Gönderen Konu: Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Fikirlerinize ihtiyacım var  (Okunma sayısı 1541 defa)

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dönör alan çok az tepeye dönör+ sakalla kapatma denenebilir. Ama ön tarafa idare edin bence

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
yaş kaç? yaşınız 30altında değilse, saç çizginizi aşağıya indirmeden ekim yaptırmanızı öneririm güzel sonuç alabilirsiniz

lostcontrol

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yaşım 40.

Bu resimler 7 ay öncesine ait. 7 aydir finasreid kullaniyorum. Yaklasik 2 aydir da minoxidil kullaniyorum.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
yeni resim atarmısın...? bu resme bakarak konuşacak olursak ta bence çok güzel ekim olur...ancak arka bölgelşer tamamen kapanmaz sanki ...ama karartı olur...yaş olarakta uygunsun

mrcetin07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
sakal destekli bir ekime ihtiyacınız var. önden arkaya doğru bir ekim düşünülebilir. vertex açık olsada olur diyorsanız ortaya güzel bir sonuç çıkar. tabi sizin beklentiniz ve isteğiniz önemli.

SAKARYALI54

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
şimdiki resminizi atabilirseniz iyi olur

lostcontrol

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şimdi çektim bu resimleri ama pek beceremedim.

şu anki halim bu

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Minox pek işe yaramamış hatta ciltte alerjik bir kepeklenme yapmış sanırım.. açıklık alan çok büyük bölge zor bölge.. çok büyük beklentiye girmeyin .

lostcontrol

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet yeni saç gelişimi için etkisi olmadı fakat dökülme tamamen durdu.

Ekim için donör bölgem yetersiz olduğu için sakaldan da ekim yaptırmayı düşünüyorum.

Sizce nerede ekim yaptırmalıyım. Tavsiyelerinizi alabilir miyim?

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Bütçeniz nedir ? Bütçe önemli.

Ön çizgi ve vertexe kadar bence ekim yapılabilinir dönorün kısa hali ve uzun hali var tahminen 3500 - 4000 greft arası birşey çıkar daha az yada daha çokda olabilir.

lostcontrol

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bütçe olarak pek sıkıntım yok. 7 - 8 bin kadar bütçe ayirabilirim belki daha fazla.

Aslında vertexe de ektirmek istiyorum. Çünkü en seyrek görünen vertex bölgesi

Facebook Twitter Instagram