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Dur

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 04 Şubat 2022, 23:04:23 »
Aynen,aynı görüşeyim bir restorasyon,estetik bir dokunuş istiyor saçlar. Ön saç çizgisi dediğiniz gibi çok önemli."İncelen saçlar için çözümü bulmuşsunuz"demişsiniz xpeciadan mi bahsediyorsunuz finastan mi?Bi de bu ilaçlar cildiye uzmanının alanına mi giriyor bir cildiye uzmanına mi gitmemiz gerekiyor.
Son olarak Hakan Doğanay'ı da listeme aldım.
Teşekkürler.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 04 Şubat 2022, 23:52:36 »
Ben finansterid kullanıyorum fda onaylı saç tedavisinde ilaç olduğu için. Xpecia vitamin takviyesi o güveni vermiyor bana açıkcası. Eğer finasterid kullanacaksanız cinsel kaygılarınızdan dolayı üroloji tarafından destek almanız gerekir. Siz finasterid kullanacağım derseniz zaten yardımcı olurlar.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Dur

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 05 Şubat 2022, 00:03:01 »
 |-onayisareti-|

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 06 Şubat 2022, 16:42:26 »
Benim tavsiyem Medeks konumu inceleyebilirsin beni bu hale getiren bu saçı ne hale getirir 13000 TL fiyat performans merkezi

Dur

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 06 Şubat 2022, 19:59:01 »
Sağ ol kardeşim,onları da araştırayım.

DEMİRBİLEK

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 09 Şubat 2022, 18:09:27 »
Bende Medeks te yaptırdım çok memnunum
Herkese de tavsiye edebilirim bu yüzden kaliteli işçilikleri var

Facebook Twitter Instagram